Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:57



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 DIDEK 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post Re: DIDEK
aprylka napisał(a):
Nick jaki przytoczyłaś jest dwuznaczny, o czym zapewne doskonale wiesz, a przez to prowokacyjny. Myślę, że każdy operator dałby bana za taki nick.


Proszę nie wypowiadać się za mnie. Ja za taki nik nigdy bym nie dał bana.

_________________
"Spójrzcie na Pana, a rozpromienicie się radością. Oblicza wasze nie zapłoną wstydem.
Oto biedak zawołał i Pan go usłyszał. I uwolnił od wszelkiego ucisku." /Ps 34/


Pn wrz 20, 2010 20:57
Zobacz profil
Post Re: DIDEK
Do Celnika.
Z autopsji opa:
1). Op ma zawsze rację. Po to jest opem.
2). Cenna umiejętność współpracy w zespole - czyli m.in. nie podważać decyzji poprzedniego opa, a swoje uwagi zostawić dla siebie, albo rozpatrywać w swoim gronie (forum opów). Publiczne podważanie decyzji innego opa jest zwykłym nietaktem. Zarówno księdza jak i świeckiego współpracownika.
3). Łatwo kogoś krytykować, jak się samemu siedzi prywatnie na zwykłym utajnionym nicku...
4). Jeżeli nie będzie zdecydowanych posunięć opów (opików), to szybko czat wiary osiągnie poziom katolika lub każdego innego czata. Ponieważ ci sami ludzie przesiadują często jednocześnie na 2-3 czatach i przenoszą treści i atmosferę.
5). Didymos jest odpowiedzialny za czat i doskonale wie co robi, a aprylka na czacie nie jest od wczoraj. Ma rozeznanie.


Wt wrz 21, 2010 20:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post Re: DIDEK
Joda, napisałaś głośno to, o czym ja myślę już od dawna, tylko nie umiałam ubrać tego w słowa. Dzięki :)

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Wt wrz 21, 2010 20:10
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): So lis 21, 2009 17:35
Posty: 27
Post Re: DIDEK
Joda pisałam o tym z celnikiem na priv. Mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty.


Wt wrz 21, 2010 20:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 20:11
Posty: 145
Post Re: DIDEK
1. Popieram Jodę w całości wypowiedzi.

2. Nie rozumiem w ogóle dlaczego uprawiacie publiczną krytykę na all. Nie potraficie "prać problemów" prywatnie np. przez e-maila, gg, priv itd.?

3. Skąd u Ciebie tyle agresji Awa ?

_________________
"Panie połóż mi ręce na głowę, inaczej nie wiadomo, co Ci dziś mogę wykombinować" - św. Filip Nereusz


Wt wrz 21, 2010 20:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
akcja zorganizowana czy spontan? :D Dziś już za późno na polemikę.Zresztą wypowiedziały się dopiero 4 opy a jest 16 poczekam..


Wt wrz 21, 2010 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz mar 31, 2005 20:11
Posty: 145
Post Re: DIDEK
Awa Twoje domysły ws opów są chyba zbyt śmiałe ;)

Wypowiedziałam się tu jako bywalec czatu.

A idąc tropem Twych domysłów zaczynam się zastanawiać, czy to Ty właśnie nie należysz do grona opików....

_________________
"Panie połóż mi ręce na głowę, inaczej nie wiadomo, co Ci dziś mogę wykombinować" - św. Filip Nereusz


Śr wrz 22, 2010 11:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 11:27
Posty: 556
Post Re: DIDEK
Awa napisał(a):
akcja zorganizowana czy spontan? :D Dziś już za późno na polemikę.Zresztą wypowiedziały się dopiero 4 opy a jest 16 poczekam..

To Ty chciałaś opinii Dida, czy wszystkich opów..? :P

rzadko wchodzę na forum.. ale zajrzałam.. i jakoś tak mi.. dziwnie..
że Karola się rzucała o bany, że się rzucała na Dida, i w ogóle że się rzucała to jeszcze mogę zrozumieć.. na naturę, szczególnie kobiecą, a już szczególnie specyficznie-kobiecą, niewiele jest w stanie wpłynąć.. ;)
ale, że wśród normalnych ludzi bywają jeszcze pyskówki o bany to jestem szczerze zaskoczona :)

Twój nick Awo był absolutnie dwuznaczny i jakkolwiek można się w nim zasłaniać niewinnymi piosenkami.. to pod idealnie zadbanym runem leśnym robale obrzydliwe się kręcą..
I ja nawet rozumiem chęć dos.. dokopania komuś z czystej ludzkiej niechęci, awersji itp.. uczucia mają to do siebie, że nie wszystkie są pozytywne.. też miewam do tego tendencje, czasem nawet z dużą dozą przyjemności.. ale bana się potem bierze na klate.. a nie marudzi po forach, czy innych o swojej biednej pokrzywdzoności...

A co do dyskusji z tej strony (2 w tym temacie znaczy) to cóż.. choć nie lubię w taki sposób zabierać głosu.. to jednak przyznaję, że Joda wyjątkowo rzeczowo i fajnie się ustosunkowała..
bo czasem podstawą do bana nie jest sytuacyjny dobór słów użytych a tzw całokształt lub intencja.. czasem nie do wychwycenia sytuacyjnie..

a w ogóle jakiś ten temat taki dla mnie bez sensu..
są privy, maile..
potrzebne to komuś..?

_________________
Jeśli chcesz zrozumieć drugiego człowieka..
nie słuchaj tego co mówi..
wsłuchuj się raczej w to, co przemilcza..
Khalil Gibran


Śr wrz 22, 2010 13:49
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: DIDEK
Cóż. Po pierwsze, wiem tylko tyle, co Awa na temat powodu swojego bana uważa. Nie znam rzeczywistego powodu, więc wszelkie dywagacje na ten temat są dość absurdalne.

Po drugie, bana już NA PEWNO nie ma, zatem Awa może spokojnie wyjaśnić kwestię z zainteresowanym.

Po trzecie, na marginesie, celnik wypowiadał się na temat uogólnienia aprylki, nie bana danego Awie.

Ponownie i ostatecznie zamykam temat.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr wrz 22, 2010 18:38
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL