Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 1:23



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Wiadomość z Medjugorie 
Autor Wiadomość
Post Wiadomość z Medjugorie
"Zostałam poproszona o przekazanie wiadomości.
więc przekazuję.

Wiadomość z Medjugorie od wizjonera Ivano. Matka Boża prosi, żeby codziennie o godzinie 18:30 przerwać swoje obowiązki i odmówić trzy razy Zdrowaś Maryjo o pokój i przeciwko zbliżającej się wojnie. Prosi, żeby księża otworzyli kościoły i gromadzili ludzi na gorącej modlitwie różańcowej.
Proszę przekaż to innym. To ważne wezwanie. Z Panem Bogiem."



Wiadomość tą przesłała mi smsem moja koleżanka, co jest naturalne wśród ludzi zyjących w innych wspólnotach kościelnych, ale przy Bogu i nauki KrK.
Skoro żyjemy w dobie internetu, to warto korzystać z jego mozliwości, by dotrzeć do wielu.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moderatorzy zadecydują o losie tej informacji.
Rozważałam w swoim sercu co mam uczynić..to nie jest pochopna decyzja.


So sie 30, 2014 11:29
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Maria-Magdalena napisał(a):
"Zostałam poproszona o przekazanie wiadomości.
więc przekazuję.

Wiadomość z Medjugorie od wizjonera Ivano. Matka Boża prosi, żeby codziennie o godzinie 18:30 przerwać swoje obowiązki i odmówić trzy razy Zdrowaś Maryjo o pokój i przeciwko zbliżającej się wojnie. Prosi, żeby księża otworzyli kościoły i gromadzili ludzi na gorącej modlitwie różańcowej.
Proszę przekaż to innym. To ważne wezwanie. Z Panem Bogiem."



Wiadomość tą przesłała mi smsem moja koleżanka, co jest naturalne wśród ludzi zyjących w innych wspólnotach kościelnych, ale przy Bogu i nauki KrK.
Skoro żyjemy w dobie internetu, to warto korzystać z jego mozliwości, by dotrzeć do wielu.
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że moderatorzy zadecydują o losie tej informacji.
Rozważałam w swoim sercu co mam uczynić..to nie jest pochopna decyzja.

Oficjalne dementi
http://medziugorje.blogspot.com/2014/08 ... edzie.html


So sie 30, 2014 12:12
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Mario Magdaleno!Wczoraj około godz. 18.10 zadzwoniła do mnie znajoma z Bielska Podlaskiego informując o tej prośbie Matki Bożej. Wczoraj byłam w domy, ale najczęściej o tej godz. jestem na mszy św, w mojej parafii wieczorne msze św. zaczynają się o godz. 18.00, zawsze jest kazanie, a więc msza kończy się około 18.50.
Powiedziałam znajomej, że codziennie rano z RM odmawiam różaniec i nawet jedną dziesiątkę mogę poświęcić na modlitwę o pokój, znajoma:nie to musi być o godz. 18.30. To była krótka rozmowa, gdyż znajoma chciała poinformować jeszcze inne osoby.
Po tej rozmowie zaczęłam się mocno zastanawiać, dlaczego akurat o godz. 18.30, gdy w wielu kościołach jest msza święta i są katolicy, którzy w niej uczestniczą, zadałam sobie pytanie:czy to na pewno dobre orędzie?
Po przeczytaniu tego co pod linkiem: oficjalne dementi podała Alus, moje podejrzenia się pogłębiły, że to jest, albo może być fałszywe orędzie.
Co Ty na to Mario Magdaleno ?
A Ty Alus?


So sie 30, 2014 12:51
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Czyli na podstawie częstych fałszywych sms-owych apeli o modlitwę za zamordowanych chrześcijan a jakiejś wymyślonej prowincji Indii, można dowolnie wyciągnąć wniosek, że prześladowania i mordowanie chrześcijan tu tylko wymysł?


So sie 30, 2014 13:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
A skąd wiadomo, że to orędzie jest fałszywe, a nie dementi??

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


So sie 30, 2014 13:48
Zobacz profil
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Alus napisał(a):
Czyli na podstawie częstych fałszywych sms-owych apeli o modlitwę za zamordowanych chrześcijan a jakiejś wymyślonej prowincji Indii, można dowolnie wyciągnąć wniosek, że prześladowania i mordowanie chrześcijan tu tylko wymysł?

Ja zadałam pytanie i Ty zadałaś pytanie, możesz jaśniej napisać co mam przez to rozumieć? Zawsze Cię rozumiem, tym razem nie.


So sie 30, 2014 13:55
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Czyli na podstawie częstych fałszywych sms-owych apeli o modlitwę za zamordowanych chrześcijan a jakiejś wymyślonej prowincji Indii, można dowolnie wyciągnąć wniosek, że prześladowania i mordowanie chrześcijan tu tylko wymysł?

Ja zadałam pytanie i Ty zadałaś pytanie, możesz jaśniej napisać co mam przez to rozumieć? Zawsze Cię rozumiem, tym razem nie.

To, ze poprzez głupi czy złośliwy pomysł wysyłania podobnych sms, nie można przesądzać o prawdziwości objawień lub negować faktów mordowania chrześcijan.
Zapewne inicjatorom podobnych sms chodzi o sianie zamętu.


So sie 30, 2014 14:00
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Alus napisał(a):
Zapewne inicjatorom podobnych sms chodzi o sianie zamętu.

Mogło się zacząć od głupiego wybryku, nadgorliwości albo zwyczajnie pomysłu zwiększenia obrotów na rynku komunikacyjnym.


So sie 30, 2014 15:54
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Kozioł napisał(a):
Alus napisał(a):
Zapewne inicjatorom podobnych sms chodzi o sianie zamętu.

Mogło się zacząć od głupiego wybryku, nadgorliwości albo zwyczajnie pomysłu zwiększenia obrotów na rynku komunikacyjnym.

Raczej ta ostatnia opcja.


So sie 30, 2014 16:45
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
gita napisał(a):
Mario Magdaleno!Wczoraj około godz. 18.10 zadzwoniła do mnie znajoma z Bielska Podlaskiego informując o tej prośbie Matki Bożej. Wczoraj byłam w domy, ale najczęściej o tej godz. jestem na mszy św, w mojej parafii wieczorne msze św. zaczynają się o godz. 18.00, zawsze jest kazanie, a więc msza kończy się około 18.50.
Powiedziałam znajomej, że codziennie rano z RM odmawiam różaniec i nawet jedną dziesiątkę mogę poświęcić na modlitwę o pokój, znajoma:nie to musi być o godz. 18.30. To była krótka rozmowa, gdyż znajoma chciała poinformować jeszcze inne osoby.
Po tej rozmowie zaczęłam się mocno zastanawiać, dlaczego akurat o godz. 18.30, gdy w wielu kościołach jest msza święta i są katolicy, którzy w niej uczestniczą, zadałam sobie pytanie:czy to na pewno dobre orędzie?
Po przeczytaniu tego co pod linkiem: oficjalne dementi podała Alus, moje podejrzenia się pogłębiły, że to jest, albo może być fałszywe orędzie.
Co Ty na to Mario Magdaleno ?
A Ty Alus?


Gita, trudno powiedzieć, ale sama zobacz - też dostałaś tą informację. I zapewne od osoby do której masz zaufanie, wiesz, że jest blisko Boga.

Osobiście jestem dośc sceptyczna wobec takich newsów, ale coś w tym musi być, skoro tak się zadziało. Nigdy nie byłam w Medjugorie, ale rozmawiam z ludźmi kórzy tam byli, i każdy z nich mówi że to bardzo wyjątkowe miejsce cudów.

Każdy niech rozważy w swoim sercu co ma czynić.

Co do godziny - a w jakiej strefie czasowej jest Chorwacja?

Zresztą uważam, że godzina jest umowna właśnie z tego wzgledu że wtedy odprawiane są Msze Św.

Może warto rozważyć modlitwę o pokój zaraz po zakończeniu Eucharystii. Nie wiem. Jest wiele możliwości...tylko czy chęci i wiary wystarczy...

Kozioł napisał(a):
Alus napisał(a):
Zapewne inicjatorom podobnych sms chodzi o sianie zamętu.

Mogło się zacząć od głupiego wybryku, nadgorliwości albo zwyczajnie pomysłu zwiększenia obrotów na rynku komunikacyjnym.


Kozioł, może to głupie z mojej strony, ale nie spojrzałam na to z Twojej perspektywy.
Może masz i rację.
Nie wiem...


So sie 30, 2014 19:05
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Tak sobie myślę, że jedną z najpiękniejszych wiadomości o Medjugorie...i nie tylko jest film "Ziemia Maryi".


Śr wrz 17, 2014 21:08
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Zwiastun filmu Ziemia Maryi
http://www.youtube.com/watch?v=3yg91BukMC8

Moderację bardzo prosze o wyrozumiałość.


Śr wrz 17, 2014 21:56
Post Re: Wiadomość z Medjugorie
Z pewnych rąk ;)
Można poczytac przy popołudniowej kawie i zobacyć co w świecie, za siednioma górami, siedmioma rzekami, w Jej świecie...


http://www.niedziela.pl/artykul/109398/ ... e-wezwanie

http://www.youtube.com/watch?v=bltul0Z0RmU


N wrz 21, 2014 15:38
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL