Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 15, 2024 0:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Zakładam strone antyaborcyjną itp. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So wrz 26, 2009 8:37
Posty: 2
Post Zakładam strone antyaborcyjną itp.
Chcę założyć stronę opisującą prawdę o Aborcji, invitro, homoseksualiźmie itp. I teraz proszę was o pomoc Niech każdy z was napisze jakiś artykuł na te tematy. Krótki i treściwy, najlepiej podparty dobrymi źródłami. Tematy dowolne. Może być jak jest wykonywana aborcja albo o tym jak media manipulują danymi itp. Pozdrawiam i proszę o pomoc bo sam będę to robić dużo dłużej.


So wrz 26, 2009 10:55
Zobacz profil
Post 
A mogą być teksty o tym, jak organizacje pro-file manipulują danymi?

Mogą być teksty o tym, że homoseksualista to taki sam człowiek, jak heteroseksualista?

A mogę napisać, jak żałosne uważam takie podejście jak Twoje, polegające na kolejnym multiplikowaniu bzdur, jakich pełno w internecie?

Powiedz, a napiszę :)


Crosis


So wrz 26, 2009 11:27
Post 
Cytuj:
Mogą być teksty o tym, że homoseksualista to taki sam człowiek, jak heteroseksualista?


Crosis

A ktoś twierdzi inaczej? :)


So wrz 26, 2009 11:34
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Crosis napisał(a):
A mogą być teksty o tym, jak organizacje pro-file manipulują danymi?

Ja podejrzewam, że organizacje pro-file z samej istoty są powołane do manipulowania danymi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Crosis pisałam już że Cię strasznie lubię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


So wrz 26, 2009 11:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 03, 2009 18:35
Posty: 645
Post 
Może ja jakaś niedouczona, ale co to są organizacje pro-file mróweczko? Nie rozumiem czemu ta literówka Cię tak rozbawiła?


So wrz 26, 2009 12:43
Zobacz profil
Post 
Ja wiem, ale zorientowałem się dopiero teraz. Hmm... zastanówmy się, czym mogłyby zajmować się organizacje "pro-plik" - może wolnością plików? Bitów? Bajtów?

A może walczyłyby o zakaz formatów? :D:D:D


Crosis


So wrz 26, 2009 20:06
Post 
Crosis napisał(a):
A mogą być teksty o tym, jak organizacje pro-file manipulują danymi?
To ciekawe. Możesz rozwinąć ?
(pytam poważnie)
Crosis napisał(a):
Mogą być teksty o tym, że homoseksualista to taki sam człowiek, jak heteroseksualista?
Nawet muszą - bo jak rozumiem ma to być strona katolicka.
Crosis napisał(a):
A mogę napisać, jak żałosne uważam takie podejście jak Twoje, polegające na kolejnym multiplikowaniu bzdur, jakich pełno w internecie?
Czy nie jest żałosne raczej ocenianie zawartości przyszłej strony na podstawie... no właśnie, na jakiej podstawie ?


So wrz 26, 2009 20:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 03, 2009 18:35
Posty: 645
Post 
Marku, wystarczy spojrzeć na założenia autora: ktoś ma napisać o tym, jak media manipulują danymi, czyli już samo założenie jest przyjęte: media manipulują danymi. Czyli założenie wyprzedza badanie, świetny początek :D

Crosis tylko odwrócił sytuację. Zauważ, że Crosis nie ocenił "zawartości" strony a "podejście" autora (dokładnie takiego słowa użył). Osobiście mam podobne odczucia.

Ze swojej strony dodam, że skoro strona ma być o aborcji, in vitro i homoseksualizmie, to jeszcze dorzuciłabym holokaust, coby już pokrewne tematy w jednym miejscu zamieścić 8) Bo rozumiem, że to ma być strona Katolicka...


So wrz 26, 2009 21:19
Zobacz profil
Post 
Sheeta napisał(a):
Marku, wystarczy spojrzeć na założenia autora: ktoś ma napisać o tym, jak media manipulują danymi, czyli już samo założenie jest przyjęte: media manipulują danymi. Czyli założenie wyprzedza badanie, świetny początek :D
Nie założenie ale - całkiem zresztą oczywista - obserwacja.
Sheeta napisał(a):
Crosis tylko odwrócił sytuację.
Nie. "Skrzydła" prosił o opisanie sytuacji którą obserwował i miał okazję ocenić. Crosis ocenił coś, czego obserwować (a więc i ocenić) nie mógł. Czyste uprzedzenie.
Sheeta napisał(a):
Zauważ, że Crosis nie ocenił "zawartości" strony a "podejście" autora (dokładnie takiego słowa użył). Osobiście mam podobne odczucia.
Czyli opisanie manipulacji medialnej to "złe podejście" ?

Sheeta napisał(a):
Ze swojej strony dodam, że skoro strona ma być o aborcji, in vitro i homoseksualizmie, to jeszcze dorzuciłabym holokaust, coby już pokrewne tematy w jednym miejscu zamieścić 8) Bo rozumiem, że to ma być strona Katolicka...
Masz na myśli (ironicznie, wiem) skupienie tematów mówiących o zabijaniu niewinnych ?
No, no, pogratulować gustu w poczuciu humoru...


So wrz 26, 2009 21:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 03, 2009 18:35
Posty: 645
Post 
Cytuj:
Nie założenie ale - całkiem zresztą oczywista - obserwacja

W takim razie ja poproszę przykład manipulacji danymi, skoro to takie oczywiste.

Cytuj:
Masz na myśli (ironicznie, wiem) skupienie tematów mówiących o zabijaniu niewinnych ?
No, no, pogratulować gustu w poczuciu humoru...

Nie mi należy gratulować, a Gancarkowi, to jego skojarzenie. Owszem, ironizuję.


So wrz 26, 2009 22:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn kwi 14, 2008 14:00
Posty: 1909
Post 
Co do manipulacji danymi przez organizacje pro-life (zresztą w drugą stronę manipulują pro-choice) jest szacowanie rozmiarów podziemia aborcyjnego w Polsce.

_________________
[b]Galatów 3:20 " Pośrednika jednak nie potrzeba, gdy chodzi o jedną osobę, a Bóg właśnie jest sam jeden"[/b]
"Gdy mądry spiera się z głupim, ten krzyczy i śmieje się; nie ma pojednania"


N wrz 27, 2009 9:35
Zobacz profil
Post 
Sheeta napisał(a):
Cytuj:
Nie założenie ale - całkiem zresztą oczywista - obserwacja

W takim razie ja poproszę przykład manipulacji danymi, skoro to takie oczywiste.
Proszę bardzo; publikowane statystyki mówiące o % homoseksualistów pomijają fakt że 80% z nich to biseksualiści.

Cytuj:
Masz na myśli (ironicznie, wiem) skupienie tematów mówiących o zabijaniu niewinnych ?
No, no, pogratulować gustu w poczuciu humoru...

Nie mi należy gratulować, a Gancarkowi, to jego skojarzenie. Owszem, ironizuję.[/quote]Skojarzenie prawidłowe:
- pod względem liczby ofiar
- pod względem uzasadnienia (odmawia się ofiarom człowieczeństwa)
- pod względem podejścia (na zasadzie "nie przesadzaj") tzw. elit


N wrz 27, 2009 10:38
Post 
arcana85 napisał(a):
Co do manipulacji danymi przez organizacje pro-life (zresztą w drugą stronę manipulują pro-choice) jest szacowanie rozmiarów podziemia aborcyjnego w Polsce.
Przeszacowują czy niedoszacowują ?


N wrz 27, 2009 10:40
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 03, 2009 18:35
Posty: 645
Post 
Cytuj:
Skojarzenie prawidłowe:
- pod względem liczby ofiar
- pod względem uzasadnienia (odmawia się ofiarom człowieczeństwa)
- pod względem podejścia (na zasadzie "nie przesadzaj") tzw. elit

No otóż to, dlatego proponowałam wrzucić to na stronę 8)

Cytuj:
Proszę bardzo; publikowane statystyki mówiące o % homoseksualistów pomijają fakt że 80% z nich to biseksualiści.

Proszę podać źródło.


N wrz 27, 2009 11:09
Zobacz profil
Post 
Nie pamiętam. Nie prowadzę notatek na okoliczność dyskusji na ten temat z różnymi.. (...).
Niemniej sprawa jest dość znana.
Podobnie jak to że np. Kinsey sfałszował swój raport - co nie przeszkadza temu by był bożyszczem różnych (...).


N wrz 27, 2009 11:15
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL