Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 0:48



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Proszę o pomoc w rozpracowaniu sekty 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr mar 25, 2009 20:23
Posty: 1
Post Proszę o pomoc w rozpracowaniu sekty
Witam!

Ostatnio poznałem pewną dziewczynę. Spotkaliśmy się potem. Od razu rzuciło mi się jej fanatyczne podejscie do spraw religijnych i krytyka nauki koscioła katolickiego. Jak się okazało ta dziewczyna należy do jakiegoś koscioła protestanckiego. Kiedy zapytałem się jej o nazwę mówi ,że ten kościół nie ma nazwy bo jest nowy. Mogę również dodać ,że przed przystąpieniem do tego "koscioła" dziewczyna ta była wychowana w duchu chrześcijaństwa i chodziła do katolickiego liceum. Nie wiem czy jej cała rodzina przystąpiła czy tylko część. Co do pozostałych informacji jakie posiadam z rozmowy z nią to należy jeszcze wymienić:
-w tym kościele są spotkania, pastor głosi ewangelie,spiewają,wielbią Boga potem jest poczestunek
-zapisuje się kazania w zeszycie
-po spotkaniu mozna porozmawiac z pastorem na kazdy temat
- raz w miesiacu kregle z pastorem
-raz w miesiacu wieczór z filmem z filmem
-nie ma bierzmowania i cytuje"podobnych pierdół"
-spowiedź jest przed bogiem przed nim "rozliczają się z grzechów"

Dziewczyna ta pochodzi z (censored) ,ale przebywa w Szczecinie. Nie wiem jeszcze dokladnie czy to wlasnie w (censored) czy juz w szczecinie przeszla na ten "kościół". Napewno siedziba tego kosciołu znajduje się w Szczecinie.
Postaram się kiedyś z nią wybrać na jakies spotkanie tej wspolnoty zeby namierzyc co to jest i ewentualnie jakoś ją z tego wyciągnąć ponieważ zależy mi na niej.
Może ktoś już spotkał się z tą organizacją i pomorze na podstawie powyrzszych informacji. Przypomnę ona ma strasznie fanatyczny stosunek do wszystkiego taki ,że wspomniała mi ,że nie mogła by z kimś być kto nie należy do wspólnoty.
Być może ktoś wie co to za twór na podstawie tych informacji.

Dziękuje i Bóg zapłać za pomoc!
Pozdrawiam
[/img]


Śr mar 25, 2009 21:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Proszę zwrócić się np. tutaj:

http://www.effatha.org.pl/pomoc/pomoc.htm

lub do innej tego typu organizacji.


Śr mar 25, 2009 22:02
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL