Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 3:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Pomoc dla homoseksualistow 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 07, 2004 18:40
Posty: 1
Post Pomoc dla homoseksualistow
Witajcie!

W ostatnich dniach sporo się słyszało o organizowanej w Krakowie paradzie mającej przekonać ludzi, że homoseksualizm jest czymś normalnym, naturalnym i wrodzonym, a nie wynikiem zranień i krzywd doznanych w życiu, szczególnie w dzieciństwie.

Chcę w związku z tym podzielić się z Wami wieścią, że w Polsce działają już DWIE grupy pomagające osobom o skłonnościach homoseksualnych spotkać się z własnymi zranieniami i wrócić do życia heteroseksualnego. Wbrew głoszonym powszechnie opiniom jest to zupełnie możliwe.
Jedną grupą jest dość często wymianiana ODWAGA działająca w Lublinie. O drugiej grupie mówi się niestety o wiele rzadziej - jest to POMOC2002, grupa skupiająca w tej chwili już ponad 200 osób.
Jeśli spotkacie kiedyś kogoś, kto potrzebuje takiej pomocy i wsparcia - piszcie:
http://www.pomoc2002.org
http://www.odwaga.oaza.org.pl/


Pt maja 07, 2004 20:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 30, 2004 16:24
Posty: 3075
Post 
jesli chodzi o grupe pomocy homoseksualistom "pomoc 2002". Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że ta grupa niestety zamiast pomagać szkodzi. powstala nawet grupa pomocy ofiarom grupy "pomoc 2002", ktora, przykro to mowic, ale niestety malo tego, ze nie pomagala zainteresowanym, ale rowniez oczerniala specjalisow ktorych poczatkowo zapraszala do wspolpracy, nastepnie im dziekowala, gdyz mieli troche inne poglady niz główny guru. Ponadto założyciel i szef "odwagi 2002" podawal sie za psychologa, natomiast nie byl i nie jest nim, jedynie studiował psychologie (co nie jest rownoznacze z tym, ze skonczyl te studia i uzyskal uprawnienia psychologa) prowadzil terapie dosc kontroersyjnymi metodami...

wiecej szczegolow na ten temat na www.pomoc2002.org

_________________
Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie...
Obrazek
Obrazek


N kwi 16, 2006 18:10
Zobacz profil
Post 
O działalności tej grupy można przeczytać na http://prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=8919&subdz= oraz http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3407056.html W 99% artykuły te pokazują prawdę. Niestety, bolesną prawdę.


Pt cze 16, 2006 10:55
Post 
Celem odświeżenia tego wątku było poinformowanie o szkodliwej działalności grupy Pomoc2002. Piszą o tym nie tylko środowiska lewicowe, ale także prawicowe i kościelne. Po prostu, proponując osobom homoseksualnym pomoc terapeutyczną trzeba uważać, żeby taka osoba nie dotarła do "psychologa z Koziej Wólki", który z psychologią miał do czynienia 2 lata.


Pt cze 16, 2006 15:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 11, 2006 14:23
Posty: 3613
Post 
Dzięki za zawinięcie do tematu.
Pablo_Tychy napisał(a):
Po prostu, proponując osobom homoseksualnym pomoc terapeutyczną trzeba uważać, żeby taka osoba nie dotarła do "psychologa z Koziej Wólki", który z psychologią miał do czynienia 2 lata.

i z tego co można wyczytać w ww. linkach bardziej pasuje do guru sekty.
W efekcie zdecydowani na zrobienie coś z sobą geje lub lesbijki trafiają z deszczu pod rynnę.

_________________
Obrazek
Gdy rozum śpi, budzą się po.twory.


Pt cze 16, 2006 16:11
Zobacz profil WWW
Post 
Stanisław Adam napisał(a):
Dzięki za zawinięcie do tematu.
Pablo_Tychy napisał(a):
Po prostu, proponując osobom homoseksualnym pomoc terapeutyczną trzeba uważać, żeby taka osoba nie dotarła do "psychologa z Koziej Wólki", który z psychologią miał do czynienia 2 lata.

i z tego co można wyczytać w ww. linkach bardziej pasuje do guru sekty.
W efekcie zdecydowani na zrobienie coś z sobą geje lub lesbijki trafiają z deszczu pod rynnę.


Jak najbardziej. Ten człowiek idealnie pasuje do modelu guru sekty. I piszę to z własnego doświadczenia, bo przez jakiś czas miałem z tą grupą do czynienia.


Pt cze 16, 2006 19:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 08, 2006 19:22
Posty: 236
Post 
Julia napisał(a):
jesli chodzi o grupe pomocy homoseksualistom "pomoc 2002". Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że ta grupa niestety zamiast pomagać szkodzi. powstala nawet grupa pomocy ofiarom grupy "pomoc 2002", ktora, przykro to mowic, ale niestety malo tego, ze nie pomagala zainteresowanym, ale rowniez oczerniala specjalisow ktorych poczatkowo zapraszala do wspolpracy, nastepnie im dziekowala, gdyz mieli troche inne poglady niz główny guru. Ponadto założyciel i szef "odwagi 2002" podawal sie za psychologa, natomiast nie byl i nie jest nim, jedynie studiował psychologie (co nie jest rownoznacze z tym, ze skonczyl te studia i uzyskal uprawnienia psychologa) prowadzil terapie dosc kontroersyjnymi metodami...

Julia mam pytanie, czy "pomoc2002" i "odwaga2002", o których piszesz, to jedno i to samo? Amicus-pl mówi o dwóch grupach: "Odwaga" i "Pomoc2002", a u Ciebie jakby się obydwie zlały w jedno.
Pozdrawiam.

_________________
"Ty bowiem jesteś dla mnie skałą i twierdzą, przez wzgląd na imię Twoje kieruj mną i prowadź mnie" (Ps 31, 4)


Pt cze 16, 2006 20:42
Zobacz profil WWW
Post 
Pomoc2002 i Odwaga to dwie różne organizacje.


Pt cze 16, 2006 21:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz kwi 14, 2005 9:49
Posty: 10063
Lokalizacja: Trójmiasto
Post 
Przeczytałem ostrzeżenie przed Pomocą 2002 - w tym kontekście uważam również, że ta grupa jest szkodliwa, i że ten cały "Paweł" chyba niekoniecznie pomaga ludziom. Rzeczywiście - sektą to po prostu śmierdzi, a w każdym razie ten cały Paweł zachowuje się jak jakieś guru.

_________________
Wiara polega na wierzeniu w to, czego jeszcze nie widzisz. Nagrodą wiary jest zobaczenie wreszcie tego, w co wierzysz. (św. Augustyn z Hippony)

Było, więc jest... zawsze w Bożych rękach - blog | www


So cze 17, 2006 7:31
Zobacz profil WWW
Post 
Jak poczytalem te wszystkie artykuly... koszmar. takiego czlowieka powinno sie po prostu zamykac.

Panowie, panowie, ja mam prosbe - kontynuujmy rozmowy o zwiazkach homoseksualnych, prawach homoseksualistow itd w odpowiednich watkach?

Bo jak tak policze, to sa ze 3 watki stricte homoseksualne. I kupa innych, ktore na ten temat zeszly.


Crosis


N cze 18, 2006 10:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Proszę, aby ten temat traktować zgodnie z działem, w którym się znajduje - to znaczy jako ogłoszenie i komentarz do niego. Dyskusje o homoseksualizmie można prowadzić w wielu różnych wątkach, nie trzeba kolejnego.

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N cze 18, 2006 10:43
Zobacz profil
Post 
Pojawił się kolejny artykuł na temat działalności Mirosława Chmury. Oto link do niego: http://prawy.pl/index.php?dz=felietony&id=9872&subdz=. Ostrzegam jednak, że niektóre treści zawarte w tym artykule mogą być szokujące.


So lip 01, 2006 13:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
O panu Cohenie - krytycznie.
"Cohen nigdy do Exodus International (chrześcijańskiej organizacji gejoleczniczej) nienależał, a jedynie współpracował z nimi. Po tym jak opracował swoją terapię przytulaniem, Exodus odciął się jednak od niego, jednocześnie zabraniając jego praktyk swoim podopiecznym."
"Cohen owszem wyleciał, ale z American Counseling Association. Powyżej wklejam oficjalny dokument [...] Powodem usunięcia go z ACA było wieokrotne złamanie etyki zawodowej w procesie "leczenia" zdrowych osób."

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


N lip 02, 2006 20:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 29, 2006 12:06
Posty: 4608
Post 
"O panu Cohenie - krytycznie" jest linkiem. Link prowadzi do treści mocno "lewackich", podszytych jadowitym cynizmem.
Zostaliście ostrzeżeni :)

_________________
"Diabolus enim et alii daemones a Deo quidem natura creati sunt boni, sed ipsi per se facti sunt mali"
Obrazek
"Inter faeces et urinam nascimur".


N lip 02, 2006 20:55
Zobacz profil

Dołączył(a): So lip 22, 2006 11:17
Posty: 1
Post Książka
Polecam książkę prof. Richarda Cohena: "Wyjść na prostą". Przekonacie się wtedy, że ktoś, kto nazywa jego terapię "terapią przytulania" to zupełny ignorant lub zakłamany manipulant. Stara metoda w dyskusji ludzi słabych, nie mających argumentów logicznych: ośmieszyć przeciwnika, naopowidać na jego temat bzdur i pomówień.


So lip 22, 2006 13:27
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL