Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 17:09



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Świat wielkiej finansjery ;) 
Autor Wiadomość
Post Świat wielkiej finansjery ;)
wydzielone z tematu:
viewtopic.php?p=38826#38826
saxon

___________________________________________________

Wanda

O ile sie nie myle to złotówa idzie w góre, dolary tanieja.......dobra okazja na wyjazd za granice ( w strefe dolarowa).....czas kupowac dolce, jak pójda w góre to bedzie można zarobic niezła kase :D:D:D

Tak więc mufka zyczy nam worów z dolarami.......inwestycja na przyszłość :D:D

pozdrówka :D


Cz gru 30, 2004 21:36
Post 
:p
Beli, dolary leca na ryj, funty !! albo hmm zlote? trzyma sie mocno, tylko trza szybko wymienic :biggrin: na franki szwajcarskie :p i ulokowac w banku na Kajmanach :biggrin:
Pozdrawiam


Pt gru 31, 2004 0:25
Post 
mufcia!!

i o to chodzi!!!
Póki leca to cena jest atrakcyjna....jak zaczna wzrastac to przyjdzie czas na sprzedarz. Po co mi kupowac drogi towar?
Wole kupic tani i sprzedać drogo....jak pójdzie w góre :D
Złoty?.......póki bedzie na tym poziomie to nie ma najmniejszego sensu w niego inwestowac......poza tym jest strata dla gospodarki.
Ludziska kupujcie dolce dopóki tak nisko stoja...sprzedacie jak pójda w góre i zarobicie na tym :)

Czas to pieniadz :)


Pt gru 31, 2004 0:37
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
proponuję, gdy tylko będzie miał się odbyć mecz międzypaństwowy, wyjechac za granicę. Tam postawić wszystko na przegrana polskiej reprezentacji. Nie zawiedziecie się :)

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


Pt gru 31, 2004 0:47
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
WUJEK DOBRA RADA:

Nie zaciągajcie moi Mili kredytu w walucie przypadkiem !!

:D

<pracuję w banku więc wiem jak jest>

A z walutami to różnie bywa...USD jest słabiutki szczególnie wobec EUR...i wcale nie musi pójść do góry, nie wiadomo kidy recesja w USa się skończy, nie wiadomo co z Irakiem, jesli w UE sprawy gospodarcze pójdą w dobrym kierunku dolar wcale nie musi podrożeć. A teraz EUR mimo, że poleciało ostro w dół...no poleciało bo było zdecydowanie za drogie, jeśli sytuacja się unormuje to taki kurs jak teraz jest w porzadku. Wg sepcjalistów, of course, nie mówię tego od siebie :P

pzdr :D

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn sty 03, 2005 12:25
Zobacz profil
Post 
:biggrin:
Spooni, właśnie mówię, w stabilnej walucie :p
To znaczy Funt szterling, tudzież Frank szwajcarski, ew. złotówka, bo baaaardzo dobrze stoi :p
Pozdrawiam (Spooni, jak już będą te 2 worki kasy, to się zgłoszę po poradę :p )


Pn sty 03, 2005 13:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL