Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 22:29



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Owsiak 
Autor Wiadomość
Post Re: Owsiak
?? a mają jakieś publiczne rozliczenia?


Cz sty 12, 2012 21:40

Dołączył(a): N lis 20, 2005 21:06
Posty: 2184
Post Re: Owsiak
Cytuj:
Pieniądze trafiają na konto firmy, a te jest sprawdzane.


Przez kogo ?

_________________
-p => [ p => q ]


Cz sty 12, 2012 23:38
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn kwi 02, 2012 14:20
Posty: 11
Post Re: Owsiak
PO pierwsze nikt nie musi dawać na WOŚP ani wspierać Owsiaka czy jakiejkolwiek instytucji. Anie też jeździć na Przystanek Woodstock. To raz
Dwa- wszelkie przewałki finansowe byłyby już dawno upublicznione. Jurek działa publicznie i nie ma możliwości ukrycia czegoś niezgodnego. A jeżeli posiadł taką wiedzę jak oszukać fiskus to ma u mnie pół litra.
Przekręty z dotacjami robi np Caritas. Tak wielce przez kościół wychwalany. Zdarzyło mi się jeszcze za czasów harcerstwa brać udział w zbiórce darów. Panie z Caritasu co lepsze rzeczy (ubrania, zabawki)wzięły dla siebie. Pozostałe "szmaty" wysłały dla potrzebujących. Bardzo katolicka postawa.
Księża zbierający na "kościół"? Owszem zdarzają się uczciwi, ale do za czyjeś pieniądze kupują sobie nowe samochody czy inne dobra materialne, bez których mogliby się obyć (ok samochód potrzebny, ale czy musi być to od razu nowy Mercedes S klasy, nie może być coś tańszego, używanego w dobrym stanie).
Plujecie na kogoś, chociaż nie macie żadnych na to dowodów, tylko zasłyszane ploty od przypłotowyh babć.
Brawo, pogratulować.


Wt kwi 03, 2012 13:06
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sie 28, 2011 11:55
Posty: 2016
Post Re: Owsiak
diable napisał(a):
PO pierwsze nikt nie musi dawać na WOŚP ani wspierać Owsiaka czy jakiejkolwiek instytucji. Anie też jeździć na Przystanek Woodstock. To raz
Dwa- wszelkie przewałki finansowe byłyby już dawno upublicznione. Jurek działa publicznie i nie ma możliwości ukrycia czegoś niezgodnego. A jeżeli posiadł taką wiedzę jak oszukać fiskus to ma u mnie pół litra.
Przekręty z dotacjami robi np Caritas. Tak wielce przez kościół wychwalany. Zdarzyło mi się jeszcze za czasów harcerstwa brać udział w zbiórce darów. Panie z Caritasu co lepsze rzeczy (ubrania, zabawki)wzięły dla siebie. Pozostałe "szmaty" wysłały dla potrzebujących. Bardzo katolicka postawa.
Księża zbierający na "kościół"? Owszem zdarzają się uczciwi, ale do za czyjeś pieniądze kupują sobie nowe samochody czy inne dobra materialne, bez których mogliby się obyć (ok samochód potrzebny, ale czy musi być to od razu nowy Mercedes S klasy, nie może być coś tańszego, używanego w dobrym stanie).
Plujecie na kogoś, chociaż nie macie żadnych na to dowodów, tylko zasłyszane ploty od przypłotowyh babć.
Brawo, pogratulować.


naduzycia zdarzają się wszędzie - sama widziałam jak dwóch chłopaków "sposobem" wyciągało z puszki pieniądze, potem puszki schowali a za wyciągnięte pieniądze poszli na piwo



WOŚP jest organizacją pozytku publicznego (można na nią odpisać 1% podatku więc finanse muszą być upubliczniane), taką samą organizacją jest Caritas i rozlicza się identycznych zasadach (niektórzy twierdzą, że jako organizacja kościelna ma "taryfę ulgową", nie wiem jaka jest prawda)

na pewno organizacje jakie mają pieniądze z publicznych zbiórek mają mozliwości nie ujawniania wszystkich przychodów, ale ma je zarówno WOŚP jak i Caritas

_________________
informuję, że nieużywanie dużych liter przeze mnie nie wynika absolutnie z braku szacunku dla kogokolwiek
ale jest przede wszystkim spowodowane szybkoscią z jaką piszę (oraz czasem pewnymi problemami z klawiaturą),
proszę o wyrozumiałość.


N kwi 08, 2012 17:22
Zobacz profil
Post Re: Owsiak
Jesienna napisał(a):
na pewno organizacje jakie mają pieniądze z publicznych zbiórek mają mozliwości nie ujawniania wszystkich przychodów, ale ma je zarówno WOŚP jak i Caritas

:shock: :shock: :shock:
Ujawnia się wszystkie przychody- jak nie ujawnili, to robią lewe interesy.
Widziałam zeznanie roczne WOŚP, natomiast Caritas- NIE. I jest dla mnie zagadką, dlaczego Caritas jest na pozycji uprzywilejowanej? Ma ktoś link do ich zeznania podatkowego?


N kwi 08, 2012 23:02
Post Re: Owsiak
Dla mnie Owsiak jest czystym owsikiem http://pl.wikipedia.org/wiki/Owsik_ludzki


Pn kwi 09, 2012 5:13
Post Re: Owsiak
Mariusz85 napisał(a):
Dla mnie Owsiak jest czystym owsikiem http://pl.wikipedia.org/wiki/Owsik_ludzki


Za tak "inteligentny " post powinienes dostac Nobla...byłbyś pierwszym noblista z inteligencją przedszkolaka...3-latka


Wt kwi 10, 2012 18:04
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL