Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 16:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Rożaniec na Ursynowie dla studentów i absolwentów. 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2005 17:05
Posty: 1
Post Rożaniec na Ursynowie dla studentów i absolwentów.
Witajcie,

Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was wie o możliwości wpólnej modlitwy różańcowej dla wspólnoty PostAkademickiej na warszawkim Ursynowie. Intersuje mnie parafia Wniebowstąpienia Pańskiego przy Al K.E.N.

Jeśli nic takiego nie funkcjonuje to może warto założyć. Mam nawet już nazwę PostAkademicka Grupa Różańcowa na Ursynowie, w skrócie PGR ;-).

Różaniec towarzyszy mi codziennie od ok 3 miesięcy (i będą się starał, żeby towarzyszył już zawsze). Dla mnie jest to modlitwa bardzo osobista, jednak prawdziwą jej siły także tą konkretnie skierowaną do mnie odczuwam kiedy się modlę Różańcem we wspólnocie.
Robię tak czasami z Kołem Różańcowym w parafii Św.Zbawiciela w Warszawie, kiedy wracam dość wcześnie z pracy i mogę zajść tam na chwilę. Jednak ostatnio uznałem, że w bardzo chciałbym móc się modlić w jakiejś "młodej" wspólnocie w parafii, w której byłem kiedyś ministrantem i lektorem a do której wróciłem jako mąż, z rodziną, po kilku latach.

Bardzo proszę o info. Jestem słabym człowiekiem i wiem, że jeśli nie zaprezentuje komuś szybko mojego pomysłu to znowu będę zwlekał i zwlekał a Pan Bóg potrzebuje wreszcie ode mnie zdecydowanego działania zmierzającego do Zbawienia. A przy okazji może pomogę innym.

_________________
Piotrek


Pn wrz 19, 2005 19:28
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL