Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Ile razy dostałeś na czacie bana? 

Ile razy na czacie otrzymałeś/-aś/ bana
ani razu 55%  55%  [ 41 ]
1 raz 8%  8%  [ 6 ]
3 razy 5%  5%  [ 4 ]
5 razy 14%  14%  [ 10 ]
10 razy 1%  1%  [ 1 ]
więcej niż 10 razy 16%  16%  [ 12 ]
Liczba głosów : 74

 Ile razy dostałeś na czacie bana? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
dzieki za pocieszenie... ja z czata najczesciej wypadam, kiedy mi sie komp wiesza :)

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


Pt wrz 17, 2004 23:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 16, 2005 21:02
Posty: 220
Post 
hm ja dostałam bana ze 4 razy- w tym raz bez powodu:))


Pt lut 04, 2005 23:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 09, 2006 3:14
Posty: 84
Post ile razy...??
....no cóż może najwięcej nie ma ale cóż.... kiepski tydzień :D a sądząc po przedziałach to chyba chodzi o krótsze przedziały czasu :razz:

_________________
nie szata zdobi człowieka, nie nick użytkownika czatu....


So maja 26, 2007 0:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 18:00
Posty: 12
Post cenzura czatu?
:x na tym czacie wylatuje sie za odmienne zdanie od innych i nie mam tu na mysli czatów tematycznych, ale zwykłych rozmów, nie ma tu miejsca na ewangelizacje bo jak tylko ktoś powie "nie rozumiem w co wy wierzycie" to jest antyklerykalny i odrazu zagraza kosciołowi. Szkoda że sie takich ludzi wyrzuca, i tyvh co ich bronia tez.
Moje doswiadczenie tego czatu jest "cenzurka" a skoro przekroczenia sa tak wielkie że trzeba kogos wywalić to wraz z kopniakiem prosze o uzasadnienia.
Przypominam że Konstytucja w Polsce zabrania wyrzucać zwierząt więc nie wyrzucajcie ludzi z powodu błachostek bo serce ludzkie jest naprawde delikatne. I taki upadek może spowodować inwalidztwo duchowe do końca życia....to tak ku przemysleniu.


Wt maja 29, 2007 20:32
Zobacz profil
Post 
smielinka-
1. Nikt nie jest wypraszany z czatu tylko dlatego, że wyraża wątpliwości.
2. Kick umożliwia natychmiastowy powrót na czat, więc nie wymaga uzasadnienia. Uzasadnienia są podawane tylko przy banach, kiedy wejście jest blokowane.
3. Czasami usera wyrzuca serwer. Nikt nie wie, czemu tak się dzieje i czemu niektóre osoby są wyrzucane regularnie, inne w ogóle. Spytaj doni ... ona wylatywała kilka razy dziennie- bez żadnej winy i nie wypraszał jej żaden operator, a system. Weź to pod uwagę, zanim kogoś oskarżysz o bezpodstawne wyrzucanie :)


Wt maja 29, 2007 20:44

Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 18:00
Posty: 12
Post cenzurka?
:x ciekawe że tak jakos dziwnie przedemna wyleciał chłopak który był troche na anty i kiedy zaczęłam go bronić to nagle sama wyleciałam.
I przez długi czas miałam zablokowane wejscie do pokoju wiara no nie wmawiajcie mi że komp jest taki mądry.


Wt maja 29, 2007 20:52
Zobacz profil
Post 
A czy był wtedy na czacie jakiś operator ? lub ksiądz ? (ktoś na niebieskim lub żółtym nicku) :)


Wt maja 29, 2007 20:54

Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 18:00
Posty: 12
Post 
dostałam komunikat że mnie wyrzucono i zablokowano mi wejscie...to duchy wysłały?


Wt maja 29, 2007 20:59
Zobacz profil
Post 
smielnika- w takim razie nie był to kick, tylko ban. A odnośnie rozważań słusznie, czy nie- niestety nikt nie jest w stanie tego określić bez zapisu. :)


Wt maja 29, 2007 21:09

Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 18:00
Posty: 12
Post 
i ten ban blokuje wejscie?


Wt maja 29, 2007 21:11
Zobacz profil
Post 
tak - na różny czas.

P.S. Zapiss przeczytałam. Uważam, że zostałas wyproszona słusznie. Nie pozwalamy nikogo obrażać, a słowo, jakim nazywałaś księży, jest obraźliwe. I tyle w tym temacie :)


Wt maja 29, 2007 21:14

Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 18:00
Posty: 12
Post 
to kiepsko przeczytałas bo na ten tem rozmawialismy z uzytkownikami i nawiazała sie fajna dyskudja na ten temat, a zostalm wyrzucona chyba z godzine po tym jak skonczył sie ten temat. A pojawił nowy kolega którego mozna było zewangelizować i pomóc. Ale po co? lepiej takich wurzucic i gadać o pogodzie.
Zreszta słowa jakich uzyłam nie były skierowane do nikogo konkretnego tylko tak ogólnie, potocznie,ale juz nie wazne porozmawiam o tym z głownym moderatorem ibede ostrzegać znajomych przed takimi sytuacjami.


Wt maja 29, 2007 22:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post 
Niewiem za co dostaliście te bany , ale musiały to być chyba mocne przewiny.

Jako ateista pisuje na tym forum od 2005 r , niekiedy pisząc rzezy dla wierzących mocno nieprzyjemne . Mimo to jak dotąd bana nie dostałem .
Albo trafiam na wyjątkowo łagodnych moderatorów , albo trzeba zrobić coś wyjątkowego , by takiego bana dostać .

Co prawda zdarzyła się jakaś mała cenzurka posta , raz czy dwa , ale zawsze dokonana tak , by nie zmienić sensu wypowiedzi i nie uniemożliwić wyrażenia własnego poglądu .

Reasumując :
Postępowaniem moderatorów jestem mile zaskoczony , zwłasza że pisuje czasem na innym forum [ niby nie religijnym ] , gdzie za głoszenie tych samych poglądów w zbliżonej formie zostałem ocenzurowany poprzez usunięcie wszystkich wypowiedzi napisanych pod moim nick'iem .


Śr lut 27, 2008 14:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 28, 2006 9:41
Posty: 1293
Lokalizacja: Łódź, Lódzkie
Post 
Czat rządzi się nieco innymi prawami niż forum.
A Ty najwyraźniej te dwie rzeczy mylisz.
Czat to nie forum, a forum to nie czat.
:)

_________________
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...
Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

Zajrzyj, zobacz, zapamiętaj ->
1) http://spotkania.wiara.pl/Chat
2) http://blog.wiara.pl/aprylka
3) http://picasaweb.google.com/aprylka


Śr lut 27, 2008 14:34
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N gru 03, 2006 14:12
Posty: 3
Post BanCup
Ogłaszam więc mistrzostwa w byciu zbanowanym:D

Ufunduję nagrodę dla tego, kto zdobędzie bezterminowego bana na pokój "pub" :D


Pt lis 20, 2009 21:55
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL