Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 0:04



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Forum chrześcijanina 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N lut 07, 2016 22:25
Posty: 1
Post Forum chrześcijanina
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na nowe forum internetowe związane z tematyką życia chrześcijanina :)
http://bycchrzescijaninem.pl/

Myślę, że fajnie byłoby dyskutować na tematy związane z wiarą z innymi ludźmi, żeby stawać się lepszym człowiekiem.. :) Tym bardziej dzisiaj, kiedy my, chrześcijanie możemy dawać piękne świadectwo wiary wobec świata egoizmu, konsumpcjonizmu, nienawiści..


N lut 07, 2016 22:28
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 06, 2016 21:32
Posty: 6
Post Re: Forum chrześcijanina
mówimy,ze jesteśmy katolikami, chrześcijanami, ale czy znamy pełne znaczenie Tych slow ?! Wiemy co to znaczy ?! Może mówimy tak bo koledzy obok tak mówią, bo w otoczeniu są praktykujący to ja tez powiem, ale nie widać mnie w kościele w Niedziele! Nie chodzę do spowiedzi a mowie ze jestem Katolikiem, chrześcijaninem, A ty Jak robisz ? Nie okłamujmy siebie, bo Bóg nas zna!! ,, Zanim stworzyłem cię w łonie matki, znałem Cię " ( Jr 1.5)


Śr kwi 06, 2016 22:16
Zobacz profil
Post Re: Forum chrześcijanina
ziarenko25 napisał(a):
Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych na nowe forum internetowe związane z tematyką życia chrześcijanina :)
http://bycchrzescijaninem.pl/

Myślę, że fajnie byłoby dyskutować na tematy związane z wiarą z innymi ludźmi, żeby stawać się lepszym człowiekiem.. :) Tym bardziej dzisiaj, kiedy my, chrześcijanie możemy dawać piękne świadectwo wiary wobec świata egoizmu, konsumpcjonizmu, nienawiści..

Zajrzałam na to bardzo młode forum. kilku zarejestrowanych użytkowników ma dziwaczne nicki. Dziwaczny nick źle mi się kojarzy, poza tym teksty niektórych komentarzy po angielsku, trochę to wszystko dziwne.
Ja się nie zarejestrowałam, nie jestem ZA, ani PRZECIW. :?


Cz kwi 07, 2016 10:12

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Forum chrześcijanina
Te "komentarze" po angielsku i dziwaczne nicki to reklamowy spam, jeśli administrator tego nie ogarnie, to forum szybko w tym utonie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz kwi 07, 2016 10:15
Zobacz profil
Post Re: Forum chrześcijanina
JedenPost napisał(a):
Te "komentarze" po angielsku i dziwaczne nicki to reklamowy spam, jeśli administrator tego nie ogarnie, to forum szybko w tym utonie.
Już jest ponad 100 dziennie


Cz kwi 07, 2016 12:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL