Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 7:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 Proszę pomóżcie mi. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Cz wrz 29, 2011 18:36
Posty: 8
Post Proszę pomóżcie mi.
więc, na poczatku dzień dobry, mam na imię Martyna i zaznaczam na początku jestem na drodze neokatechumenalnej, ale przestałam chodzić, na liturgie slowa, eucharystię, a dlatego że poznalam wspaniałego chłopaka, rok temu dokladnie, jeśli się nie mylę, moja cala rodzina jest w neo oprócz ojca ale jest normalnie wierzący, wracając do chlopaka,ma na imię Filip, i jest Świadkiem Jehowy, ja od najmlodszych lat mialam z nimi styczność, bliscy przyjaciele do nich należeli i szczerze nie zastanawialam się jak ich traktować bo nigdy nie bylam że tak powiem "zmuszona" do rozmowy o ich wierze. po prostu wiedzialam że jest inna. No ale w Filipie się zakochalam, (mam 20 lat) minąl rok i wiem że drugiego takiego nie znajde, bo, nie znajde, pokochalam go z czasem, miną rok odkąd jestesmy razem, oboje jesteśmy zgodni co do tego że on chce być moim męzem a ja (w przyszlości) jego żoną, tylko teraz pojawia się problem natury takiej iż, on wierzy bardzo w ideologie jakie szerzą Swiadkowie, jest im cholernie wierny, na początku nie przeszkadzalo moi to dopóki doputy nie zaczeliśmy snuć planów na przyszlość, a ja jako chrześcijanka, chciala bym zapraszac rodzinę na święta ochrzcić dziecko itp. jestem bardzo związana z drogą neo, bo naprawdę wiele zawdzięczam Bogu. Ale kocham Filipa, ostatnio powiedzial mi że chce iść ze mną na eucharystię, ale potem zaczął się wykręcać, i w końcu nie idziemy, modlilam się o światło dla niego. Co mam robić żeby zawrócil z tej drogi? (kilka razy byląm na zebraniu z nim ale to był błąd i się do tegop otwarcie przyznaję) pomóżcie bo nie wiem co zrobić bo chcem być na drodze i chcem Mu ją pokazać.


Cz wrz 29, 2011 19:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Proszę pomóżcie mi.
viewtopic.php?f=9&t=29656&p=628563#p628563

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz wrz 29, 2011 22:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL