Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 0:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 skad jad na czacie? 
Autor Wiadomość
Post 
Pol_kownik napisałeś: "ja tak na prawde mysle, mam ku temu powody, to jest na prawde moje zdanie i nigdy nie chcialem, zeby je podzielal ktokolwiek poza mna samym".
Nic z tego nie rozumiem. A może mam rozumieć, że piszesz "sobie a muzom"? Obiecuję Ci, że zgodnie z Twoją wolą, nie przeczytam odtąd ani jednej literki przez Ciebie postawionej. I jeszcze jedno: Jeżeli nie chcesz, aby ktokolwiek podzielał Twoje zdanie a głuchy jesteś na głosy innych, to byłoby uczciwiej nie zabierać wogóle głosu. W moim przekonaniu, po to się dyskutuje, aby jakoś uzgodnić stanowiska.
Pokój i dobro! tis.


Pn paź 27, 2003 7:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
celnik napisał(a):
Chciałem na koniec powiedzieć jedno:portal nie odpowiada za luki w skrypcie Polchatu i wynikające stąd trudności. A jest ich sporo. W wyniku tych luk kogoś wyrzuca z pokoju, a na pasku pojawia się napis zostałeś wyproszony przez operatora pokoju....Więc prosimy: bądźcie w tym względzie dla nas wyrozumiali!


Celniku ten problem już na samym początku (a właściwie gdy dochodził koniec prowadzacych czatów na Hodze) poruszałem wiec sie niedziw że tak jest. Większość przychodzi na czat tematyczny po to żeby się czegoś dowiedzieć i ukazać swój pogląd, a są tez tacy co są tylko po to by przeszkadzac i zaśmiecać różnymi wólgaryzmami lub linkami stron (jednakóż nikt tego nie poruszył na spotkaniu w czerwcu w siedzibie, ja sam zapomniałem).

:( niepotrzebnie to pisze, bo mnie i tak raczzej każdy ignoruje


Pn paź 27, 2003 13:34
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 14:31
Posty: 930
Post 
Adasiu to było poruszone w Katowicach...sama nawet w tej kwesii zabrałam głos. Problemem jest jednak to aby nie widziec w kazdej osobie wchodzącej na czat, potencjalnego "rozbijacza" rozmowy. To byłaby bardzo chora sytuacja! Jesli zaś chodzi o luki w programie polchatowskim to wszyscy wiemy ze niestety są... aczkolwiek nie są to rażace niedogodnienia. Sama pare razy zostałam wyproszona z pokoju przez operatora, ale nie robie z tego wielkiego halo :D Myśle ze trzeba po prostu zrozumieć ze nic i nikt nie jest doskonały... :lol:

Adasiu a co do ciebie to ja bardzo uważnie czytam wszytskie twoje posty... zresztą nie tylko ja ;) Nie mów więc ze twoje zdanie jest niezauważane i ignorowane...


Gorąco pozdrawiam :D


Pn paź 27, 2003 13:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Może pare zdań padło na temat samej organizacji (nie było mowy na temat zmienienia samego czata i zaprzestania z korzystania z czata Polchatu), ale nie do końca, ale nic nadal niezmieniło. Jedni potrafią być bardzo chamscy w stosunku do innych. Ogólnie mówiac na Polchatcie bywałem dosć często wieć tez znam z innej strony sam ten czat, ale niebawie sie w łamanie zabezpieczeń, hasł, czy za podawanie się za adminów czy operatorów (zreszta mnie niechcą w tej roli widzieć, nawet tu na forum).
Dzika wiem, bo mie tez wypraszają, zdaża się nawet za to że jestem tylko.


Pn paź 27, 2003 14:16
Zobacz profil
Post 
Chopie, jak Cie tam na tym czacie niy chcóm, to po co tam włazisz. Niy wiysz jak to jest z nami Ślónzokami? Przeca my sie nie cisnymy nikaj, kaj nos niy chcóm. A jo sie prziznóm, iże tego czata niy ciyrpia. Jo tam wola coby mi żodyn niy przerywoł i niy słaziół ze tymata. Bez tóż wola to forum.
Przepraszam forumowiczów za ślązczyznę ale z Pharisee rozumiemy się doskonale.
Pax et bonum! tis.


Pn paź 27, 2003 16:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Teofil, Jan widza toże sie rozumiymy, zresztom tu je tyła łosób ze ślaska i mało kiedy zdoży sie by coś w formie gwary napisali, szczerze powiedziawszy tyn wto chce to kożdo gwara zrozumi.
Forum mo to do siebie ze kożdyj łodpopwiedzi idzie sie doczekać, a na samym czacie niy, zreszta na czacie zazwyczaj burdel je i kożdo wypowiydz sie miyszo, a do tego jeszcze sa i tacy co zaśmiecą całośc.


Pn paź 27, 2003 17:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
No nie da się ukryć - zrozumieć się da, bez wielkiego kłopotu... :)
Ale przyznam, że łatwiej czytać posty po polsku...
Pozdrawiam :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn paź 27, 2003 17:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
odpowiadam na post celnika dopiero teraz, przepraszam, ze tak pozno

zgadzam sie z wypowiedzia celnika calkowicie, czasami ban jest za pozno

pytanie, skoro w moich wypowiedziach byla agresja (bo ta aluzja nie byla chyba przypadkowa), to dlaczego bana miewalem tylko ja?

rowni i rowniejsi?

wiem, ze to czat "wiara.pl", jestem juz "dorosly" i nie ludze sie, ze gdziekolwiek moze istniec "milosc, rownosc, braterstwo", po prostu nie moglem tego nie zarzucic (od taka formalnosc)

na tym czacie na prawde sie fajnie gada z ludziami o fajnych rzeczach, dopoki sie nie zacznie z nimi niezgadzac

coz... taki los

minelo troche czasu od rozpoczecia tego watku przeze mnie

moze taka proteza wniosku:
jadu ani o milimetr wiecej niz gdziekolwiek indziej
ani o milimetr mniej

szkoda


Pn paź 27, 2003 23:47
Zobacz profil
Post gwarowo
"Jo_tka", TY mi się coroz to bardzi podobosz. Widza, iże Ci nazod przichodzi dobry humor. Ze cołkigo serca Ci tego życza.
A znosz Ty tako śpiywka: "Gdybym był młodszy dziewczyno, gdybym był młodszy ... Ale już jestem za stary ..."
Pax et bonum! teofil ze Ślónska.


Wt paź 28, 2003 8:57
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
pol_kownik napisał(a):
pytanie, skoro w moich wypowiedziach byla agresja (bo ta aluzja nie byla chyba przypadkowa), to dlaczego bana miewalem tylko ja?

rowni i rowniejsi?




Polkowniku, dygresja napewno nie była do Ciebie. Osobiście bardzo lubię, gdy się nie zgadzasz. Zresztą powiedziałem Ci o tym. Zdaje się, że nigdy nie dostałeś ode mnie osobiście bana.

I nie bądź takim egocentrykiem. Kiedyś, przy okazji nalotu takiej rozrabiającej grupy, naliczyłem ok. 10 banów, a Ty dalej byłeś obecny na czacie. Więc chyba nie jest tak źle :lol:

Jeszcze jedno. Sam oberwałem od czatujących - był to chyba sierpień czy początek września - gdy odważyłem się stwierdzić, że Cię rozumię. Proszę Cie, zauważ to, że jednak wielu Cię szanuje i lubi z Tobą rozmawiać, choćby za to, że Twoje wątpiwości są twórczym fermentem i zachętą do poszukiwania uzasadnienia "tej nadziei, która jest w nas"


Wt paź 28, 2003 9:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
dzieki za dobre slowo

nigdy zawiele :)

celnik:
<i>"Zdaje się, że nigdy nie dostałeś ode mnie osobiście bana. "</i>

wiekszosc opow jet ok
przepraszam, jesli nie bylem precyzyjny w wylewaniu swoich zali

zreszta, nic moje "problemy" w porownaniu z problemami "dnia dzisiejszego"

czatowanie stalo sie upiorne z zupelnie innych (technicznych) powodow

ehh... jak nie urok, to ...


Śr paź 29, 2003 10:41
Zobacz profil
Post 
spokojnie :) wasz czat w porównaiu z innymi czatami w necie to istna sielanka, własciwie to juz zwatpiłam ze znajde kiedyś taki ..

miło się jest rozczarowac pozytywnie :)


Wt gru 09, 2003 13:20
Post zaprzestańcie swarów
:D :D :D czat jest bardzo dobry -tylko dlaczego stali bywalcy czatu są dla siebie często nieznośni- szczególnie to widać po czacie jak już nie ma księdza:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(


So gru 20, 2003 9:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
pobadz dluzej

poznaj ludzi

na zewnatrz kazdy jest mily i grzeczny

_________________
no to pa


N gru 21, 2003 0:24
Zobacz profil

Dołączył(a): So sie 19, 2006 7:02
Posty: 8
Post 
zgadzam się z Tobą że na czcie jest wiele jadu, bo sam tego doświadczyłem.


So sie 19, 2006 9:12
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL