Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 22:19



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
 Programowanie i deprogramowanie 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Programowanie i deprogramowanie
Programowanie jest to proces tworzenia w umyśle fałszywego obrazu rzeczywistości. Fałszywy obraz rzeczywistości tworzy się przez indoktrynacje systemu fałszywych informacji. Kiedy Doktryna staje się rzeczywistością wtedy możemy mówić o zaprogramowaniu osoby manipulowanej. Ktoś kto uwierzy w bzdury np. iż Art of Living ma technikę leczenia oddechowego ten został zaprogramowany.

Deprogramowanie polega na rozróżnieniu , które informacje były fałszywe i uświadomienie tego osobie manipulowanej - tak , aby mogła dokonać samodzielnie krytycznej oceny.

Czym się różni sekta religijna od sekty, uzdrowicielskiej, ekonomicznej czy tam psychoterapeutycznej? Tym iż w religii nie można stwierdzić czy religia kłamie czy mówi prawdę. Natomiast w pozostałych przypadkach można to zweryfikować.

Czym jest fałszowanie rzeczywistości na potrzeby postępowania karnego? Jest programowaniem organów ścigania. Czy ktoś to w Polsce robi - tak :)
-------------------------------------------------------------------------------------------
Na podstawie fałszywych informacji tworzy się w umyśle fałszywy obraz rzeczywistości. Zbiór fałszywych informacji tworzy doktrynę. Doktryna sekty ( czyli fałszywa )staje się rzeczywistością dla odbiorcy wtedy , kiedy jest jedynym dostępnym źródłem informacji powielonym w procesie indoktrynacji. Teraz jeśli ktoś podejmuje proces myślowy w oparciu o fałszywą doktrynę czyli fałszywą rzeczywistość wtedy możemy się spodziewać iż wnioski które wynikną w procesie myslenia będą fałszywe , lecz zgodne z zamierzeniem manipulatora. W takim przypadku mamy do czynienia z kontrolą umysłu bez wiedzy i świadomości manipulowanego, który ma wrażenie samodzielnie podjętej decyzji.


Cz kwi 05, 2012 21:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
A jak przebiega sam proces?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Cz kwi 05, 2012 23:16
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
http://en.wikipedia.org/wiki/Deprogramming

To jest właśnie programowanie ;) Zobacz cały opis deprogramowania jest zmyślony i polega ono niby na : porywaniu, używaniu siły , przemocy i łamaniu prawa ;) Jeśli znasz choć trochę angielski i po przeczytaniu tego opisu z wikipedi uznałeś iż deprogramowanie polega użyciu siły itp to zostałeś zaprogramowany ;)

To co ja teraz zrobiłem to deprogramowanie ;)


Pt kwi 06, 2012 6:22
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
http://www.youtube.com/watch?v=5xIUDGyn ... re=related
od 1:44 masz przejście do programowania a dokładnie od 2:14 masz programowanie


Pt kwi 06, 2012 8:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Czyli jest to powszechny wpływ na jednostki?

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pt kwi 06, 2012 21:15
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Co rozumiesz pod pojeciem powszechny wpływ?


So kwi 07, 2012 4:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Że codziennie różni ludzie robią to samo i jest to coś tak powszechnego jak sam fakt rozmowy i komunikacji między ludźmi.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So kwi 07, 2012 10:39
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
To znaczy iż nie codziennie robią to samo tylko codziennie są indoktrynowani ,,rzeczywistością sekty" - tak że staje się prawdą.

Wyobraź sobie co chciałbyś , aby ludzie dla Ciebie zrobili - jaką chcesz , aby mieli świadomość. Ja przykladowo chce , abyś ,,poszedł do więzienia lub ktoś Cię pobił i połamał". Świadomość w tym przypadku należy rozumieć jako wiedza o faktach otaczających. Teraz jeśli sprzedamy Ci kłamstwo jako rzeczywistość to podejmiesz w swoim rozumowaniu odpowiedni proces myślowy.

Zobacz chcemy , aby zamknęła cię policja - czyli np. dwie dziewczyny do Ciebie podchodzą mówią - to ten , a za nimi pałkarze to bach na glebę, kajdanki i do pierdla. Dlaczego? Ty nic nie zrobiłeś, ale one powiedziały iż jedną zgwałciłeś , a druga to potwierdza. Jest wiedza bezpośrednia i pośrednia - bezpośrednia to widziałeś na własne oczy, a pośrednia to usłyszałeś od innych i to stało się częścią twojej wiedzy. Teraz jeśli ktoś sie dowiedział iż jesteś gwałcicielem od zapłakanej dziewczyny to ten ktoś od razu cię nienawidzi i Cię połamie. Celem tych dziewczyn było zaprogramowanie policji abyś poszedł do więzienia , albo aby ktoś obił Ci mordę.

Zróbmy eksperyment - wymyśl coś teoretycznego , aby ktoś to dla Ciebie zrobił. Np. dał Ci pieniądze, lub kogoś zabił lub cokolwiek innego.


So kwi 07, 2012 11:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Takie coś spotykam często. Kwestia kto pierwszy zdąży przekazać swoją treść. I wtedy już ludzie bronią tej treści. A trzeba wysłuchać wszystkich stron. Zanim się kogoś pobije, osądzić czy faktycznie jest gwałcicielem. Niby po co ktoś ma w tak ważnej sprawie kłamać, ale z drugiej strony przecież może.Tylko że jak rozumiem policja działa w oparciu o prawo, śledztwo i dalej jest sąd. Nie ma miejsca na programowanie, przynajmniej nie w takiej postaci.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So kwi 07, 2012 12:02
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
http://www.tvp.pl/szczecin/nasze-progra ... 12/6700448

od 3:15

Ta dziennikarka dzwoniła (ze 2 tygodnie temu) do mnie iż prześladuje Szarszewskiego, straszyła mnie policją i prokuraturą i ze zna moje nazwisko i go nie podała choć mogła ;) i że nie potrzebuje mojej wypowiedzi bo juz jest wszystko jasne :D Rozmawiałem ze znajomym dziennikarzem o niej i ona raczej durna jest i że albo dała się podpuscić , albo ci dziennikarze to ,,w bałaganie robią" , albo współpracuje z Szarszewskim

Teraz tak: Szarszewski kłamie iż go chciałem zabic itp. natomiast ja go dopadłem i udowodniłem ,,ogon"
zobacz od 3:30 min http://www.youtube.com/watch?v=hkV8zEmju_0


So kwi 07, 2012 12:10
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Pierwszy materiał jest niedostępny. Nie za bardzo jednak wiem o czym teraz piszesz.

_________________
Pozdrawiam
WIST


So kwi 07, 2012 12:18
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
ech długa opowieść...


So kwi 07, 2012 12:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Skąd mam wiedzieć, że to on jest tym złym?

_________________
Pozdrawiam
WIST


So kwi 07, 2012 12:22
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N gru 18, 2011 13:39
Posty: 20
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
viewtopic.php?f=40&t=30225


So kwi 07, 2012 12:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Programowanie i deprogramowanie
Dubel zasygnalizowany przez samego autora tematu

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So kwi 07, 2012 15:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 15 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL