Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 15:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Poznajmy się 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sty 12, 2009 18:13
Posty: 1
Post 
Witam wszystkich :)
Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc wypadałoby napisać coś o sobie ;)
Trafiłam tutaj przez przypadek... a właściwie to szukałam jakiegoś normalnego forum z normalnymi ludźmi... ludźmi wierzącymi ;) mam nadzieję, że dobrze trafiłam, ale może do rzeczy..
Jestem ze Śląska a właściwie to mieszkam jakieś 50 km od Katowic.
Studiuję na 2 roku zaocznie w Katowicach Zarządzanie i Inżynierię Produkcji.
Rodzeństwa nie mam (aczkolwiek rozpieszczona nie jestem ;p).
Nick w sumie powstał jakoś tak w zabawy w słowa... na imię mam Ola z Oli w głowie mi się zrobiło olik a od tego do orlika już nie daleko :]
dwie ósemki to rok urodzenia 1988 ;) Taki troche niezbyt kobiecy ten nick... ale trudno ;p w każdym razie wymyślony na poczekaniu.
Co do zainteresowań to także niezbyt kobiece, bo głównie informatyka.
Uwielbiam góry i sympatycznych ludzi, którzy wiedzą czego chcą od życia, mają jakieś cele i do nich dążą ;)
No to chyba na tyle ;) i tak wyszło zbyt długie z resztą jak zawsze ;p


Pn sty 12, 2009 19:41
Zobacz profil

Dołączył(a): So cze 06, 2009 21:37
Posty: 1
Post O sobie troszke:)
Mam 20 lat. Jestem jak sam nick wskazuję ezoterykiem od 2 lat. Odkąd miałem 3 latka chorowałem na nerwice, którą przeszła w mocne lęki i ataki paniki poprzez praktyki medytacji udało mi się pokonać lęk żeby żyć normalnie, otarłem się także o okultyzm , który chciałbym wam opisać jako ktoś kto to praktykował . Zalogowałem się aby porozmawiać z ludźmi o odmiennych poglądach niż moje. Jeżeli czytasz to i masz 5 minut wolnego czasu pomódl się za mnie, bo nikt nigdy dla mnie tego nie zrobił:).


N cze 07, 2009 0:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 22, 2008 12:46
Posty: 1207
Post Re: O sobie troszke:)
Ezoteryk napisał(a):
Mam 20 lat. Jestem jak sam nick wskazuję ezoterykiem od 2 lat. Odkąd miałem 3 latka chorowałem na nerwice, którą przeszła w mocne lęki i ataki paniki poprzez praktyki medytacji udało mi się pokonać lęk żeby żyć normalnie, otarłem się także o okultyzm , który chciałbym wam opisać jako ktoś kto to praktykował . Zalogowałem się aby porozmawiać z ludźmi o odmiennych poglądach niż moje. Jeżeli czytasz to i masz 5 minut wolnego czasu pomódl się za mnie, bo nikt nigdy dla mnie tego nie zrobił:).


fajnie ze jestes:) +

_________________
.--- . --.. ..- ... // --..-. -.-- .--- . // .- -- . -. __1 Kor 13__
www.teologia.pl www.pro-life.pl
Pro dolorosa Eius passione, miserere nobis et totius mundi. Sanctus Deus,miserere nobis et totius mundi.


Śr lip 01, 2009 11:18
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt sie 07, 2009 14:45
Posty: 4
Post 
Witam. Mam na imię Robert, jestem w wieku 19 lat i pochodzę z Warszawy. Ucze się w trzeciej liceum. Moją pasją jest gra na gitarze oraz słuchanie muzyki z pozytywnym przesłaniem (od łagodnej aż po ostrą :mrgreen:). Jestem wierzącym i praktykującym katolikiem. Choruję też na nerwicę wegetatywną od kilku lat, ale dzięki wierze czuje się coraz lepiej i jeżdzę coraz dalej. Niestety z niektórymi osobami być może ciężko będzie mi się porozumieć (szczególnie z damami), ale jestem dobrej myśli :)
Pozdrawiam :D

_________________
Jezus Chrystus jest Panem.


Pt sie 07, 2009 17:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 20, 2009 18:51
Posty: 2
Post 
Hejka!
Tu nata lub natka (ale nie pietruszki).
Mój nick to imię mojego starszego synusia, wypowiadane przez jego młodszą siostrusię, w wieku tak gdzieś 1,5roku (konia z rzędem temu, kto zgadnie o jakie imię chodzi :-D)
A tak poza tym...
Wiek Chrystusowy już mam za sobą, dzieci (sztuk dwie) przy sobie, a męża w delegacji.
To tyle tytułem wstępu.
Pozdrówka dla Wszystkich :heej:


Cz sie 20, 2009 22:18
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 19, 2009 9:44
Posty: 281
Post 
witam wszystkich bardzo serdecznie
mam na imie ela i razem z mezem i coreczka mieszkamy w witnicy.
mam 23 lata i skonczylam studia z rachunkowosci i zarzadzania finansami jak narazie na poziomie licencjatu. maz pracuje a my we dwie siedzimy w domu bo mala nie dawno skonczyla rok wiec z praca troche za wczesnie.
sorki za glupie pisanie.


Pt sie 21, 2009 11:14
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 19, 2009 11:32
Posty: 1
Post Pora na mnie...
No i coś o mnie...

Można to zrobić mniej więcej tak:

Skopiować i tutaj wkleić z prowadzonej przeze mnie strony....

Można tam czytających Was - wysłać...

Albo poprosić o trochę cierpliwości - by poznać człeka po tym, co pisze i co wnosi na chata...

Co mam wybrać...?


Cz lis 19, 2009 19:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lis 19, 2009 19:18
Posty: 6
Lokalizacja: Mrągowo
Post 
Ale fajnie, że jest taki temat :D

A no nick mam taki a nie inny to wina tej "starszyzny" czatowej kiedy to ja byłam jedna z najmłodszych czatowniczek... ;)
Teraz troszkę urosłam niestety w szerz nie wzwyż ale cóż ;)

Na imię mam Paulina lat mam już 20 i to nawet skończone niedawno :D
Czatoholizm niestety ostatnimi czasy mam ograniczony z braku czasu.
Jestem zawodowym bezrobotnym sprzedawcą :D
Śmieję się dużo zawsze i wszędzie i rozweselam wszystkich dookoła... <niestety piszę to poważnie jak ja się śmieje to po chwili całą sala leży i się chichra gdziekolwiek jestem :D>
Na co dzień w życiu w weekendy uczę się <właściwie to chodzę do szkoły :D >
Śpiewam w chórze parafialnym Saletyńskim <nie w mojej parafii>
Jestem zastępca xędza w czasie zespołu parafialnego <ech tak to jest jak człowiek jest najstarszy :PP >
Warsztatuję się wokalnie i plastycznie.
Udaję, że gram na puzonie... :D
Na gitarze też udaje i na bębnie którego jeszcze nie mam i flecie którego już nie mam i dobrze mi nawet wychodzi ta improwizacja ;)
Lubię czytać książki aczkolwiek nie koniecznie lektury :D
Jestem we Wspólnocie Ruchu Światło-Życie 10 lat <ojej ależ ten czas leci :D>
Po pełniej formacji czasem męczę dzieci i młodzież.
Przez około 2 lata byłam w Odnowie w DŚw. i kilka miesięcy w SNE :)
Jednak Bóg pokazał mi moją Miłość którą jest Ruch :)
Ogólnie interesuje mnie drugi człowiek wbrew pozorom to ja w normalnym życiu dużo nie mówię.
Coraz więcej ludzi stwierdza, że jestem zamknięta jak turystyczna konserwa ale pracuję nad otwieraniem się :)
A poza tym jeszcze na koniec <no chyba na koniec :D> to zajmuję się fotografią tzn. jak na razie amatorsko aczkolwiek marzy mi się powiązanie przyszłości z nią a marzenia się spełniają <już 1 wystawa fotograficzna za mną :) >

Dziękuję Bogu, że mi dał tyle talentów niestety wiedzy i rozumu już zabrakło ale cóż przecież nie można mieć wszystkiego :)

A i w ogóle jeszcze nie kończąc :D
Jestem ciocia na pełnym etacie :D
Mam 5 starszego rodzeństwa brat sztuk: 1 , siostry sztuk: 4
Ciocia 10 dzieci jestem :D
Jedna siostra jeszcze w ogóle bobasków nie ma :)

Ja własnych jak na razie nie posiadam wystarczają mi cudze ;)
Kocham dzieci.


Dobra kończę już bom się rozgadała a czat czeka ;)



A jeszcze jedno: Kwocia jestem :D
Ot moja ksywka od nazwiska.




Pozdrawiam cieplutko.
I miłego czytania :D


Pt lis 20, 2009 13:03
Zobacz profil WWW
Post 
No to może i ja coś o sobie napiszę, skoro tak :)
Więc mam na imie Kinga, mam lat 30. Mieszkam na podkarpaciu.Od roku mężatka :D potomstwa jeszcze nie ma :D
Obecnie jestem bezrobotnym pedagogiem, szukającym pracy :)
Na czacie wiara jestem już od dobrych kilku lat, i lubie tu przychodzić, nadal tu przychodzę i będę tu przychodzić :D
Mam swoje zainteresowania. Ulubione to góry. Lubie się włóczyć, gdzie się tylko da :D W każde wolne chwile, wakacje staram się jeźdźić w góry. Drugie moje wielkie hobby to rower, mogłabym cały świat na nim przejeździć :D :D
Po prostu lubie obcować z przyrodą. Oczywiście lubie też zwierzęta. Mam dwa koty: Maleńka i Pusia i psa Porto. W zimie też mam sarny :D Bo podchodzą pod mój dom, więc je dokarmiam :) No i jeszcze mam karmik dla ptaków. Więc w zimie mam też towarzystwo sikorek, sójek, wróbli, dzięciołów,i wiele innych różnych gatunków ptaków. Więc jest wesoło :D
Bardzo tez lubie czytać książki :)
Lubie poznawać nowych ludzi, lubie rozmawiać. Więc jakby ktoś chciał pogadać, to zawsze zapraszam. :)
No to chyba wystarczy :)
Pozdrawiam z Bogiem


Pt lis 20, 2009 21:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 26, 2008 12:45
Posty: 1
Post ja
a ja się strasznie zdziwiłam, kiedy przeglądając listę użytkowników, znalazłam na niej siebie... widocznie zamierzchłe to były czasy, kiedy tutaj się rejestrowałam 8) co skutkuje tym, że to mój pierwszy post... nie wiem, czy ostatni, czy nie.
Marta, lat 21 i wystarczy :P


Wt lis 24, 2009 20:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So maja 31, 2008 16:01
Posty: 96
Post Re: Poznajmy się
chciałam zdementować, że czatowy nick salcie to nie jestem ja...

_________________
"Wszystko jest łaską" św. Tereska


Cz sty 14, 2010 20:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 18, 2009 12:02
Posty: 17
Post Re: Poznajmy się
Co prawda już kilka postów dodałam...ale lepiej przywitać się późno niż wcale
Witam!
Mam na imię Anna, ale i tak wszyscy zwracają się do mnie po nazwisku (bo nie chwaląc się jest dość oryginalne i stosunkowo krótkie, a "Ani'ów" na świecie jest całkiem sporo i jak się idzie ulicą to schizofrenii można dostać słysząc "Ania!!"(tryb wodolejstwa uaktywniony...heh...))
Ksywka Mirwen zaczerpnięta jest z języka elfickiego, stworzonego przez Tolkiena, składa się z dwóch członów "mir-" oraz "wen-", a "a" to polska końcówka, żeby było widać, że chłopczykiem nie jestem :)
Jestem studentką filologii angielskiej z językiem niemieckim. Nie jest to mój wymarzony kierunek studiów (jest nim Japonistyka, ale za wysokie progi na moje nogi...), ale jestem szczęśliwa mogąc studiować na Uniwersytecie Śląskim, gdzie poznałam świetnych ludzi. Niestety bardzo niewielu z nich jest tzw. praktykującymi katolikami i mimo, że oczywiście szanuję zdanie innych, czuję się czasem samotna, nie mogąc porozmawiać o pewnych problemach... Stąd zjawiłam się na tym forum. Liczę na pomoc i samo bardzo chętnie ją zaoferuję, jeśli tylko będę mogła pomóc.
Zainteresowania: Japonia, muzyka (głównie klasyka, rock, metal, ale nie zamykam się na inne gatunki), gra na gitarze klasycznej, elektrycznej, basowej, projektowanie odzieży, pisanie opowiadań, czytanie książek (dawniej o tematyce fantasy, teraz praktycznie wszystko)...i sporo innych ^^ ale może na tym poprzestanę, zanim zostanę uznana za Narcyza ^^
Pozdrawiam :) :) :)


Cz sty 14, 2010 20:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Poznajmy się
Owszem :-) Potwierdzam że Salcie i salcia to dwie różne osoby. Na czacie i na forum.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt sty 15, 2010 11:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 16, 2010 18:34
Posty: 49
Lokalizacja: Chorzów
Post Re: Poznajmy się
dawno tu nik nie pisał.... z racji, że jestem nowa.. i możliwe, że jest jakiś inny temat tego typu, ale jeszce go nie odnalazłam więc pisze tutaj :):)

Jestem zakręconą dwudziestolatką, która często nie wie sama, czego chcę. Bardzo wierna, lojalna, uczciwa, oszczędna, uczynna, zorganizowana, otwarta na innych, szczera, tolerancyjna , ale także gadatliwa, niecierpliwa, czasem złośliwa, narzekająca, zmienna, wybuchowa. Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi, wysłuchać ich i doradzić na ile potrafię. Lubię spacery, dobrą książkę, czasem kino, zupę pomidorową, spaghetti i pierogi. Od zawsze interesował mnie sport, kiedyś szermierka, teraz rower, siatkówka, zimą łyżwy. Często zaszywam się z moją muzyką i zapominam o świecie.
Od jakiegoś czasu jestem Harcerką oraz Honorowym Dawcą Krwi.

Bardzo cenię sobie przyjaciół, na których można zawsze polegać, porozmawiać z nimi, wyżalić się i pośmiać.


Pn sie 16, 2010 19:22
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 21, 2011 18:42
Posty: 15
Post Re: Poznajmy się
Szukajcie, a znajdziecie i znalazłam w końcu temat, w którym mogę się przedstawić :) Nazywam się Paula, mam 17 lat i mieszkam w Białymstoku. Moją największą pasją są zwierzęta, muzyka i wolontariat. W przyszłości planuję pójść na studia weterynaryjne lub medycynę. Jestem osobą głęboko wierzącą i praktykującą. Na forum zarejestrowałam się z pewną sprawą, ale o tym to potem. Pozdrawiam :)


N sie 21, 2011 18:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL