Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt cze 04, 2024 20:33



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
 Gość czatu :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Jo_tko - więc prosimy, zaproś Rydzyka.

Dla rozmowy na chacie z nim zostawię wszystko :D

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt kwi 06, 2007 9:22
Zobacz profil WWW
Post 
ToMu- czytaj uważniej- o. Rydzyk NIE ZGODZIŁ się (czas przeszły, był o to pytany) . :)


Pt kwi 06, 2007 10:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Pardon.

Cóż, jakoś mnie to nie dziwi. Tchórz, i tyle.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Pt kwi 06, 2007 11:53
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
ToMu to, że kogoś nie lubisz nie oznacza, że masz prawo go obrażać! Wiele jest powodów z jakich ludzie odrzucają nasze zaproszenia. Ale wiedz, że wciąż są to zaproszenia, a nie nakazy gdzie ich niespełnienie wiąże się z wyjaśnieniem. Więc poskrom są klawiaturę w pochopnych sądach.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pt kwi 06, 2007 12:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt kwi 10, 2007 7:58
Posty: 1
Post Pomysł
Ja mam dwie propozycje jedna taka bardziej na czasie a druga w póxniejszym czasie mozna by zaprosic J.E Księdza arcybiskupa Nycza nowego metropolite Warszawskiego. A druga to zaprosic kardynała Dziwisza który jest spółautorem książki o Janie Pawle II :)


Wt kwi 10, 2007 14:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 27, 2007 17:09
Posty: 8
Post 
Ja mam taką jednę małą propozycję. Wątpię żeby ktoś znał tę osobą, ale właśnie po to jest Czat: żeby ją poznać. Mówię o Piotrze Wiwczarku. ( Piotr Wiwczarek ).

_________________
Nie ma podpisu :)


Cz kwi 12, 2007 17:39
Zobacz profil
Post 
Sądzę, że dobrym pomysłem mogło by być zaproszenie p. Kluski - byłego właściciela firmy "Optimus" ...
Cóż - sądzę, że mogłaby się wywiązać całkiem niezła dyskusja na temat moralności w biznesie - zaś p. Kluska był mocno poszkodowanym ...

Kolejna moja propozycja - ks. Piotr Prusakiewicz- redaktor naczelny dwumiesiecznika "Któż jak Bóg" ...


Pt kwi 13, 2007 19:50
Post 
ddv163 napisał(a):
Sądzę, że dobrym pomysłem mogło by być zaproszenie p. Kluski - byłego właściciela firmy "Optimus" ...


Owszem- staram się o to :)


Pt kwi 13, 2007 20:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Tak informacyjnie:

jutro (sobota, 21 kwietnia) o 21:00 czat z p. Magdą Słodzinką (fundacja WATOTO - adopcja serca)

pojutrze (niedziela, 22 kwietnia) o 19:00 kolejny czat z prof. Anną Świderkówną - "Zmartwychwstał zgodnie z Pismem - co to znaczy?"

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt kwi 20, 2007 17:40
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 21, 2007 19:04
Posty: 5
Post 
ja chciałabym porozmawiać z ks.Damianem Kominkiem :D


So kwi 21, 2007 21:48
Zobacz profil
Post 
A ja mam prośbę :) - Jeżeli piszecie o osobie, która nie jest powszechnie znana, napiszcie krótko, kim jest i dlaczego uważacie, że warto ją zaprosić (mile widziane linki) ;-)
- Inaczej mówiąc- przekonajcie mnie, że warto :)


Pn kwi 23, 2007 9:21

Dołączył(a): So kwi 21, 2007 19:04
Posty: 5
Post 
Jest to ksiądz z mej parafii tzn. z parafii Znalezienia Krzyża św. w Rusinowicach. Ja chciałabym z nim pogadać na różne tematy ale się jakoś tak osobiście to się wstydzę. Jest on młodym kapłanem ale można z nim pogadać na różne tematy :D


Pn kwi 23, 2007 18:40
Zobacz profil
Post 
Myślę, że będziesz musiała przełamać wstyd :) Gośćmi czatu są osoby, które zajmują się czymś konkretnym. Czat nie może zastępować rozmowy z własnym duszpasterzem :)
Poza tym na "różne tematy" zazwyczaj się nie da. Dodatkowo- jest wielu pytających i z kilkunastu pytań, może się ukazać jedno ;-) Naprawdę polecam rozmowe osobistą :) - wstyd parafianki nie jest argumentem do zaproszenia kogos jako gościa :)


Pn kwi 23, 2007 18:59
Post 
Ks. Piotr Prusakiewicz CSMA - michalita, http://www.michalici.pl/

redaktor naczelny dwumiesiecznika "o aniołach" "Któż jak Bóg" http://ktozjakbog.religia.net/index.php ... &Itemid=15
oraz jednocześnie osoba "prowadząca" Rycerstwo św. Michała Ruch Apostolski, którego celem jest wynagradzanie Bogu za grzechy ludzkości, wypraszanie nawrócenia grzesznikom, oddalanie wszelkiego zła i zagrożeń dla Polski, Kościoła Katolickiego i całego świata.
http://ktozjakbog.religia.net/index.php ... &Itemid=56
Cóż - ja sądzę, że zarówno zakon oo. Michalitów (idea zrodzona w Polsce pełnią posługę na całym świecie, w tym we Włoszech (góra Gargano) przez bl. Bronisława Markiewicza jak i idea "Rycerstwa św. Michała" jak równiez samo czasopismo "Któż jak Bóg" warta jest szerszego omówiewnia.


Wt kwi 24, 2007 15:46
Post 
Kto jeszcze nie widział głównej strony czatu -
jutro, o godz. 20.45 rozpocznie się czat z o. Leonem Knabitem, a w piątek- 27.4- gościem czatu będzie o. Rafał Szymkowiak
Zapraszam :)


Wt kwi 24, 2007 15:48
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL