Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 9:53



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Poznajmy się 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N kwi 17, 2005 11:01
Posty: 15
Post 
Hej!

Mam na imię monika i jestem z pomorza. Jestem rodzoną Kaszubką i bardzo się z tego cieszę, pomimo, że o Kaszubach w Polsce niewiele się mówi. Przynajmniej ja nie słyszałam.

Kocham Boga, moją rodzinkę, książki i jeszcze jednego faceta :). Lubię serfować w internecie, ale już mi się to trochę znudziło :).
No i to chyba narazie wystarczy.
Fajne froumowisko :)
Pozdrawiam

_________________
Nie pytaj świata dokąd zmierza, bo nie daj Boże prawdę powie...
Obrazek


N kwi 17, 2005 14:18
Zobacz profil
Post 
Czesc Kaszubko :P

Mam prosbe....napisz cos po kaszubsku.....

pozdrówka :)


N kwi 17, 2005 14:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
No więc mam na imię Tomek, po papieżu (na drugie) Karol, a po bierzmowaniu doszło jeszcze Bonawentura :) (on, a nie ona :P). Wiosen mam praktycznie 20. Skończyłem sobie liceum i studiuję prawo na uniwerku gdańskim. Lubię czytać, słuchać muzyki, jeździć na rowerku, spędzać czas z moją piękną... i wiele innych rzeczy. W chwilach wolnych zaśmiecam moimi wynurzeniami kilka forów internetowych. Aha, no i jestem szefem ministrantów w swojej parafii :)

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


N kwi 17, 2005 21:45
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 01, 2005 22:00
Posty: 435
Post 
Cześć

Mam 25 lat, a większość z nich spędziłem w Szczecinie, tylko na studia mnie do Poznania wywiało, ale po zakończeniu owych wróciłem nad moje kochane morze :)

Jestem absolwentem matematyki i bardzo się nią interesuję (w ramach oczywiście szczupłego wolnego czasu) - a szczególniej probabilistyką i teorią gier.

Moje życie raczej burzliwe bywało, ale już od ponad pół roku mam uczucie, że zawinąłem do spokojnej przystani o nazwie Wiara :) Od czasu zawinięcia owego mam nowe hobby - internetowe pogadanki o religii, wierze i czasami niewierze, do których serdecznie wszystkich zapraszam.

Jak każda gąsienica jestem bardzo obrażalski i nie cierpię uwag dotyczących mojego wyglądu. Lubię kapustę i Chopina. Jestem także wielkim fanem świnek morskich.

_________________
"Nie ma nic gorszego jak życie, którego nikt nie obserwuje."
Irving Yalom


Pn maja 02, 2005 10:25
Zobacz profil
Post 
Witajcie :-)
urodziłem się 36 lat temu a nawróciłem się w wieku lat 18.
Odnalazłem wiarę we wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, której członkiem i animatorem byłem przez wiele lat.
mam wiele dystansu do siebie - albowiem dopuszczam nieustannie myśl o o tym, że się mylę
mam wiele dystansu do wierzących - gdyż łatwość, z jaką wpadają w pychę z powodu uznawania swej pobozności za lepszą od innego rodzaju pobozności wzbudza moje współczucie
Lubię, kiedy o wierze przemawia się z perspektywy doświadczenia :-) dlatego cenię wysoko wszystkich, którzy o Bogu świadczą przez pryzmat codzienności, a nie z perspektywy doskonałej "znajomości Pana Boga"
jestem żonaty - po raz drugi (łaskawy kościół unieważnił moje poprzednie małżeństwo) - dlatego wiem, że świadectwo mojego życia... nie wygląda dobrze... mimo to, nie mogę wybierać inaczej i liczę na boże miłosierdzie

pozdrawiam wszystkich
scriptor


Wt maja 03, 2005 8:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 17, 2005 14:59
Posty: 7
Post 
Teraz przyszła chyba pora na mnie 8) Więc nazywam się Demeti, mam tyle latek ile mam i jestem szczęśliwy ;) Wyznaję zasadę „Carpe Diem” i nie wiem co jeszcze.... Interesuje sie właściwie wszystkim, chociaż z tego wszystkiego jest jedna dziedzina fascynująca mnie najbardziej... „Prawo Kanoniczne” Tak..... to własnie Kocham :PPP czy cos pominąłem? Jesli tak to sorry :-D Kwestia zmęczenia... w każdym razie jestem happy 8) KOcham Was i zostańcie z Miłością i Łaską Boga :brawo: ;-)

_________________
„Zrzuć swój ciężar na Pana, a On cię podźwignie” 8)


Wt maja 17, 2005 17:13
Zobacz profil YIM WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 30, 2004 13:22
Posty: 1845
Post 
Jedna deska, dwie deski
Nie słuchajcie Tereski,
Bo Tereska to baba
Klapie pyskiem, jak żaba.

Suma cyfr mojego wieku
W liczbie 7 się zamyka,
Pamięć mam zbyt zawodną
Bo mi ciągle coś umyka.

Lubię wszystko, co dobre
I w ludzkich ramach się mieści.
Mogłabym tak sobie klepać
Stronek ze czterdzieści.

I pisać dużo bez sensu (no, nie wiem)
Śpiewać i tańczyć też lubię,
Malować i rysować -
Tym talentem się chlubię.

Na jednym Śląsku z drugiego
Wcześnie się zjawiłam
I dobrze mi tu z Wami
Chyba już mówiłam.

Nie jestem cała happy,
Bo nudno by było,
Mam steresy i zmartwienia.
kogo to zdziwiło?!

Nikogo, bośmy wszyscy
Przecież tacy sami
Więc już skończę gadanie:
Wszyscyśmy orłami!!!

Orły i sokoły...
www forum wiara
Ta stronka wirtualnie
Zbliżyć nas się stara.

I chyba się to udaje...

_________________
Miłować Go całym sercem, całym umysłem i całą mocą i miłować bliźniego, jak siebie samego daleko więcej znaczy niż wszystkie całopalenia i ofiary. Mk12,33


Śr maja 25, 2005 18:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 11, 2005 10:43
Posty: 219
Lokalizacja: Słupsk
Post oto Ja
Lidia
:-)
wiek nieistotny, czuje się na mniej niż mam :biggrin:
zainteresowania bliżej nieokreślone..."zaleźy co mnie naleci" :D
zdarza mi sie ,że ża dużo i zbyt intensywnie myslę...
co nie jest niekiedy dobre :(
kocham zwierzątka
panicznie boje sie pająków
optymistyczno-realistycznie patrzę na świat
zbyt często analizuję zachowania ludzi .cóz lubię to :x
noo .... to byłoby na tyle chyba ....

ach zapomniałabym..jestem fanka piłki nożnej włoskiej (kobic AC MIlanu)dodam :brawo: :gool:
lubię :buja:
iii chciałabym być :aniol: choc kto wie...może już nim jestem :?:

pozdrawiam znanych i nieznanych .........do usłyszenia na wierze :heej:


[/b]


Pn lip 04, 2005 13:23
Zobacz profil
Post 
Jestem super.
Jestem git.
Jestem gdy nawet was nie ma.
Taki ze mnie gość.
A co.


Wt lip 05, 2005 16:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
No to może i ja coś o sobie napiszę… :-D

Imię: Agnieszka

Nazwisko: eeee … kończy się na –czuk :D .

Nick: na forum Karrika, na czacie Karrika20.

Wiek: 20 lat … tak, tak dzieci- czas szybko leci).

Rodzinka: (z którą mieszkam): mama- Grażyna; tato- Wojtek; brat- Patrycjusz( na szczęście… bo miał być…. Cyryl :shock: :lol: ); babcia- Kazia; prababcia- Maria( pseudo Misia :-) ).

Wykształcenie: na razie średnie, ale pracuję nad tym… studiuję polonistykę( czeka mnie kampania wrześniowa :( ).

Miejsce zamieszkania: Zamość, studiuję w Kraku( mieszkam w akademiku).

Zainteresowania: za mało miejsca, by je tu wszystkie wymienić. :biggrin:

Wady: oj kilka by się znalazło.

Zalety: skromność mi nie pozwala ich wymienić. :D


No to by było na tyle.

Pozdrawiam

PS: Może jeszce kiedyś coś dopiszę. :D

Pozdrawiam.


Śr lip 06, 2005 13:29
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
Hej

Chciałam jeszcze dodać, że w tym roku dostałam się na drugi kierunek- religioznawstwo(UJ, dzienne). Czekam na gratulacje... :D :hahaha:


Wt lip 19, 2005 8:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
Karrika napisał(a):
Czekam na gratulacje... :D :hahaha:

no to gratulacje :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


Wt lip 19, 2005 11:48
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 15:46
Posty: 14
Post 
Witam serdecznie :)

Jestem tutaj po raz pierwszy i chciałam się powitać, przerażona ilością działów, tematów, postów ledwo co odkopałam jakiś "powitalny temat". Uff! Na czat nie chodzę, bo nienajlepiej znoszę ten spsoób komunikacji (może kiedyś...), ale z chęcią będę czytać forum i spróbuję się poudzielać. Mam nadzieję, że miło będzie się nam dyskutowało i że poznam normalnych, poukładanych ludzi...

Coś o sobie...
Mam 17 wiosen i na tym w zasadzie można by zakończyć... jednak zmobilizuję się i postaram nakreślić tutaj swój obraz, będzie łatwiej się porozumieć :-D

Kocham film, lubię poezję (nie będę jakoś specjalnie oryginalna i postawię na Stachurę), dobrą książkę. Od paru lat gram na gitarze, ale to w pełni amatorsko. Lubię malować i rysować, trochę bawię się włóczką. Uwielbiam zwierzęta i przyrodę- dziękuję Bogu, że urodziłam się w takim miejscu... Fascynuje mnie jesień i jej odmiany, kocham wiatr. Jestem typową melancholiczką, ale nie obcy mi humor (szczególnie absurdalny, Monty Python rządzi).. Jeśli chodzi o wiarę byłam już w kilku wspólnotach, ale nigdzie nie umiałam znaleźć sobie miejsca, wszędzie czułam się outsiderem, wciąż szukam swojego miejsca w Kościele, w religii... W życiu cenię sobie niezależność i wolność (odpowiedzialną wolność). Nie lubię telewizji i pozornej tolerancji, o której wszędzie głośno. Co jeszcze mnie określa? Lubię pisać. To duża część mnie. Od sześciu lat piszę pamiętniki. Czasem wyjdzie jakiś wiersz, czy opowiadanie, było kilka prób napisania czegoś poważniejszego, póki co, wszystko zakończyło się niepowodzeniem i moje teksty śledzi pilnie wyłącznie szuflada...
Dobra, póki co, tyle tego... :lol:

Pozdrawiam wszystkich. Do następnego.

Ps. Z pewnością jest tutaj temat o tym, ale nie wiem czy się dogrzebię do niego... Jak wstawić avatara...?

_________________
Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem nie gaś nigdy światła nadziei- Bob Dylan


Pt lip 29, 2005 18:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 18, 2005 12:44
Posty: 2
Post 
Witam :)
Trafiłam na to forum wczoraj, a dzisiaj postanowiłam się zarejestrować i przyłączyć do dyskusji. :)
Hmm, cóz by tu o sobie napisać... Mam 19 lat, w tym roku rozpoczynam studia (socjologia).
Jeżeli chodzi o moje hobby, to lubię: słuchać muzyki, czytac książki, oglądać filmy, rysować, malować, interesuję się także historią.
Hmm, to by chyba na razie było tyle.
Pozdrawiam wszystkich


Cz sie 18, 2005 15:36
Zobacz profil
Post 
To i ja sie przedstawie: jestem Crosis. Student logistyki na AM w Szczecinie, milosnik dobrej ksiazki, podrozy (kocham PKP) z przymusu tez marynarz MW. Z zamilowania informatyk amator.

Co jeszcze lubie: zapalic dobrego papierosa przy piwie, popykac fajke przy dobrej ksiazce. Lubie muzyke i festiwale, ktore daja okazje do poznawania fantastycznych ludzi.
Lubie wypic, zjesc i potanczyc, szczegolnie z plcia piekna (ale wypic i zjesc to juz z kazdym).

Lubie siasc czasem i pomeczyc moja perkusje...

Czego nie lubie.... ciezko powiedziec :P

Crosis


Cz sie 18, 2005 21:10
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL