Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 18:11



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 pomocy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt lut 26, 2016 16:14
Posty: 3
Post pomocy
Hej. Niedawno miałem wypadek w pracy. Obsługiwałem torebkarkę i w czasie produkcji nastąpiło spiętrzenie wstęgi papieru i jak poprawiałem papier wałek prowadzący, ten wciągnął mi palce lewej ręki między elementy obrotowe i zgniótł mi 3 palce... :x Jestem teraz unieruchomiony w jeśli chodzi o pracę, więc chciałbym zawalczyć o odszkodowanie. Wiecie może czy przysługuje mi takie, za wypadek przy pracy? Myślałem nad tym żeby skontaktować się z prawnikami, aby wywalczyli mi jak najwyższą nagrodę. Ktoś juz mial podobne przezycia? Opłaca się?


Śr kwi 06, 2016 10:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: pomocy
omniboss napisał(a):
Hej. Niedawno miałem wypadek w pracy. Obsługiwałem torebkarkę i w czasie produkcji nastąpiło spiętrzenie wstęgi papieru i jak poprawiałem papier wałek prowadzący, ten wciągnął mi palce lewej ręki między elementy obrotowe i zgniótł mi 3 palce... :x Jestem teraz unieruchomiony w jeśli chodzi o pracę, więc chciałbym zawalczyć o odszkodowanie. Wiecie może czy przysługuje mi takie, za wypadek przy pracy? Myślałem nad tym żeby skontaktować się z prawnikami, aby wywalczyli mi jak najwyższą nagrodę. Ktoś juz mial podobne przezycia? Opłaca się?



Ja też miałem kiedyś wypadek w trakcie pracy, krowa złamała mi nos :D już nie będe wchodził w szczegóły bo to nie jest istotne, byłem z tym u kilku lekarzy, na prześwietleniach, i jeszcze kilku specjalistów zajmujących sie czymś takim, i pomimo tego że nie potrzebna była żadna operacja, tutaj lekarz powiedział, że samo sie zrośnie i nie ma co tego ruszać, to i tak przyznano mi 2% uszczerbku na zdrowiu, a za 1% dają 700, to dostałem 1400zł :-D więc jest o co walczyć.
Najważniejsza kwestia to taka, żeby wyszło, że doszło do tego nie z twojej winy, bo jak powiedzą, że to wszystko przez ciebie, to mogą ci nic nie dać, też jest ważne jaki masz uszczerbek na zdrowiu, bo jak by trzeba było te 3 palce amputować, i uznaliby że ta sytuacja nie powstała z twojej winy, to może i ponad 10 tyś byś dostał, różnie może z tym być.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz kwi 07, 2016 16:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL