Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 DIDEK 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So mar 06, 2010 23:16
Posty: 2
Post DIDEK
colorCHCIAŁAM ZŁOŻYC SKARGE NA DIDKA KTÓRY NIE CHCE MI zdjac bana a za spytanie sie grzecznie banuje ze niby ja go prowokuje .


So mar 06, 2010 23:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
Cytuj:
Operatorzy serwisu mogą wypraszać z pokoju w następujących przypadkach:
- używania niecenzuralnych, niemoralnych i obraźliwych słów, zarówno w rozmowach, jak i używanych nikach
- głoszenia i propagowania poglądów faszystowskich, rasistowskich satanistycznych oraz propagowania nauki sekt
- używania bez zgody i weryfikacji przez administratora nicków sugerujących bycie osobą duchowną, także w obcych językach
- używania nicków będących imieniem Boga, imion, które są święte w jakiejkolwiek religii, nazw demonów, a także nazwisk i pseudonimów osób publicznych
- utrudniania rozmowy i blokowania jej przez tzw. floodowanie;

- w przypadkach drastycznych operator może usunąć bez ostrzeżenia.


a teraz mam pytanie do Didymosa(choć nie sądzę żeby raczył odpowiedzieć),który punkt regulaminu złamałam ,że zbanował mnie już za samo wejście :D
Musiał być to przypadek drastyczny gdyż usunął i zablokował bez ostrzeżenia i wyjaśnienia.
Weszłam na nicku tymczasowym ,,wyjazd z polski lorenc" do wiadomości Didymosa jest to tytuł utworu muzycznego z filmu Rózyczka.Uprzejmie wiec zwracam się do wyzej wymienionego księdza o dodanie aneksu do wymyślonego przez niego regulaminu.W aneksie proszę sobie nie żałować i wypisać czego jeszcze nie wolno na czacie wiara .
Proponuje żeby w pkt pierwszym było ,,zabrania się myśleć samodzielnie"


N wrz 12, 2010 19:14
Zobacz profil
Post Re: DIDEK
A co Ci szkodziło wejść na normalnym nicku??
Efekt "cieplarniany" tymczasowych nicków robi jednak zamieszanie.


N wrz 12, 2010 19:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
Joda to milo ,że występujesz w roli rzecznika Didymosa ale twoje uwagi nijak maja się do sedna pytań które zadałam.


N wrz 12, 2010 20:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post Re: DIDEK
Nick jaki przytoczyłaś jest dwuznaczny, o czym zapewne doskonale wiesz, a przez to prowokacyjny. Myślę, że każdy operator dałby bana za taki nick.

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


N wrz 12, 2010 20:06
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: DIDEK
A ja proponuję porozmawiać z zainteresowanym.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N wrz 12, 2010 20:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Spotkanie z Wiara.pl - 25-26 września
Jako ż e jotka zablokowała watek....kontynuuje tu.
Radzisz jotko porozmawiać o banie z samym zainteresowanym......no cóz znam tylko nazwisko i fotke z portalu.Mam sie wlec do Katowic?Faktycznie warto.To co chce powiedzieć księdzu 11 nadaje sie tylko do powiedzenia w cztery oczy.Wszak oboje jesteśmy dorośli .
fragment rozmowy z jednym z opow;
Cytuj:
[21:19] <Awa>: toz to to samo priw czy ten pokoj dla zbanowanych' [21:19] <aprylka>: nie, nie to samo [21:19] <Awa>: to przejdzmy do sedna [21:19] <aprylka>: no właśnie... więc...? [21:20] <Awa>: czy mozesz sprawdzic dlaczego i n a ile mnie zablokowal? [21:20] <aprylka>: dlaczego - nie, zapewne miał powód, na ile - nie chce mi się [21:21] <Awa>: dziekuje uprzejmie


N wrz 12, 2010 20:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: DIDEK
Odpowiem w ten sposób: jeśli coś się nadaje do rozmowy w cztery oczy, to trzeba porozmawiać. Niekoniecznie w realu, można spróbować na priv.

Didymos jest osobą odpowiedzialną za czat, zatem rozmowy na temat czata należy prowadzić z nim. I mimo wszystko chyba łatwiej tam, niż na forum...

[a notkę Awy wycięłam z innego wątku, została tu doklejona przeze mnie...]

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N wrz 12, 2010 20:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
Cytuj:
Odpowiem w ten sposób: jeśli coś się nadaje do rozmowy w cztery oczy, to trzeba porozmawiać. Niekoniecznie w realu, można spróbować na priv.


rozmowa na priv jest możliwa po wejściu na czat.Nie posiadam prywatnych danych opiekuna czata(gg skypa ...)forum jest dla mnie jedyną możliwością interwencji.Nie rozumiem całego zamieszania ,blokowania tematu....chodzi przecież o drobiazg; odblokowania nicka.W końcu nie jestem z Al Kaidy.....czatuje tu kilka lat


N wrz 12, 2010 21:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post Re: DIDEK
Awa napisał(a):
Cytuj:
czatuje tu kilka lat



I dlatego doskonale zapewne wiesz, co wolno, a czego się tu nie toleruje. Więc po co te tanie prowokacje... I po co żebranie od zdjęcie bana? Ban zapewne nie jest stały, więc jak się skończy to będziesz mogła wrócić. Tyle z mojej strony w tym temacie.

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


N wrz 12, 2010 21:12
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
Cytuj:
Tyle z mojej strony w tym temacie.


a gdzie ja ciebie o zdanie pytałam? :o :o :o ,b


N wrz 12, 2010 22:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post Re: DIDEK
Jak interesowała Cię tylko i wyłącznie odpowiedź Didymosa (z wyłączeniem opinii osób postronnych), to trzeba było pisać na PW na forum albo priw na czacie, a nie zakładać wątek na forum, gdzie każdy ma prawo się wypowiedzieć.

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Pn wrz 13, 2010 8:22
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
interesująca jest jedna rzecz..miałam o tym wczoraj nie pisać
Cytuj:
fragment rozmowy z jednym z opow;
Cytuj:
[21:19] <Awa>: toz to to samo priw czy ten pokoj dla zbanowanych' [21:19] <aprylka>: nie, nie to samo [21:19] <Awa>: to przejdzmy do sedna [21:19] <aprylka>: no właśnie... więc...? [21:20] <Awa>: czy mozesz sprawdzic dlaczego i n a ile mnie zablokowal? [21:20] <aprylka>: dlaczego - nie, zapewne miał powód, na ile - nie chce mi się [21:21] <Awa>: dziekuje uprzejmie


Fragment ten(pochodzący z priva z aprylka)pierwotnie został przez jotke wycięty ,pojawił sie z powrotem dziś rano......po mojej ripoście
Cytuj:
a gdzie ja ciebie o zdanie pytałam? :o :o :o ,b


Czy to nie wygląda waszym zdaniem na manipulacje?
,,pojawia sie i znika"<nutki>


Pn wrz 13, 2010 14:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: DIDEK
Awa: pomyłka. Niczego z Twojego postu nie wycinałam. W ogóle go nie edytowałam, po prostu przeniosłam do innego wątku.

Odblokowałam temat, bo najwyraźniej sprawa nie jest jasna. Tą metodą nie spowodujesz zdjęcia bana. W tej sprawie należy rozmawiać z tym, kto go nałożył, ewentualnie z osobą odpowiedzialną za czat. W tym wypadku jest to ta sama osoba.

Tematy tego typu przeradzają się niestety głównie w dyskusje o niewiadomym, w dużej mierze między osobami trzecimi. Nieprowadzące do niczego.

A bana w pokoju wiara już nie widzę, więc myślę, że możesz załatwić tę kwestię w innym miejscu.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn wrz 13, 2010 19:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: DIDEK
1.Co do wycinki-na urojenia chyba jeszcze nie cierpię.
2.Propozycja rozmów na priw jest śmieszna jako ,ze nie mogę wejść n a czat.
3.Ze swoje strony temat kończę(coby nie być posądzoną o żebractwo).To ja zdecyduję kiedy odejść z tego czata.


Pn wrz 13, 2010 19:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL