Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 20:58



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Uwagi i komentarze do shematow prowadzenia dyskusji 
Autor Wiadomość
Post Uwagi i komentarze do shematow prowadzenia dyskusji
Nie jestem tu dlugo na tym forum ale zdazylem zauwazyc pewien schemat prowadzenia dyskusji przez ateistow itp. osob.
Otoz podaja oni swoja wyimaginowana interpretacje Biblii, ST , czy NT i sadza ze Katolicy maja obowiazek wytlumaczyc sie z ich wyimaginowanej , czesto idiotycznej, bezsensownej i nielogicznej interpretacji Pism Sw.
Sadze ze najlepsza i najodpowiednniejsza odpowiedzia jest milczenie aby nie karmic trola.
Moze nie wszyscy sa w stanie zauwazyc kto troluje lub "szuka dziury" w Pismach Sw. ale wystarczy powstrzymac sie od emocji udowadniania racji i zaglebic sie w temat przed udzieleniem pochopnej czesto nieprzemyslanej odpowiedzi bo kazda bledna odpowiedz to potencjala amunicja w rekach ateistow a oni wlasnie licza na niewiedze Katolikow aby bledne odpowiedzi wykozystac przeciwko innym Katolikom i zachwiac ich wiare.


So maja 07, 2016 1:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 30, 2013 20:35
Posty: 2751
Post Re: Uwagi i komentarze do shematow prowadzenia dyskusji
sapper napisał(a):
Nie jestem tu dlugo na tym forum ale zdazylem zauwazyc pewien schemat prowadzenia dyskusji przez ateistow itp. osob.
Otoz podaja oni swoja wyimaginowana interpretacje Biblii, ST , czy NT i sadza ze Katolicy maja obowiazek wytlumaczyc sie z ich wyimaginowanej , czesto idiotycznej, bezsensownej i nielogicznej interpretacji Pism Sw.
Sadze ze najlepsza i najodpowiednniejsza odpowiedzia jest milczenie aby nie karmic trola.
Moze nie wszyscy sa w stanie zauwazyc kto troluje lub "szuka dziury" w Pismach Sw. ale wystarczy powstrzymac sie od emocji udowadniania racji i zaglebic sie w temat przed udzieleniem pochopnej czesto nieprzemyslanej odpowiedzi bo kazda bledna odpowiedz to potencjala amunicja w rekach ateistow a oni wlasnie licza na niewiedze Katolikow aby bledne odpowiedzi wykozystac przeciwko innym Katolikom i zachwiac ich wiare.

No to zdecyduj sie czy milczec czy odpowiadac w sposób przemyślany, bo milczenie jest- jak wiadomo- oznaką zgody.
Ja osobiście mam niedosyt gdy ktos odpowiada pochopnie i byle jak, a cenie sobie dyskutantów, którzy wchodzą w temat głębiej.

_________________
Rozsądne, a nie pętające swej wolności umysły są lekkimi ciałami lotnymi, wybiegającymi zawsze naprzód i rozpoznającymi okolice, do których dostojnie kroczący, zwarty korpus ortodoksów w końcu także kiedyś dotrze.
G.C. Lichtenberg


So maja 07, 2016 20:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL