Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 1:20



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
 Skarga na Didymosa 
Autor Wiadomość
Post Skarga na Didymosa
Chciałam złożyć skargę na Didka , który mnie zablokował i nie chce odblokować .


Pt sty 29, 2010 22:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 20:11
Posty: 145
Post Re: Skarga na Didymosa
karola -> czyli Garpol2009


jestes żałosna dziewczyno...

_________________
"Panie połóż mi ręce na głowę, inaczej nie wiadomo, co Ci dziś mogę wykombinować" - św. Filip Nereusz


Pt sty 29, 2010 23:15
Zobacz profil
Post Re: Skarga na Didymosa
Chciałam złozyc skarge na osobe co sie posluguje nickiem DiDYMOS . i niby jest ksiedzem . Zachwouje sie skandalicznie na czacie w pokoju wiara . Gdy sie rozmawia na jakis inny temat , to potrafi odrazu zmienic i sie wkrzania, i swojej wywody daje i za darmo wywala i banue . Czuje sie tam jak moderator a nim nie jest BARDZO PROSZE O ODBLOKOWANIE MNIE I ABYM MOGŁA WEJSC NA CZAT WIARA TO USUNE TA SKARGE . A JAK NIE TO BEDZIE . I PROSZE O ZAJECIE SIE DIDKIEM.


Pt sty 29, 2010 23:16
Post Re: Skarga na Didymosa
LANGUSTA ale nie ciebie bez powodu zablokował a mnie , didek co sie podaje za ksiedza .


Pt sty 29, 2010 23:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 20:11
Posty: 145
Post Re: Skarga na Didymosa
[23:07] <Garpol2009>: powiedzcie didkowi ze pisze na niego skarge forum wiara i nie odpuszcze tego mu głupiemu klecha
[23:08] <Garpol2009>: zablokowal mnie palant
[23:09] <Garpol2009>: on nic zgodnie nie robi z regulaminem
[23:10] <Garpol2009>: nic nie robi poza tym ze całe ndie siedzi na czacie to ks
[23:10] <Garpol2009>: to podszywa sie pod ksiedza
[23:11] <Garpol2009>: banuje i oszukuje ze jesr ksiedzem


dalej..




[23:21] <Garpol2009>: ALE NIE TU (censored) KTO CI KAZAL TU NAPISAC TO PEDALE
[23:21] <Garpol2009>: LANGUSTA (censored) STARA I PROSTYTUTKA ULICZNA
[23:22] <Garpol2009>: LANGUSTA ULICZNA PROSTYUTKA


bez komentarza...szkoda słów

_________________
"Panie połóż mi ręce na głowę, inaczej nie wiadomo, co Ci dziś mogę wykombinować" - św. Filip Nereusz


Pt sty 29, 2010 23:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Skarga na Didymosa
_Didymos_ JEST księdzem. Dla wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


So sty 30, 2010 20:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post Re: Skarga na Didymosa
Ponieważ langusta jest znana i wiarygodna - więc takiej osobie jak karola_ vel Garpol2009 należy się ban nie tylko na czacie czy forum,ale na całym portalu - co niniejszym wprowadzam....


N sty 31, 2010 0:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: Skarga na Didymosa
tak ..langusta jest znana..aż za bardzo-langustka,a może urlopik? (daj odetchnąć innym,od swojego "zjadłamwszystkierozumyświata" ..no cóż Didymos,trochę rzeczywiście przesadza..no,może nie po tym co tu langi wkleiła..ale po za tym,ksiądz czy nie ksiądz,mógłby trochę zejść z piedestału,swojej nieomylności..i wszechwiedzy/bo to ze ktoś ma odmienny pogląd niż on,nie znaczy że trzeba go od razu banować..to że ktoś śmie zadać księdzu niewłaściwe i nie na miejscu (jego zdaniem) pytanie,tez tego nie oznacza....myślę że didi,za mocno przeżywa rangę faktu bycia księdzem.i wyrocznią ..zadzieranie nosa bo się nosi sutannę,jest w tej "profesji" nie na miejscu

a ja mam..inny temat..ale bez osobnego tematu,myślę że można go pociągnąć razem---"Celnik" na prezydenta PL..kto za?..i dlaczego?-a kto przeciw.i dlaczego?"


N sty 31, 2010 1:29
Zobacz profil
Post Re: Skarga na Didymosa
Jeżeli Celnik na prezydenta, to Didymos na papieża :P Kto za? Kto przeciw (nie widzę!) Kto się wstrzymał? (nie zdrowo!)
Gdyby nie stanowczość Didymosa, to bardzo szybko czat wiary przerodzi się w takie samo bagno jak czat katolika. Zażalenia Garpol czy ataner są nieuzasadnione.


N sty 31, 2010 1:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: Skarga na Didymosa
Jodek?..widzę też masz problemy ze snem?-może sobie urządzimy nocne pogaduszki całonocne (może szybciej sen nadejdzie?)
No oki-chamstwo Garpol..czepialstwo (bo chyba nie chamstwo?? ;p) moje--to można podważyć....ale dobrze wiesz ,że są inni którzy też zastrzeżenia mają..niektórzy wylatują tylko za nicka,i osobisty uraz didiego-na pewno nikt nie podważa jego wiedzy--ale sama przyznasz,że dyskusja z nim łatwa nie jest jeśli ma się jednak inne zdanie..wtedy albo odczytujesz ironię i cynizm,albo lecisz...a już na pewno cierpliwości do wysłuchania racji drugiej strony ,w nim brak.
Dobrze.ze nie umie czytać w myśli..bo jakby umiał,to pewnie jego owieczki też by banował...i w końcu odprawiałby msze sam dla siebie :lol:
Didi na papieża?..w sumie..czy papież jest aż taką wyrocznią w kościele?..czasem mam wrażenie że jest bo po prostu jest,a kościół a zwłaszcza księża idą swoim torem.-wiec niech tam sobie i didek będzie. :brawo:

A wracając do "celnika"..oczywiście dyskusja teoretyczna..jakie szanse miałby kandydat w sutannie?


N sty 31, 2010 11:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 20:11
Posty: 145
Post Re: Skarga na Didymosa
ataner155.

Powiedziałam to już do Ciebie na czacie na all, powtórze i tu --> twoja złośliwość, pomówienia, czepialstwo itd w stosunku do mojej osoby, jest powszechnie znana, mnie jednak to nie dotyka, ale świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.

Tobie wystawia antyświadectwo.

Rozumiesz to?

Może więc warto podjąć trud zmiany?

_________________
"Panie połóż mi ręce na głowę, inaczej nie wiadomo, co Ci dziś mogę wykombinować" - św. Filip Nereusz


N sty 31, 2010 12:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Skarga na Didymosa
Hej, proszę o przeniesienie prywatnych rozmów na priv. Zupełnie poważnie. Nie widzę potrzeby angażowania w nie całego świata...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N sty 31, 2010 12:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: Skarga na Didymosa
ależ droga langusto-nikt nie jest aż tak poukładany jak ty,że może sobie pozwolić na drobną korektę-zapewne też wiesz że gdy się pracuje nad wszystkimi wadami,to tak naprawdę nie robi się żadnego postępu-wiec ja się koncentruje na tym co naprawdę istotne..no cóż,twoja osoba w konkrety się nie zalicza. ;-) /powszechnie znana powiadasz?..czy ja wiem,czy ktoś aż tak bardzo przejmuje się twoją i moją osobą na czacie?..wątpię..po za tym czekaj..czy to ja nazwałam twój "defekt" patologią?..czy odwrotnie?-a zresztą,nieistotne.


N sty 31, 2010 14:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Skarga na Didymosa
echhhhhhhhhhhhh

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N sty 31, 2010 14:21
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 14 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL