Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
 Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Post Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Tak dokładnie to się robi żenujące co się dzieje na czacie, niepodzielnie rządzi op16 i wywala z byle powodów. To zaczyna przypominać mi świat Orwela.
Zastanawiam się czy ktoś z administratorów zagląda i kontroluje co się tam wyrabia.
Nie może być tak że jedna osoba bezkarnie upaja się możliwością wywalania za rzekome przewinienie!!!!!!!!!!!!!
Czuję się jak w jakimś debilnym reality show


So wrz 04, 2010 20:08
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Administratorem jest Didymos- zagląda bardzo często.


N wrz 05, 2010 20:40
Post :)
Polecam stronę http://www.jezus.com.pl
Można znaleźć wiele ciekawych artykułów, jest też czat.
Poza tym jest radio Opoka które funkcjonuje na stronie, wspaniała muzyka chrześcijańska, dużo dobrych audycji, polecam!!


So wrz 11, 2010 15:47
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Jestem po stronie tych "niesprawiedliwych" opików. Banować do bólu!
Ludziom się wydaje, że w necie są anonimowi i bezkarni, że można każdemu nawrzucać i spokojnie wyłączyć kompa. Ilu jest tych prawdziwie poszukujących sensu wiary? Może 2-3 ??
Jeżeli opiki (bez względu na numerek) nie będą zdecydowani w poczynaniach, to wkrótce czat wiary stanie się takim samym bagnem, jak czat frustratów katolika.


Pn wrz 13, 2010 6:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Masz racje Jodka banować....tylko nie zdziwcie się ,gdy niedlugo na czacie zostanie op16 i Didymos z wąskim kółkiem ,,fanek".Czasem wpadnie jakaś siksa z oazy to aprylka będzie miała kogo witać i żegnać


Pn wrz 13, 2010 14:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sie 05, 2005 12:10
Posty: 1239
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Cytuj:
Ilu jest tych prawdziwie poszukujących sensu wiary? Może 2-3



Jeszcze cos.. twórcy portalu szczycą sie zdaniem,,Boga nie można znaleźć w sieci ale można tu spotkać ludzi, którzy cie do niego zaprowadza"
zapytam przewrotnie..Ludziu:) ,gdzie jesteś"? :x


Pn wrz 13, 2010 14:09
Zobacz profil
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
tylko ilu wyleciało za to że się opowi nie spodobali??
Bo nie mówię że nie powinno się wywalać tych co na to zasłużyli, chodzi mi o to że wylatują osoby które się po prostu nie podobają.
To taki rasizm [szowinizm] "wylatujesz bo mnie osobiście wkurzasz i tyle, nie że przekroczyłeś regulamin"
----------------------------
wynika to pewnie z poczucia władzy ...


Wt wrz 14, 2010 10:00
Post Pożegnanie
CHCIAŁEM SIĘ POŻEGNAĆ Z WSZYSTKIMI, ZAWIODŁEM SIĘ NA TYM PORTALU, OKAZAŁO SIĘ ŻE TWORZĄ GO LUDZIE CHORZY EMOCJONALNIE!!!!!!!!!!![MOŻE NIE WSZYSCY]
TERAZ WIEM ŻE WIELU TU FANATYKÓW I OSÓB KTÓRE MAJĄ PROBLEM Z WŁASNĄ TOŻSAMOŚCIĄ SZKODA ŻE SĄ OPIKAMI, CI KTÓRZY DALI IM TE UPRAWNIENIA WIDOCZNIE RÓWNIEŻ POTRZEBUJĄ POMOCY ....


Śr wrz 15, 2010 21:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Prywatne podwórko opa16!!!!!!!!!!!
Uprzejmie proszę prywatne konflikty załatwiać prywatnie. A temat został zakończony.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pt wrz 24, 2010 18:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL