Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Poznajmy się 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt wrz 20, 2005 16:41
Posty: 10
Post 
A ja mam 17 lat i ucze się w liceum warszwskim w klasie matematyczno-eksperymentalnej :]
Nazywam się Urszula Zofia Urszula Swianiewicz ;)
Moje zaiteresowania są wszelkiego rodzaju: ksiązki, słonie, matematyka, robótki ręczne...
Jestem harcerką, co osobom znającym dobrze takich ludzi mówi dużo.
Cóż...
Witam Was serdecznie i jeszcze się poznamy :] Nie umiem tak pisać o sobie jak nikt nie zadaje pytań, więc możecie popytać... ;)

_________________
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkac to najlepsza filozofia" św. Jan Bosko


Cz paź 27, 2005 18:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 22, 2005 12:46
Posty: 96
Post 
Jam mam lat 15 (prawie 16), uczę się w gimnazjum (jeszcze), mieszkam koło opola.
Zainteresowania ?? Sport, czytanie książek ...
Nałogi ?? czat, forum :D
A tak w ogóle to jestem (dość) normalnym obywatelem :D:D:D:D:D

Pozdrowionka :D


N gru 25, 2005 14:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 03, 2005 12:06
Posty: 146
Post 
Skoro wszyscy się przedstawiają, to ja też postanowiłam przybliżyć wam trochę swoją postać...
Naprawdę nazywam się Aleksandra( na czacie liwia), ale nienawidzę, jak się do mnie mówi Ola...Uczęszczam do Liceum Ogolnokształcącego i jestem na profilu humanistycznym(proszę nie zwracać zbytniej uwagi na moje błędy ortograficzne, bo na komputerze piszę szybko i bardzo często"zjadam literki")...Jako małe dziecko nienawidziłam chodzić do Kościoła, a teraz to się całkowicie zmieniło... Staram się uczęszczać na Mszę Świętą co tydzień, a jeżeli też szkoła pozwoli to w piątki...Ogólnie jestem uznawana za osobę bardzo żwyiołową, zmienną, skłonną do przesady, marudzącą i lubiącą kłótnie...Mam wiele regorystycznych zasad, których staram się przestrzegać i jak na razie mi się udaje, a co nie znaczy, iż nie żyję normalnie i nie mogę cieszyć się życiem... Mam w sumie jeden nałóg... Uwielbiam czytać ksiązki...Mogę całą noc przesiedzieć na fotelu czytając i nawet nie zauważę, że czas mija...Na swoim koncie mam napisane 2 ksiażki(nie wydane, bo myślę, że jeszcze za wcześnie na karierę pisarki... :-D ) i ponad 150 wierszy...Niedawno odkryłam to forum i uznałam dyskusje toczące się tutaj za bardzo ciekawe... Toteż postanowiłam brać w nich czynny udział...

Więcej o mnie dowiecie się z moich postów i wypowiedzi... Pozdrawiam :-) [/img][/url]


N gru 25, 2005 20:39
Zobacz profil

Dołączył(a): N gru 25, 2005 11:50
Posty: 3
Post 
hmm... to teraz ja :-D

Mam na imię Marcelina :) za pół roku kończę 18 lat. Chodzę do II klasy liceum o profilku matematyka- geografia :D
Lubię przede wszystkim spać :D a tak trochę poważniej- interesuję się muzyką- uczę się grać na klarnecie :biggrin: , lubię muzykę żeglarską, szanty :-D Oprócz tego lubię grać w ping- ponga (inne sporty odpadają, bo są za bardzo męczące :D ), siedzieć przed komputerem i poznawać nowych ludzi :-D

To chyba na tyle :D

pozdrawiam :)


Śr gru 28, 2005 23:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2005 17:18
Posty: 90
Post 
Witam wszytskich i pozdrawiam!
Czasami nawiedzam Forum, więc także podzielę się swoją postacią z Wami :)

Mam na imię Kuba, lat 19, zamieszkuje urokliwy Powidz nad ładnym jeziorkiem :-D obecnie studiuję administrację na UAMie w Poznaniu, gdzie czasowo przebywam.

Lubie sobie poczytać ksiązkę, obserwować życie polityczne w naszej kochanej ojczyźnie, oglądać czasami samemu uprawiać sport (siatkóweczka).
a w okresie letnim pielgrzymuje na Jasną Górę.


Cz gru 29, 2005 20:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sie 31, 2005 18:44
Posty: 30
Post 
jaśminka...justyna :)

rocznik 1984, więc teraz III rok studiów- muzykologia
pochodzę z choszczna/ok. Szcz (pozdr szczecin :lol: )
lubię słuchac dobrej muzyki, wykonywać dobrą muzykę :) lubię chodzić po górach, prowadzić aktywny tryb życia....chcialabym połączyć muzyke z terapia, z praca z ludźmi z pedagogiką itp....bardzo mnie kręcą te klimaty :)

_________________
jeśli chcesz znaleźć Źródło, musisz iść do góry pod PRĄD...


Cz gru 29, 2005 20:19
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 19, 2006 7:02
Posty: 8
Post 
Bardzo podoba mi się Twój pomysł.


So sie 19, 2006 9:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
Crosis
Cytuj:
Czego nie lubie.... ciezko powiedziec Język

Crosis


Mieszka i jego wywodów na temat cywilizacji ;) :P

"bingo"

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


So sie 19, 2006 12:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn wrz 11, 2006 18:59
Posty: 36
Post 
Jako, że od paru dni czytam to forum ( dostałam namiar od koleżanki ) i uznałam je za ciekawe miejsce, postanowiłam się tu zarejestrować.

Wypadałoby się zatem przedstawić:

Jestem Marta, studentka prawa na UAM w Poznaniu. Słucham muzyki w dużych ilościach, nie pogardzę dobrą książką ( ze wskazaniem na fantastykę, ale nie tylko ) Również piszę, na dzień dzisiejszy do szuflady.

Mój obecny stan ducha można określić jako niemożność odnalezienia swojego miejsca.

Obecny stan mojej wiary - w częściach. Ale bez obaw - nie gryzę, nie zamierzam też nikogo atakować. Po prostu obserwuję.

Na razie to chyba tyle na ten temat.

_________________
"Forget your fears and want no more. You will be strong - and want no more." - VNV Nation "Arclight"


Pn wrz 11, 2006 21:35
Zobacz profil

Dołączył(a): N paź 15, 2006 15:10
Posty: 3
Post baca
Baca jestem, człek prosty, i myśle sobie wolno...albo wolnomyślę. Generalnie uznaje tylko Prawa Bacy, lubię mocna muzyczkę(bo głuchnę na potęgę-50 lat), golonkę i wszystko co niezdrowe,poza łażeniem po górach(baca..)
Pyrkam motocyklem Junak M10, oglądam dobre filmy, wdaje sie we wszystkie niemal spory i kłutnie, jak sie nic nie dzieje ide z kijem do mrowiska(za stodołą mieszkają ) i zaraz jest wesoło.
I pyskuje. Słucham głosu Matki Natury i uczę sie od niej. Jest matką okrutną.
Nie lubię nawiedzonych. Hej!

_________________
Tylko spokój nas uratuje.
Ważne żeby było wesoło.
Despero ergo zum.


N paź 15, 2006 19:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lut 15, 2007 17:06
Posty: 3
Post 
JA jestem n forum od dzisiaj, dokładnie od 18:14 i:
imię mam jakieś takie żeńskie, nazwisko nawet fajne: GŁOS
lat mi leci rocznikowo już 17, ale i tak nie wyglądam na więcej niż 14
uczę się, przynajmniej teoretycznie :razz: , w lublinie, w pięknej szkole pod różowym dachem, którą zwą Bisqpiak. :biggrin:
Mówią tam na mnie jak to widać z nicka.
Mam czarnego kota i fatalny nałóg czytania książek...

a co najważniejsze: należę do
WSPÓLNOTY ODNOWY W DUCHU ŚWIĘTYM "MARANA THA" W PONIATOWEJ :D

I OD RAZU POZDRO DLA WSZYSTKICH ODNOWOWYCH LUDZI!!! :lol:

_________________
ooO Ooo
( ) ( )
() ()


Cz lut 15, 2007 18:33
Zobacz profil
Post 
Ponieważ nie mam, co robić - stworzę lekki zarys swojej nieskromnej postaci.

Frigid. Zgodnie z tłumaczeniem: nieczuły, lodowaty, chłodny, oziębły. Trochę jest w tym prawdy, co oczywiście nie oznacza, że jestem pozbawiony uczuć. Potrafię śmiać się, cierpieć, zazdrościć, być znudzonym, przestraszonym, ale NIE nienawidzić. :-D

Po osiągnięciu pełnoletności wyjechałem z zadupia do stolicy. Siedzę tutaj już jakiś czas i nie zamierzam nigdzie odchodzić. 8)

Praca... Jakby to powiedzieć. Czerpię korzyści majątkowe. W jaki sposób, to nie powiem, bo co za dużo, to niezdrowo. Jednym ze sposobów jest moje hobby - fotografia. Oczywiście nie artystyczna. Tylko i wyłącznie dokumentalna. Im bardziej szokująca, tym bardziej wartościowa :-D Moje pozostałe zainteresowania to: polityka i religia oczywiście. W przeciwnym razie by mnie tutaj nie było. :biggrin:

Lubię słuchać muzyki klasycznej i jazzu, ale jestem otwarty na każde brzmienia. Może z wyjątkiem disco-polo wywołującego u mnie odruch wymiotny. :mad:
Lubię wypoczywać, odpoczywać, leniuchować, wylegiwać się, obijać.
Lubię słuchać Radyja. Tego toruńskiego. Najbardziej koncertu życzeń i porad kulinarnych siostry Leonilli. "I bierzemy koperek i ten... wrzucamy tu no i właśnie. A potem kartofle ten no, yyy tutaj, prawda. I żeby to się nam tutaj, tego." :co:

Gdzieś w telewizji usłyszałem "nie opłaca się być uczciwym". W pełni podzielam ten pogląd, do którego się niekiedy stosuję. :-|

Nie lubię głupoty. Istnieje wokół nas wiele ludzi, których omijam z daleka, ponieważ wstydzę się za nich. Nie podejmuję nawet jakiejkolwiek próby kontaktu, bo wiem, że są za prości, aby cokolwiek zrozumieć.
Nie lubię patriotyzmu. Byłbym patriotą w dawnych czasach, ale nie obecnie.
Nie lubię poezji. Wydaje mi się zbędna i śmieszna.
Nie lubię sztuki współczesnej.
Nie lubię wysiłku fizycznego. Tego przymusowego oczywiście.
Nie lubię samobójców. Gardzę nimi. Jeśli ktoś jest na tyle głupi, by chcieć odebrać sobie życie - nie jest warty mojej uwagi. Nie ma na świecie takich powodów, by się zabijać. Wyjątkiem jest jedynie długotrwałe cierpienie fizyczne, np. nieuleczalnie chorego w szpitalu.
Nie piję. Nie palę. Nie wierzę. :-D

Nigdy nie miałem "doła". Nigdy nie brałem środków uspokajających. Nigdy nie potrzebowałem czyjejś pomocy w sferze własnej psychiki lub wewnętrznych problemów. Jestem racjonalistą. Nigdy się nie zadręczam nawet poważnymi kłopotami. Wolę je na szybko przemyśleć i rozwiązać, a jeśli nie jestem w stanie - po co się denerwować? I tak nic nie wskóram, a tylko pogorszę swoje samopoczucie. Żyję chwilą, nie zadręczam się niepotrzebnie przyszłością, a tym bardziej przeszłością. :-|

Niektórzy ludzie mówią, że jestem po prostu złym człowiekiem. Doskonale ich rozumiem i wiem, że mieli podstawy, by dojść do tego wniosku, którego jednak nie popieram. :-D :-D :-D


Pn gru 10, 2007 22:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Dość! Proponuję kubek mroźnej wody i prześpijcie się z napisanymi przez siebie słowami. Jak przeprosicie się z własną kulturą to zapraszam z powrotem do tematu... :?

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Wt gru 11, 2007 21:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 23, 2008 15:28
Posty: 174
Post Poznajmy się
To ja też coś napiszę w tym temacie. :)
Więc mam na imię Paweł, w maju tego roku skończę 28 lat, pochodzę z Podhala.
Obecnie pracuję, gdzie to chyba nie jest aż tak ważne, w tym tygodniu pracuję na noc. :)
Moje zainteresowania i hobby to kolej i wszystko co z nią związane, tym samym, bardzo lubię podróżować koleją po Polsce, często mnie można spotkać w pociągach. :) Lubie też chodzić po górach i słuchać dobrej muzyki.
Jestem też we wspólnocie chrześcijańskiej... a jakiej to nie będę się chwalił, bo nie lubię się chwalić, wszyskim polecam jakąś wspólnotę, to bardzo pomaga.
A jestem... zwykłym, słabym, grzesznym, prostym i szczerym człowiekiem, po zwykłej szkole zawodowej, potrzebującym Boga i Jego słowa.
Cieszę się że mogę być z Wami na tym forum, które moim zdaniem jest bardzo w porządku.

_________________
Pozdrawiam:)

Paweł


Śr lut 06, 2008 17:25
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lip 22, 2008 21:21
Posty: 30
Post 
Trochę trudno pisać o sobie. No cóż.
Nemoconfidat - login ten powstał od łacińskiego napisu na zegarach "Nemo confidat, nimium secundis". Miałem wówczas nieco mniej radosne podejście do życia niż dziś, gdy odnalazłem jego sens ;]

Na imię mam Szymon Piotrowski, urodziłem się 25.05.1990. Uczę się w Technikum Hotelarskim. Będę prawdopodobnie zdawał polski i historię na rozszerzonym.

Ulubione zajęcia: Czytanie książek o wszelakiej tematyce Wycieczki rowerowe, medytacja, gra w koszykówkę oraz pisanie.


N lip 27, 2008 19:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL