Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:35



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 skarga na dmina czatu 
Autor Wiadomość
Post skarga na dmina czatu
otóż dnia 10 na 11 o 1.20 zostałem zablokowany na czacie. nie wiem z jakiego powodu?
prowadziłem rozmowę i nagle kikck... to, że ktoś się ze mną nie zgadza nie znaczy, że ma prawo mnie wyrzucać.. A ja myślałem ze spotakm tu normalnych ludzi... a tu to dopiero ładne bagno... dziekuje wam serdecznie...


Pn paź 11, 2010 0:19
Post Re: skarga na dmina czatu
Zajmie sie tym ktos? Aministratorzy spia? chcialbym wejsc na czat.


Wt paź 12, 2010 0:14
Post Re: skarga na dmina czatu
Za samo takie głupie gadanie już bym cię nie wpuściła :brawo: :lol:


Wt paź 12, 2010 5:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lut 09, 2007 23:54
Posty: 1036
Post Re: skarga na dmina czatu
taaa Joda..to bardzo po chrześcijańsku..ale cóż..wiedzieć to jedno,prawda?..z praktyką gorzej.
Plert--napisz do admina czatu,zamiast tu wylewać żale..z tym czatem różnie bywa..czasem sprzęt im szwankuje,i nie jest to wina człowieka


Wt paź 12, 2010 7:23
Zobacz profil
Post Re: skarga na dmina czatu
jakie głupie gadanie, po prostu sie zdenerwowałem... Nawet nie wiem kto jest adminem czatu... Mógłbym dostać jakieś namiary? Będę wdzięczny.


Wt paź 12, 2010 9:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post Re: skarga na dmina czatu
Plert napisał(a):
otóż dnia 10 na 11 o 1.20 zostałem zablokowany na czacie. nie wiem z jakiego powodu?
prowadziłem rozmowę i nagle kikck...


Po pierwsze zdecyduj się, czy ban (zablokowany) czy kick... Ban oznacza komunikat następującej treści: "Zostałeś usunięty z pokoju i zablokowany.", co oznacza blokadę na określony czas, po upływie którego można wrócić. Natomiast przy tzw. kicku komunikat brzmi: "Zostałeś usunięty z pokoju", co oznacza możliwość powrotu natychmiast, pod warunkiem poprawy.

Ponieważ godzina (o której piszesz) była dość późna, mam pytanie - czy zanim zostałeś wyproszony z pokoju rozmowy, nie pojawił się komunikat w stylu: "Jeśli nie przestaniesz zaśmiecać pokoju zostaniesz usunięty"? Jeżeli tak, tzn. że dostałeś automatycznego kicka z powodu zbyt częstego używania entera. Jeżeli nie, tzn. że zostałeś wyproszony (usunięty lub zablokowany) z jakiegoś konkretnego powodu przez operatora.

Kontakt do opiekuna czatu jest podany na wiara.pl w zakładce "O nas" (na samym dole strony). Zanim jednak zaczniesz pisać skargi, sprawdź czy oby na pewno nie możesz wejść na czata (najlepiej z różnych przeglądarek i nicków - by wykluczyć przyczynę natury technicznej). Tym bardziej, że z tego co wiem, aktualnie nie masz bana czasowego w żadnym z pokoi.

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Wt paź 12, 2010 11:06
Zobacz profil WWW
Post Re: skarga na dmina czatu
próbowałem wejść z pod różnymi nickami i pisze, że jestem zablokowany. Nie mialem wczesniej żadnego komunikatu.


Wt paź 12, 2010 11:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: skarga na dmina czatu
Dzisiaj?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt paź 12, 2010 11:53
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL