Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 08, 2024 23:50



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Nasz czat ma 2 lata 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post Nasz czat ma 2 lata
Właśnie dzisiaj świętujemy drugie urodziny czatu. Przez ten czas przewinęło się przezeń bardzo dużo osób. Podjęliśmy ponad 500 tematów. Niektórzy w pokoju Wiara.pl postanowili zamieszkać na stałe. Inni są przechodniami. Co dają Ci nasze rozmowy? Czego w nich brakuje? Może czat wniósł w Twoje życie coś nowego, cennego. Zapraszam do dzielenia się.

_________________
"Spójrzcie na Pana, a rozpromienicie się radością. Oblicza wasze nie zapłoną wstydem.
Oto biedak zawołał i Pan go usłyszał. I uwolnił od wszelkiego ucisku." /Ps 34/


Pn lut 02, 2004 18:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Wielu jest stałych, nawet sa tacy co praktycznie większosć czasu spędzaja na czacie. Właściwie ten czat z księdzę idzie potraktować jako lekcje katechezy, bo wiele jest poruszanych takich tematów.
Każdy przez ten czas wyciaga dla siebie wnioski.
Wielu na czacie jest w stanie dobrze doradzić, niekoniecznie jako Ksiądz.

2 lata mineło, czekać na kolejne takie lata, co będzie czat w samej harmoni wypowiedzi.


Pn lut 02, 2004 21:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Warto też przytoczyć tu małe podsumowanko ze strony Wiara.pl a znajdujace się też i tu

Szczerze powiedziawszy nieudało mi sie poznać na czacie księdza Romana Kempnego, a szkoda.


Pozdrawiam i żałuje że niebędzie tak jak to było na początku.


Wt lut 03, 2004 10:13
Zobacz profil
Post 
Witam

Rzeczywiscie...to juz dwa lata odkad sie spotykamy na czacie. Jedni sa dluzej inni krocej.
Nie wiem dokladnie kiedy ja zawitalem na ten czat.......ale najstarszy zapis ktory mialem zaszczyt czytac pochodzi z 14.03.2002.....no i okazuje sie, ze juz tam jestem :D . Znaczyc by to moglo, ze jestem obecny prawie ze od poczatku :D (z kilku miesieczna przerwa).

Nie to jest jednak wazne kto byl pierwszy, a kto dolaczyl pozniej. Wazne jest to, ze coraz wiecej osob przychodzi na ten czat.....ze staje sie on coraz popularniejszy.
Dawniej bywalo nas tutaj po kilkanascie osob...obecnie zdarza sie, ze jest kilkadziesiat!.
To dobitnie swiadczy o tym, ze ta forma swoistej katechizacji ma jednak sens i zdobywa coraz wiecej zwolennikow.

Czesto slychac narzekania "starych" bywalcow: ...dawniej to bylo lepiej.....Czy naprawde bylo lepiej??
Wedlug mnie bylo INACZEJ, ale czy lepiej?....tego bym nie powiedzial.
Pokusze sie na stwierdzenie....bardzo dobrze, ze jest INACZEJ.........bo gdyby bylo tak samo to oznaczaloby, ze czat upada i staje sie nudny.

Co mnie osobiscie dal ten czat?
Hmmm.....dal mi wiele. Przede wszystkim mozliwosc poznania ludzi z ktorymi prawdopodobnie nigdy bym sie nie spotkal w realu. Wsrod tych poznanych osob, znajduja sie "wrogowie" ;).....ale co najwazniejsze ! znajduja sie i przyjaciele, na ktorych moge liczyc i do ktorych mam pelne zaufanie. Ludzie z ktorymi sie czasem kloce, ale wiem ze jak poprosze o pomoc to moge na nich liczyc (co nie znaczy, ze przestane sie klocic ;) ).

Kolejna rzecz, ktora dal mi ten czat to...(chyba najwazniejsze)....mozliwosc poglebienia mojej wiary. Przez te dwa lata nauczylem sie wiecej o moim Kosciele, niz przez cala pozostala czesc mojego (troszke juz dlugawego ;) ) zycia. Stal sie dla mnie inspiracja do poszukiwan, a kto szuka ten w koncu znajdzie :)

Jak dlugo tu jeszcze bede?.....na to pytanie nie moge odpowiedziec....byc moze nadejdzie taki czas, ze bede musial odejsc....ale mam nadzieje ze nie nastapi on zbyt predko....bo jest mi tu dobrze. Tam na czacie jak i na jego mlodszym bracie "Forumie" ;).


Wszystkiego najlepszego dla wszystkich "dzialaczy" jak i uzytkownikow czatu z okazji rocznicy.....tak trzymac...niech to trwa do konca swiata (i jeden dzien dluzej ;) ) niech sie rozwija i niech nie stoi w miejscu. Bo jak sie zatrzyma...to upadnie.

pozdrowka :)


P.S.
Co zmienic??.......tak jak przez te dwa lata zmienial sie sam...tak i dalej sie bedzie zmienial pod wplywem chwili. Nic na sile...pozyjemy, zobaczymy ;)


Wt lut 03, 2004 10:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
:-D Coz, wypada wiec zyczyc :bukiet: HAPPY BIRTHDAY czatowi, a jego Gospodarzom - KSIEZOM NA CZACIE wielu lask Bozych i duzo cierpliwosci dla czatownikow; natomiast wszystkim :chat: : Ksiezom, Opikom i czatownikom swiatla Ducha Swietego.
Szczesc Boze! :-) :-) :-)


Wt lut 03, 2004 15:50
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 18, 2004 15:45
Posty: 1883
Post 
Czat, eh ten czat....
Dodał mi życia i obycia, wiary i nadziei, dodał natchnienia i inspiracji,
a co najważniejsze dał mi radość dzielenia się z innymi, nowych przyjaciół, adwersarzy, wreszcie (a to powinno być na początku) wlał we mnie Ducha i ukazał więcej Boga...
Dla założycieli, księży na czacie, opików i czatowników wszyskiego naj :bukiet: i więcej :chat:

_________________
Obrazek
"Przejmij mnie dreszczem Twojego Istnienia, dreszczem wiatru w dojrzałych kłosach..."
JP II


Śr maja 19, 2004 16:14
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL