Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 1:07



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Warszawa- mieszkanie. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Wt sie 03, 2010 23:08
Posty: 2
Post Warszawa- mieszkanie.
Witam:) Mam dość nietypową sprawę
Nazywam się Marta, jestem z Ruchu Światło-Życie diecezji opolskiej, skąd pochodzę. W tym roku zaczynam studia w Warszawie na Akademii Pedagogiki Specjalnej, na Ochocie, i właśnie zaczęłam szukać mieszkania. Zależy mi, żeby trafić na dobrych współlokatorów, jednak przez internet nie jest to takie proste. Dlatego przyszedł mi do głowy pewien pomysł: I tak chciałam znaleźć w Warszawie jakąś wspólnotę: oazę, albo choć duszpasterstwo akademickie. Od wielu lat jestem we wspólnocie u siebie w parafii i wiem, że bez Ruchu, bez takich ludzi, którzy są blisko Jezusa, będzie mi ciężko samej w wielkiej Warszawie (nikt z moich znajomych się nie wybiera ze mną), więc postanowiłam poszukać jakiś wspólnot, nawet już niekoniecznie bardzo blisko uczelni. Pomyślałam, że może tutaj znajdę pomoc. A takie forum może być bardzo pomocne- zawsze jest nadzieja, ze zajrzy tu ktoś, kto będzie mógł troszkę pomóc :) Może ktoś ze wspólnoty będzie poszukiwał miłej i spokojnej współlokatorki? Zależy mi na niedużym samodzielnym pokoju (cena w granicach 500-550 zł). Albo może ktoś będzie wiedział, że gdzieś jest wolne miejsce, i że są to osoby zaufane.

Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam ciepło :)

kontakt do mnie: gg 8317956 mail: martula_j@wp.pl

_________________
[i]Tylko Ty, Panie jesteś fundamentem, nie musimy się bać. Gdy nadejdą burze, my będziemy trwać, bo Ty zbawiłeś nas...[/i]


Wt sie 03, 2010 23:14
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL