Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
 Za co zostało zrównane z ziemią Haiti? 
Autor Wiadomość
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Ukrywam tylko to co jest ukryte i to nie wszystko. Co wiesz o Objawieniach bł Jana Pawła II lub Orędziach związanych z Paruzją w Medjugorje?

Bardzo wielu Kapłanów Katolickich ma Potężne Charyzmaty BOŻE i się tym nie afiszują. Mówią tylko tyle ile w danej sytuacji potrzeba. A jak wielu Widzi Wasze grzechy patrząc na Was - to byście się zdziwili. Ale żaden taki Kapłan nie ma liberalnych poglądów. Przecież niejednokrotnie Kapłani Katoliccy podpowiadają Wam grzechy w Konfesjonale. Zdarza się, że wymieni taki Kapłan wszystkie Wasze grzechy


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 11:07 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 10:49
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater, mnie interesuje przede wszystkim Pismo sw i nauka KK.
Nie powiem, ze wszystko co "ponadto od zlego pochodzi", ale uwazam, ze te dwa zrodla sa wystarczajace. Reszta to komentarz, do zbawienia niepotrzebny.
U ciebie widac raczej niezdrowe (moim zdaniem) zainteresowanie zrodlami pobocznymi i wlasna reinterpretacje zdrowej nauki Kosciola w swietle objawien prywatnych. A to juz jest niebezpieczne. Takze dla ciebie.


Wt gru 04, 2012 11:06
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Prześledź moje i swoje posty i podlicz ilościowo (procentowo do wypowiedzi), czy częściej ode mnie cytujesz PŚ.

Nadto Wiara w Objawienia jest dodatkową Łaską BOŻĄ. Więc dotyczy tylko pewnej grupy osób. Ale są też argumentacją, gdyż inaczej po co BÓG by Je Ujawniał.

A ilu Kapłanów Katolickich, czy Zakonnic, czy Zakonników, czy Charyzmatyków ma Ukryte Stygmaty - to niewykluczone, że dowiedcie się w Niebie


Wt gru 04, 2012 11:09
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Cytuj:
Nadto Wiara w Objawienia jest dodatkową Łaską BOŻĄ. Więc dotyczy tylko pewnej grupy osób.


Pełen szacun dla "Wybrańców i Proroków" wśród których znajduje sie ze zrozumiałych dla każdego lekarza względów frater.


Wt gru 04, 2012 11:24
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater, ale mnie to nie interesuje, czy ktos ma stygmaty czy nie. Naprawde. Jest to wiedza dla mojego zbawienia zupelnie zbyteczna. A zainteresowanie takimi tematami uwazam wrecz za niezdrowa ciekawosc, ktora oddala mnie od tego, co mnie NAPRAWDE powinno interesowac.


Wt gru 04, 2012 11:35
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Ja tam jestem po stronie fratera i gorąco mu kibicuję.

Każda inicjatywa, której celem jest ośmieszenie Jezusa i ukazanie postronnym jak beznadziejne owoce wydaje wiara w niego spotka się z moja aprobatą.

Ja na przykład zawsze uważałem, byc moze trochę naiwnie, że katolik to człowiek w którym wiara przejawia się w postawie, słowie, w których to dominuje miłość, szacunek, współczucie, otwartość. Nie traktowałem nigdy za katolików tych, którzy wierzą, uczestniczą w Eucharystii, rzucają cytatami z Biblii czy dzienniczka, u których jednak owych postaw w nich nie ma.

Jednak wczoraj dowiedziałem sie, ze katolik nie koniecznie musi przejawiac w/w cechy, bo katolik to ktos kto bładzi, stara się. Stara sie ale mu nie wychodzi mozna rzec.

Wyglada zatem na to,że owa religia poprostu nie działa.
A jesli już jakies owoce wydaje to takie, którym towarzyszt szaleństwo, wariactwo czego przykładem jest frater.

Takze drogi fraterku rób swoje, nie ograniczaj sie do tego forum. Wyjdź do ludzi, na ulice - dawaj światu świadectwo szkodliwego wpływu Jezusa na psychike człowieka.
Niech ludzie wiedzą czego maja sie wystrzegać.

Jestem z Tobą. trzymaj się. :)


Wt gru 04, 2012 12:56
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
@Kael

Ja Ci mówię, że Wiedzę tą będziesz miał w Niebie, nie na ziemi. Więc tu się tym nie interesuj. Zrasztą mało kto Ci o tym powie, a i tak możesz w to nie uwierzyć więc sensu takiego nie ma.


Wt gru 04, 2012 13:10
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
fuller

Wyobrażenia laików są.......nic nie warte.
A ty niestety jesteś w tym względzie laikiem, ale to jeszcze nic! Gdybyś tylko na tym poprzestał....ale ty niestety masz nieodpartą chęć krytykowania czegoś na czym sie kompletnie nie znasz.
Niczym rozpuszczony do granic mozliwości smarkacz drący jape w sklepie z zabawkami......"bo ja ciem! a gupia mama nie cie mi kupic"


Wt gru 04, 2012 13:21
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Frater, jezeli ta wiedza mi tu nie jest potrzebna, to po co o tym wspominasz? Zeby sie pokornie pochwalic, ze ty juz ja masz?

A wracajac do twojego tematu i do zarzutu, ze procentowo za malo na Pismo sw sie powoluje.
Polecam tobie i wszystkim szukajacym sensacji i moralu z katastrof:

W tym samym czasie przyszli niektórzy i donieśli Mu o Galilejczykach, których krew Piłat zmieszał z krwią ich ofiar. Jezus im odpowiedział: «Czyż myślicie, że ci Galilejczycy byli większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Galilei, że to ucierpieli? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie. Albo myślicie, że owych osiemnastu, na których zwaliła się wieża w Siloam i zabiła ich, było większymi winowajcami niż inni mieszkańcy Jerozolimy? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie». Lk 13,1-5

I tylko taka konkluzja powinna wynikac ze wszystkich gwaltownych smierci, z ktorymi sie spotykamy.

Czyli frater, dla ciebie wprost:
Mieszkancy Haiti nie byli wiekszymi grzesznikami niz ty czy ja. Tzn ty nie jestes mniejszym grzesznikiem niz mieszkancy Haiti
Dobrze, zebysmy wszyscy pamietali glownie o wlasnych grzechach.


Ja tez potrafie pisac wielkimi literami na czerwono.


Wt gru 04, 2012 14:00
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Kael napisał(a):
A cierpienia, tak dla twojej informacji, mogą być też od ... innych ludzi. Bez udziału dobrych, czy złych duchów.


Masz rację.

Kael napisał(a):
Frater, jezeli ta wiedza mi tu nie jest potrzebna, to po co o tym wspominasz? Zeby sie pokornie pochwalic, ze ty juz ja masz?


Pokazałem różne przykłady ukrytej wiedzy dotyczącej nie tylko mnie. Pokazuję tym samym, że jest część wiedzy ukrytej i nie ma nic w tym złego.


Kael napisał(a):
Dobrze, zebysmy wszyscy pamietali glownie o wlasnych grzechach.



To jest właśnie kwintesencja słusznie przez Ciebie napisana. Bo to BÓG zna dokładnie życie każdej Duszy bez wyjątku i okoliczności Jej grzechu i tylko BÓG jest wstanie to rozeznać. Natomiast ja wskazywałem także z Mistyce KK konkretne przyzwolenie BOGA na kataklizm. BÓG je tylko dopuszcza w sytuacjach ekstremalnych. Jako przykład do Nawrócenia. I gwarantuję Ci, że znaczna część Katolików dobrze rozeznała Te Znaki.

A liberałowie, jak zwykle mają problemy ;) - najchętniej, by uznali że piekła nie ma, albo że jest puste. (`hulaj dusza piekła nie ma`)

BÓG sprzeciwia się Każdej ocenie naszej - dotyczącej całokształtu życia danego człowieka na ziemi, natomiast nakazuje co najmniej raz zwrócić uwagę za poszczególny zły czyn wykonany na ziemi informując o niebezpieczeństwach związanych z nieprzestrzeganiem Jego Nakazu.



Mt 18,15-20
Upomnienie braterskie

15 Gdy brat twój zgrzeszy , idź i upomnij go w cztery oczy. Jeśli cię usłucha, pozyskasz swego brata. 16 Jeśli zaś nie usłucha, weź z sobą jeszcze jednego albo dwóch, żeby na słowie dwóch albo trzech świadków oparła się cała sprawa7. 17 Jeśli i tych nie usłucha, donieś Kościołowi! A jeśli nawet Kościoła nie usłucha, niech ci będzie jak poganin i celnik! 18 Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie8.
19 Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. 20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich».




Które połączone jest z następującym po nim w Ewangelii św. Mateusza obowiązkiem Przebaczania



Mt 18,21-22
Obowiązek przebaczenia

21 Wtedy Piotr zbliżył się do Niego i zapytał: «Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy?» 22 Jezus mu odrzekł: «Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy1

czyli nieskończoność razy, gdyż najważniejsza jest Miłość.


„Upomnienie braterskie to ostrzeżenie, jakie chrześcijanin kieruje do swojego bliźniego, żeby pomóc mu na drodze świętości. Jest to instrument duchowego postępu, który przyczynia się do poznania osobistych wad — często niezauważanych przez własne ograniczenia albo zamaskowanych miłością własną — a przy wielu okazjach jest to również uprzedni warunek, żeby stawiać czoła tym wadom z Bożą pomocą i dzięki temu doznawać poprawy w życiu chrześcijańskim.
...”


Warto przeczytać;

http://www.opusdei.pl/art.php?p=42250



Co do tematu to trzeba pamiętać, że Upomnienie zawsze łączy się z Miłością. I także jak zwracamy komuś uwagę to tylko i wyłącznie w Duchu Miłości. To jest podstawa. Po to, by pomóc tym osobom w dążeniu do Świętości.

I jeszcze raz mówię nigdy nie oceniamy całego człowieka, tego nam nie wolno robić.

Nawet Kapłan jak mu PAN JEZUS Daje Światło dotyczące danej Duszy to musi ważyć co Jej powie, by było to wypowiedziane ku Nawróceniu.

Jest dla Sprawiedliwych także nakaz Upominania i musimy to stosować do wszystkich bez względu na osoby, by `odłamki na nas nie poleciały na Sądach po śmierci ziemskiej`.

Także tu na forum jak trzeba to i Moderatorom trzeba zwracać uwagę, ale zawsze w Duchu Miłości.
Jak trzeba to i Proboszczowi, czy Opatowi.


Ez 33,8-9
8 Jeśli do występnego powiem: "Występny musi umrzeć" - a ty nic nie mówisz, by występnego sprowadzić z jego drogi -

to on umrze z powodu swej przewiny, ale odpowiedzialnością za jego śmierć obarczę ciebie.

9 Jeśli jednak ostrzegłeś występnego, by odstąpił od swojej drogi i zawrócił, on jednak nie odstępuje od swojej drogi, to on umrze z własnej winy,

ty zaś ocaliłeś swoją duszę.


I każdy kto dąży do Świętości nie obruszy się na te uwagi, chyba że powie coś na swoją obronę co jest właściwe.
Czyli jak widzicie odpowiedzialność za liberalne podejście do PŚ jest bardzo duża, wręcz ogromna. Dlatego m. in. wśród Biskupów liberałów jest śladowa ilość.


Jk 5,19-20
19 Bracia moi, jeśliby ktokolwiek z was zszedł z drogi prawdy, a drugi go nawrócił, 20 niech wie, że kto nawrócił grzesznika z jego błędnej drogi, wybawi duszę jego od śmierci i zakryje liczne grzechy


Czyli zaobaczcie jak potężne Nagrody czekają w Niebie za Nawracanie w Duchu Miłości. :)


Wt gru 04, 2012 16:09
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
.
Natomiast ja wskazywałem także z Mistyce KK konkretne przyzwolenie BOGA na kataklizm. BÓG je tylko dopuszcza w sytuacjach ekstremalnych. Jako przykład do Nawrócenia.

Że co?
Bóg dopuszcza kataklizmy i to miałoby następnie spowodować by ludzie nawracali się do niego?
Dobrze rozumiem?
Bo moim zdaniem takiemu "bogu" mozna powiedziec tylko "goń się!" :)


Wt gru 04, 2012 16:46
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Ez 33,8-9

Fragment ten PŚ Nakazuje surowy obowiązek narzucony nie tylko tym którzy mają Charyzmat `Słowa Poznania` dotyczący Upominania, ale obowiązek ten jest szerszy i dotyczy każdego Katolika - ale jak przypominam - zawsze tylko i wyłącznie w Duchu Miłości ku Nawróceniu.


@fuller
zobaczcie z czego fuller drwi - zwracam się do tych co mają liberalne podejście do Wiary także Moderatorów

a teraz do Ciebie fullerku
takie posty mają wzięcie tylko na sata_nistycznych forach, tutaj robisz z siebie błazna co jest smutne.
jako, że chodzisz za mną jak cień przynajmniej czytaj całe moje posty może ...
Wiem, że wam zależy na tym, by cały KK był liberalny - więc choćby dlatego Ci z Was Katolicy co mają liberalne podejście do Wiary powinni się zastanowić.

sa_tnisci kontrolują różne obszary walki z KK i także liberalizm w KK jest im na rękę

No pochwal się fullerku ... masz swoje 5 minut :) no nie wstydź się :) proszę :) tu powinienem ostro zareagować, by się w hamski sposób odciął
a teraz mu wstyd, tak? ;)


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 17:17 przez frater, łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 16:51
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
frater napisał(a):
a teraz do Ciebie fullerku
takie posty mają wzięcie tylko na sata_nistycznych forach, tutaj robisz z siebie błazna co jest smutne.


To radzę tobie byś nie przygladał sie za bardzo temu co tutaj Ty robisz, bo popadniesz w depresję i popełnisz samobójstwo.
Taki wstyd Jezusowi przynośić jako ty to robisz.
Nawet podwórkowi szataniści by na to nie wpadli.
Podawac sie za chrześcijanina i robic im pośmiewisko. Dobre!



frater napisał(a):
Wiem, że wam zależy na tym, by cały KK był liberalny - ...

sa_tnisci kontrolują różne obszary walki z KK i także liberalizm w KK jest im na rękę

A co za róznica czy ta niszowa organizacja jaka jest K.K. będzie konserwatywna czy liberalna.
I tak, dzieki Bogu, żadnego wpływu na świat juz nie ma.

I nie ukrywajmy - Sataniści maja ciekawsze rzeczy do roboty.
Hostia im do niczego nie jest potrzebna :D

A jeśli chodzi o podwórkowych SZatanistów, tak myslę, że podczas czarnych mszy mogliby teraz, zamiast krzyża niszczyć telewizor i czytać na spak wyniki giełdy. To jest dzisiejszy "Bóg" mający wpływ na masy. :)


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 17:33 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 17:16
zbanowana na stałe
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 21:52
Posty: 2219
Lokalizacja: GG 304230
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
nie niszczą tam Krzyża - odkrywasz się powoli - dalej mów do woli ;) - widac wiedzy ci brakuje, oj brakuje


Wt gru 04, 2012 17:31
Zobacz profil
Post Re: Za co zostało zrównane z ziemią Haiti?
Specjalistą os SZatanistów, wykradających hostie z kościołów jesteś Ty.
Sorki ale nie gustuję w literaturze księzy egzorcystów. Tzn lubię fantastykę ale to zdecydowanie nie sa moje rejony :)

I tobie też radzę przestać ją czytywać bo widzę, że w paranoję popadasz.

Pamietaj:

-Szataniści walczący z kościołem, z Jezusem, czytający na wspak Modlitwe Pańską, wykradający hostie istnieją tylko w bujnej wyobraźni egzorcystów.

-Sataniści z kolei, róznej masci, będacy członkami różnych organizacji od C.O.S, przez T.O.S az do O.N.A maja swoje filozofie, z chrzescijanstwem nie majace nic wspólnego.

Poprostu Jezusem nie zaprzataja sobie głowy, podobnie jak postaciami z innych mitologii, bo mają ciekawsze rzeczy do roboty.


Ostatnio edytowano Wt gru 04, 2012 17:41 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt gru 04, 2012 17:36
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL