Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 II Akcja Krucjaty Ludzi Dobrej Woli 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N mar 28, 2004 7:34
Posty: 42
Post II Akcja Krucjaty Ludzi Dobrej Woli
Moi drodzy, chciałbym do Was zwrócić się ze szczególnym apelem. Kilka dni temu rozpoczęła się druga już akcja KLDW i myślę, że przynajmniej niektórzy z Was mogliby pomóc. Na czym rzecz polega? Przykładowo - w maju i czerwcu staramy się między innymi zbierać pluszaki i inne zabawki, by przekazywać je na rzecz potrzebujących dzieci, na rzecz bibliotek przekazujemy mniej potrzebne książki zalegające na naszych półkach, czy też zachęcamy do nietypowej zbiórki pieniądzy na cele charytatywne. Myślę, że warto byłoby, żeby wszyscy ludzie Dobrej Woli zechcieli wesprzeć taką działalność. Szczegóły - na stronie http://www.krucjata.info . Nie pozostańcie obojętnymi!

_________________
Michał Świgoń - niecodziennik internetowy
Histmag - historia, kultura, społeczeństwo
Histmag - historyczne, kulturalne i społeczne forum dyskusyjne


Wt maja 10, 2005 21:58
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): N kwi 24, 2005 8:06
Posty: 14
Post 
Nie wszyscy na raz :D

Ciekawe dlaczego tego typu akcje z reguły nie wzbudzają entuzjazmu? Może są za mało kontrowersyjne, zbyt proste by się nimi zajmować ? Nie wiem :P Ale zauważyłem, że trudno się szuka Ludzi Dobrej Woli nawet wśród ludzi - wydawać by się mogło - Dobrej Woli ;) Takie są moje prywatne doświadczenia. Najczęściej podawanym argumentem jest "bardziej mi pasuje czynienie dobra na własną rękę". Mało kto pamięta, że Pan Jezus bardzo pragną, byśmy żyli wspólnocie i wszystko co dobre robili wspólnie. Nie od dziś wiadomo, że moc jednomyślnego działania jest większa niż suma pojedynczych ...


Pt maja 13, 2005 18:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL