Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:49



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Zróbcie coś z tym czatem 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Zróbcie coś z tym czatem
albo go zamknijcie (bo żal patrzeć)albo prowadźcie na serio.To ,co jest teraz jest niestrawne.Nie piszcie ,z e czat tworzą ludzie -to oczywista oczywistosc, Jednak wiele zależy od organizacji ,od prowadzącego.Sporadyczne tematyki przyzwyczaiły ludzi do blabla


Cz lis 08, 2007 22:35
Zobacz profil
Post 
Jak na razie to wizę tylko gólniki... Jakieś konkrety ? Mało tematyków? no cóż- mało prowadzących. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zaprosiła jakiegoś księdza do współpracy ;-)

O reszcie się nie wypowiadam, bo od tygodnia nie byłam na czacie :)


Cz lis 08, 2007 22:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
jak zal patrzec to moze w tym czasie lepiej ksiazke poczytac?

ktos gdzies kiedys powiedzial, ze zmienianie swiata najlepiej zaczynac od siebie..
"wezcie zrobcie cos" jest najlatwiej powiedziec.. ale sprobowac cos poprowadzic.. to juz sie trza przylozyc..
Kto powiedzial, ze to ksieza maja nam wymyslac tematy, sposoby jakby tu nas pozabawiac?
Ostatnio wchodzi wielu ksiezy.. co wiecej, chetnych na podejmowanie rozmow.. wystarczy tylko zaczac.. i przeforsowac przez pierwszy opor.. - ok, nie zawsze jest to latwe, ale daje sie..

Wydaje mi sie, ze inicjatywa zdecydowanie powinna lezec po naszej stronie.. tych zwyklych, szarych userow..
Tematyki, jasne, sa potrzebne, sa ciekawe.. i wtedy to ksieza narzucaja temat.. ale imho najlepsze tematyki sa poza czasem 21-22 bo jest mniej sztywno, mniej ludzi.. latwiej przebic sie ze swoim pytaniem.. latwiej o wyjasnianie watpliwosci..

A taka marudzaca krytyka nic dobrego nie da.. poza poczuciem ze swiat jest okropny a ludzie beznadziejni...

Pozdrawiam cieplo :)

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Pt lis 09, 2007 11:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
wiedziałam,z e pojdzie w te stronę...Bejot ,gdzie ty widzisz tych ,,wielu księży????? :o


Pt lis 09, 2007 17:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post 
noo ostatnio wieczorem nie ma chwili zeby ktorys nam nie towarzyszyl..
a czesto jest po 3-4 :)
mam screeny robic? :P

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Pt lis 09, 2007 21:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
komu sie popsuło,mi czy portalowi?


Wt gru 04, 2007 20:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
ponawiam pytanie


Cz sty 24, 2008 23:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post 
Czat padł po 23. Informatyk już raczej śpi. Pewnie zrobią jutro.
(uf, zdążyłam przed północą :D)

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Cz sty 24, 2008 23:41
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post 
A może też zdążyli przed północą :D

Dobranoc :)

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Cz sty 24, 2008 23:44
Zobacz profil WWW
Post 
Cytuj:
jak zal patrzec to moze w tym czasie lepiej ksiazke poczytac?

i kto to pisze...

Cytuj:
Kto powiedzial, ze to ksieza maja nam wymyslac tematy, sposoby jakby tu nas pozabawiac?
Ostatnio wchodzi wielu ksiezy..

Cytuj:
Wydaje mi sie, ze inicjatywa zdecydowanie powinna lezec po naszej stronie.. tych zwyklych, szarych userow..
Nawet gdy lezy to ginie ,bo np. ksiezom nie chce podejmowac sie tematow.
Tematyki, jasne, sa potrzebne, sa ciekawe.. i wtedy to ksieza narzucaja temat.. ale imho najlepsze tematyki sa poza czasem 21-22

bo jest mniej sztywno, mniej ludzi.. latwiej przebic sie ze swoim pytaniem.. latwiej o wyjasnianie watpliwosci..
To Twoich 3 czy 4 tak sie sklada,ze jak jeden pisze to pozostali milcza,zeby sie nie wcinac i tak na zmiane...dlaego daruj sobie tego typu pesudoarumentowanie.[celnik zazwyczaj jest najbardziej rozpisany]
Cytuj:
co wiecej, chetnych na podejmowanie rozmow.. wystarczy tylko zaczac.. i przeforsowac przez pierwszy opor.. - ok, nie zawsze jest to latwe, ale daje sie..

Przeforsowac?Chyba zart,zazwyczaj temat pada po 5 minutach,troche dluzej wytrzymuje gdy niektorzy zaczn sie sprzeciwiac pewnym kwestiom.Niestety wtedy najczestszym zjawiskiem obrazanie sie lub odwolanie do googli.Zas rozmowy z Didymosem najczesciej koncza sie:sprawdz na gooogle.pl. Co to za rozmowa ?



[qoute]A taka marudzaca krytyka nic dobrego nie da.. poza poczuciem ze swiat jest okropny a ludzie beznadziejni..[/quote]

NIe wiem czy wiesz,ale ta krytyka w moim odczuciu miala byc budujaca i miala byc zwroceniem uwagi na pewien problem.Zwazywszy na to,ze kiedys na czacie byl nadmiar ksiezy a obecnie deficyt[3 w miare bedacych w swoich terminach ] i kiedys kladziono "nacisk" na czata.
A dwa to niesamowite,ze sami administratorzy czata wywalili kilku dobrych ksiezy,dzieki ktorym tematyki byly ciekawe i mozna bylo sie czegos nauczyc.Prawda?I to jest zenujace.
Czasami lepiej sie zastanowic co sie pisze,niz pisac na podlizuche.


N sty 27, 2008 10:44
Post 
Link przy zapisie tematyka z 29.1 rozbija całą stronę :? Naprawdę nie można tego poprawić ??


Pt lut 15, 2008 10:48
Post 
Nie mylisz czasem czata z forum ??


Pt lut 15, 2008 13:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post 
zuco napisał(a):
Zas rozmowy z Didymosem najczesciej koncza sie:sprawdz na gooogle.pl. Co to za rozmowa ?


Najczęściej? :shock:
W zapisach "Na temat nie na tematycznym" nie brakuje rozmów z udziałem Didymosa. Osobiście też wielokrotnie byłam świadkiem jego rozmów na czacie. Szczerze mówiąc, nie przypominam sobie, by kiedykolwiek odesłał do googli. No może raz albo dwa... Dlatego uważam, że stwierdzenie, że najczęściej jest mocno przesadzone (co oczywiście nie oznacza, że wcale).


zuco napisał(a):
A dwa to niesamowite,ze sami administratorzy czata wywalili kilku dobrych ksiezy,dzieki ktorym tematyki byly ciekawe i mozna bylo sie czegos nauczyc.Prawda?I to jest zenujace.


Z tego, co wiem nikt nikogo nie wywalał. A że ktoś odchodził - cóż - wolny kraj. Ale pewnie jak zwykle nie wiem wszystkiego... ;)


zuco napisał(a):
Czasami lepiej sie zastanowic co sie pisze,niz pisac na podlizuche.


Ale przesadzać w drugą stronę - krytyki - też nie za dobrze.
Najlepiej zachować zdrowy umiar - co osobiście staram się czynić.
Dlatego póki co kończę pisanie... :)


PS.
baranek napisał(a):
Link przy zapisie tematyka z 29.1 rozbija całą stronę Confused Naprawdę nie można tego poprawić Pytajnik


Nie wiem, czy się da. Myślę, że ktoś, kto to robił, zrobił to najlepiej jak potrafił. :)

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Pt lut 15, 2008 15:24
Zobacz profil WWW
Post 
Gdyby się nie dało, to bym nie zgłaszała - jak ktoś nie umie, to niech się nauczy ... tu podobno stawiają na samodoskonalenie ;) - przynajmniej ja tak słyszałam :)


Pt lut 15, 2008 15:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post 
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Może wszyscy z a Stopka pójdziemy na salon 24 i zawiesimy działalność portalu?


Pt cze 27, 2008 22:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL