Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Za co zostało zrównane z ziemią Haiti? 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Poczytajcie Objawienia Fulii Horak, byście zrozumieli konstrukcję świata i dlaczego się tu zlecieliście z komentarzami ;)

Co do jawnego poniżania BOGA zwrócę tu uwagę każdemu jak to zauważę, każdemu bez wyjątku, więc hamujcie się. To nie jest racjonalista .pl gdzie się szydzi z BOGA TRÓJJEDYNEGO na co dzień na perfidne sposoby przez bojówki iberalne i lewicowe .

I dlaczego nie wypowiadanie się co do meritum tematu, czyżby tylko zadyma się liczyła?


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 9:17 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 9:06
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Poczytajcie Objawienia Fulii Horak, byście zrozumieli konstrukcję świata i dlaczego się tu zlecieliście z komentarzami ;)

Co do jawnego poniżania BOGA zwrócę tu uwagę każdemu jak to zauważę, każdemu bez wyjątku, więc hamujcie się. To nie jest racjonalista .pl gdzie się szydzi z BOGA TRÓJJEDYNEGO na co dzień na perfidne sposoby przez bojówki lewicowe .


No proszę!
Do zrozumienia konstrukcji swiata nie jest potrzebny Kościół, nie jest też potrzebna Biblia.....potrzebne są za to prywatne objawienia.
Ot cały frater.


Frater nie jest żadnym charyzmatykiem, żaden biskup, ani tez ksiądz nie przyznaje sie do tego człeka.
Wniosek!
Frater jest zwykłym oszustem.


Wt gru 04, 2012 9:13
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Tak frater, typowe: pouczac to MY, ale nie NAS.

Jakos z pokora na bakier chyba jestes... Bracia w Chrystusie probuja ci otworzyc oczy na twoje zaslepienie, bo ty tylko innych pouczasz, a sam tych samych grzechow u siebie nie widzisz, ale ty sie uparles, ze jako bezgrzeszny (wedlug wlasnego przekonania) jestes i nieomylny i ciagle wierzysz, ze my to tez uznamy. Bez wzgledu na fakty.
Mam nadzieje, ze nie zmylies wielu naiwnych, ktorzy poszli na lep twoich przechwalek o "wiedzy i mocy tajemnej".

A jesli chodzi o temat, to twoje tezy opieraja sie na prywatnym przekonaniu pewnego ksiedza, a tezy adwersarzy na prywatnym przekonaniu innych ksiezy plus nauce KK.
OT to ty zrobiles juz na pierwszej stronie. Ba, w pierwszym wpisie, w ktorym wykorzystales prywatne przekonanie ksiedza to umoralniania forumowiczow.


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 9:26 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 9:19
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Zakładałem temat o pokorze tutaj, tylko wzięcia nie było. Załóżcie sami taki temat to Wam trochę materiałów podeślę, byście wiedzieli jak Święci i Błogosławieni do tego tematu pochodzili. Często powszechnie panuje wypaczona wiedza o Pokorze.

@humalog

humalog, gdzie tak często cytujesz Biblię? Wskaż trochę linków do swoich tematów, bo może mam problem z oczami


Cytuj:
OT to ty zrobiles juz na pierwszej stronie. Ba, w pierwszym wpisie, w ktorym wykorzystales prywatne przekonanie ksiedza to umoralniania forumowiczow.


Odniosłem się do wypowiedzi pewnej forumowiczki szkalującej innego Kapłana `myślącego na tych samych falach`.


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 9:44 przez frater, łącznie edytowano 3 razy



Wt gru 04, 2012 9:22
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater: najkrotsza definicja pokory to jest prawda o sobie.
Masz lepsza?


Wt gru 04, 2012 9:29
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Zakładałem temat o pokorze tutaj, tylko wzięcia nie było. Załóżcie sami taki to Wam trochę materiałów podeślę, byście wiedzieli jak Święci i Błogosławieni do tego tematu pochodzili. Często powszechnie panuje wypaczona wiedza o Pokorze.

@humalog

humalog, gdzie tak często cytujesz Biblię. Wskaż trochę linków do swoich tematów, bo może mam problem z oczami


Niechaj Święci i Błogosławieni modla sie by Dobry Bóg uchronił nas od wojny głodu i wszelkich materiałów nadesłanych przez fratera......


Dla mnie tak "święci" jak i "błogosławieni" to jedno i to samo, a różnica w nazewnictwie polega tylko na terytorialnym zasięgu kultu.
No cóż, nie będę jednak polemizował z Fraterem, który ma wiadomości z pierwszej ręki i bezpośredni dostęp do "tajemnego" Nauczania.


Wt gru 04, 2012 9:31
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
Frater: najkrotsza definicja pokory to jest prawda o sobie.
Masz lepsza?


Choćby bł. ks. Michał Sopoćko Ci ją wskaże - znacznie, znacznie, znacznie lepszą .


Wt gru 04, 2012 9:34
Zobacz profil
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Zatem kontynuujmy dalej temat tego wątku


Nadto BÓG TRÓJJEDYNY się nie mści tylko daje karę za konkretny grzech i finalnie (spektakularnie) wtedy gdy grzech ten jest zbyt powszechny i społeczność ta nie rokuje nadzieii na poprawę swego postępowania i wynika to z Miłości BOGA.

Dzienniczek św. Faustyny Kowalskiej 1703
Kiedy chciałam się wstawiać za nimi, nic nie mogłam znaleźć na ich usprawiedliwienie, a nie mogąc nic ani pomyśleć w danej chwili ku ich obronie, ból mi ścisnął serce moje i płakałam gorzko. Wtem spojrzał się łaskawie Pan i pocieszył mnie tymi słowy:
Nie płacz, jest jeszcze wielka liczba dusz, które Mnie kochają bardzo,
ale Serce Moje pragnie być od wszystkich kochane, a że miłość moja
jest wielka, dlatego im grożę i karzę.


np. Sodoma i Gomora zostały zniszczone za grzech homoseksualizmu co nie oznacza, że te osoby zostały potępione.


Przykłady te pokazują także, ze demon jest tylko i wyłącznie sługą BOGA TROJJEDYNEGO.


Czy ktoś ma jeszcze jakiś problem ze zrozumieniem tego tematu?


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 10:12 przez frater, łącznie edytowano 2 razy



Wt gru 04, 2012 10:03
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater, moja definicja byla definicja podana min przez sw Terese - Doktora Kosciola.
A ty nie podales zadnej. To jest forum dyskusyjne, a nie ezoteryczne, "dla wtajemniczonych".

Z calym szacunkiem dla bl ks Sopocki, sw Benedykt w swojej Regule podal szeroka definicje pokory i jej stopni. To tak dla zainteresowanych poglebieniem tematu.

A twoj czerwony tekst, to z jakiego zrodla?


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 10:15 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 10:07
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Załóż temat o Pokorze, a chętnie z Tobą podyskutuję.


KK ma bardzo szeroką wiedzę na temat Pokory. Zrób to w stosownym dziale.

ps zaproś mnie do niego, bym go nie przeoczył :)

Kael napisał(a):
A twoj czerwony tekst, to z jakiego zrodla?


źródło osobiste, ale chętnie podyskutuję, jak chcesz :)


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 10:20 przez frater, łącznie edytowano 4 razy



Wt gru 04, 2012 10:13
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
No tak, frater wie, ale nie powie...

Czyli nieszczescia na tej ziemi to wynik naszych grzechow?
A jak to bylo z choroba slepego od urodzenia? Kto zgrzeszyl: on, czy jego rodzice?
Pan Jezus juz na to odpowiedzial, ale frater wie lepiej!


Wt gru 04, 2012 10:17
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
Kael napisał(a):
A twoj czerwony tekst, to z jakiego zrodla?


źródło osobiste, ale chętnie podyskutuję, jak chcesz :)


Wt gru 04, 2012 10:21
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
No tak, frater wie, ale nie powie...


Spotkałeś kiedys oszusta który by dobrowolnie sie przyznał, że kłamie?
Ja nie....a frater tym pierwszym też nie będzie.


Wt gru 04, 2012 10:23
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Twoje odpowiedzi traktuję jak folklor puki nie skończysz z szyderczym tonem.



J 9,1-3
1 przechodząc obok ujrzał pewnego człowieka, niewidomego od urodzenia. 2 Uczniowie Jego zadali Mu pytanie: «Rabbi, kto zgrzeszył, że się urodził niewidomym - on czy jego rodzice?» 3 Jezus odpowiedział: «Ani on nie zgrzeszył, ani rodzice jego, ale [stało się tak], aby się na nim objawiły sprawy Boże.


Jak wiemy Cierpienia mogą być i od BOGA i od demona.

Są też grzechy międzypokoleniowe, które BÓG TRÓJJEDYNY Odcina Posługując się Charyzmatykami i Egzorcystami za pomocą specjalnych Modlitw. Można się spytać Biskupa Miejsca lub najbliższego Egzorcysty, gdzie w danej Diecezji są takie Modlitwy prowadzone.

Są też specjalne Rekolekcje prowadzone na te tematy. Zachęcam do udziału bo temat jest złożony.


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 10:45 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 10:25
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater o prywatnych zrodlach bez uwzgledniania oficjalnej Ewangelii plus nauki Kosciola nie ma co dyskutowac.
A z toba nie ma i jak dyskutowac, bo nie odpowiadasz na konkretne pytania, nie podajesz zrodel, zaslaniasz sie "specjalnymi uprawnieniami" i dostepem do zrodel, ktore przed "maluczkimi" maja byc zakryte.
Ewangelia pisze, ze Pan Bog objawil Prawde prostaczkom, a ty "prawde" ukrywasz.

To siedz sobie dalej na twojej wiedzy tajemnej i lepiej nic nie pisz, jezeli nic nie chcesz powiedziec...

A cierpienia, tak dla twojej informacji, moga byc tez od ... innych ludzi. Bez udzialu dobrych czy zlych duchow.


Wt gru 04, 2012 10:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL