Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 10:48



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Anonimowi Żarłocy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So sty 01, 2005 17:50
Posty: 2
Post Anonimowi Żarłocy
Drogi przyjacielu!!
Jeżeli jesteś gruby ,w normie,lekko puszysty,chudy szczupły,na skraju niedożywienia .
Możesz objadać się bez przerwy ,co jakiś czas ,możesz się nieustannie głodzić lub przestawać jeść po ataku obżarstwa.Po czasie obwiniania się za powatrzające się sytuacje utraty kontoli nad naszym jedzeniem i naszą wagą ,teraz mamy rozwiązanie
które zdaje egzamin!!!!Jest nim program dwunastu kroków.Jeżeli dasz sobie pomóc zapraszamy Ciebie na spotkania ,które odbywają się w (salce parafialnej przy kościele pod wezwaniem św.Kazimierza w Policach na nowym osiedlu w każdą sobotę o godz.:16:00).Zapraszamy.

ANONIMOWI ŻARŁOCY
:-D

_________________
Trzy kroki w przód dwa w tył;-))


N sty 02, 2005 12:24
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 15, 2005 15:31
Posty: 111
Post 
uwaga:
nadchodzę!!!!
:D


Cz sty 27, 2005 0:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 02, 2005 11:46
Posty: 42
Lokalizacja: Warszawa
Post Re: Anonimowi Żarłocy
Pani Haribo napisał(a):
Drogi przyjacielu!!
Jeżeli jesteś gruby ,w normie,lekko puszysty,chudy szczupły,na skraju niedożywienia .
Możesz objadać się bez przerwy ,co jakiś czas ,możesz się nieustannie głodzić lub przestawać jeść po ataku obżarstwa.Po czasie obwiniania się za powatrzające się sytuacje utraty kontoli nad naszym jedzeniem i naszą wagą ,teraz mamy rozwiązanie


Witam! Jestem z warszawy i kiedys chodzilam na meetingi AŻ, ale niestety potem nie moglam ,bo pracuje.Chodziłam ostatnio na grupę teapeutyczna dla AŻ, ale jakos sama się rozpadła.Nie wiem,co dalej?
Szukam grupy bo meetingi były dla mnie dośc trudne w nawiązaniu kontaktów.Te zasady są po prostu nie do zniesienia...Nie można się odezwac, zadać pytania, ustosunkiować się, ale na grupie było super!


So kwi 02, 2005 13:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Już biegnę, chociaż z tym byciem grubym to mnie nie pasuje, ale żarłocy mogą mnie podożywiać :D


Wt kwi 26, 2005 13:49
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Przydałoby mi się to... :oops: Ale za daleko z Gdańska ...

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


Wt kwi 26, 2005 15:50
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Jak za daleko od Gdańska, to z Rumią tym bardziej by był problem :D Nikt mnie nie podokarmia :(


Wt kwi 26, 2005 17:51
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt lis 04, 2005 23:38
Posty: 3
Post hm
Temat wszpaniały, szkoda że sie właściwie kończy na początku. Dobrze ze jest ogłoszenie o spotkaniach, ale...
Może by6 jednak przerobić ten temat na probe stworzenia jakiegoś forum dla AŻ, ktorzy z różnych racji nie moga chodzić na mitingi?
Ja osobiści aktualnie mam z tym problem bo praca mi na to nie pozwala.
Pewnie że bym poszedł gdybym mógł ale nie mogę. Wydaje mi się że taki forum AŻ by się przydało. Nie może ono oczywiście zastąpić spotkania w grupie, ale dla tych co nie mogą chodzić bo np. mieszkają w takiej miejscowości gdzie mitingów nie ma, to by spełniało taki charakter.
Pozdrwaiam wszystkich AŻ
Augustyn

_________________
Augustyn


So lis 05, 2005 0:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL