Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 18:05



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Spotkania forumowiczów? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Od lat zloty użytkowników portalu odbywały się na przełomie września i października...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn sty 13, 2014 12:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 03, 2010 17:12
Posty: 1
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Kozioł napisał(a):
gaazkam napisał(a):
Ejże... A Wikipedii takie zloty wychodzą, lepiej lub gorzej, ale wychodzą: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Zloty

Na marginesie, jeśli są jakieś otwarte zloty portalu wiara.pl, to chyba nie ma sensu organizować osobnego forumowego.

W najmniejszym stopniu nie identyfikuję się z całym katolickim portalem wiara.pl.


A to już chyba Twój problem Kozioł, nie uważasz?


Pn sty 13, 2014 12:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Nie tylko, zresztą czy to problem? Przypuszczam, że wielu użytkowników forum nie utożsamia się bądź w ogóle nie korzysta z głównego serwisu.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pn sty 13, 2014 12:58
Zobacz profil
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Veverka napisał(a):
A to już chyba Twój problem Kozioł, nie uważasz?

A dlaczego tylko mój? To z założenia nie jest forum tylko dla katolików. Uczestnicy nie muszą się utożsamiać ani z KK, ani z portalem go promującym, ani nawet z chrześcijaństwem. dlaczego mają uczestniczyc w jakiś pielgrzymkach, zlotach, nabożeństwach katolickich?

Pomyliłas forum. To nie jest forum w którym niekatolicy zamykani sa w działach gettach, to forum otwarte dla wszystkich.


Pn sty 13, 2014 13:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Ja popieram pomysł zlotu forum Wiara.pl. Brałem już udział w wielu takich zlotach i wiem, że są one doskonałą okazją do wszelkiego rodzaju "pogodzeń" między użytkownikami. Zwykle zresztą okazuje się wtedy, że nie ma żadnej sprzeczności między ostrymi konfliktami na forum, a doskonałą wspólną zabawą tych samych osób na zlocie. Forum to forum - real to real, zupełnie co innego.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn sty 13, 2014 13:24
Zobacz profil
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Tylko jak potem nawtykać adwersarzowi, którego w realu się polubiło ;)
Ja też popieram, choć nigdy udziału nie brałam i wątpię czy udało by mi się tak wszystko zorganizować, żeby na taki zlot pojechać.
Ale kibicuję wszystkim, którzy nabiorą takiej ochoty żeby udało im się skrzyknąć.


Pn sty 13, 2014 14:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Normalnie, po prostu po takim spotkaniu nabiera się większego dystansu do forumowych sporów ;)

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pn sty 13, 2014 16:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Spotkania forumowiczów?
Akurat tutaj ja się z Kozłem zgadzam, nie musi czuć związku z portalem. Czuje go z dyskutantami. Aczkolwiek, może to być okazja do poznania jeszcze innych ludzi. Choć wiadomo że pierwsze kontakty chce się nawiązać właśnie ze znajomymi.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn sty 13, 2014 17:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL