Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 to juz jest przesada 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 02, 2004 14:54
Posty: 109
Post 
jesteś teraz jedną z nas!!!!


Wt lut 08, 2005 17:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Podejrzewam, że trafiłem na kolejny tekst tej autorki.

BARDZO WAŻNE!!!! PROSZE PRZECZYTAĆ!!!!!!!!!!!

Drodzy państwo, czy zauważyliście, że Kościół katolicki odgrywa coraz mniejszą rolę w życiu młodych ludzi? Gorąco nad tym ubolewam, gdyż wartości chrześcijańskie są niezwykle piękne i jedynie one mogą zagwarantować szczęście młodym ludziom. Niestety, wśród młodzieży szerzą się ostanio zachowania absolutnie niezgodne z Pismem Świętym, że wspomnę chociażby o homoseksualiźmie czy tym diabelskim Przystanku Wodstock. Trzeba coś z tym zrobić! Nie można pozwolić by szatan opanował młode umysły. Osobiście bardzo tęskie za czasami gdy na polskiej ziemii tysiące młodych dusz kroczyło burzliwą ścieżką wiecznej walki z Lucyferem, odmawiało sobie odpoczynku i na kolanach wyruszało do Częstochowy oddać hołd Bogu i zadać drabieżny cios szatanowi. Dziś takie zachowania są niestety rzadkością, co niechybnie zaprowadzi nas wprost w niezbadane czeluści piekielnego ognia. Jako osoby starsze, doświadczone przez życia i znające diabelskie sztuczki powinniśmy wskazać czerniejącym owieczkom właściwą i jedyną drogę. Nie pozwólmy odebrać sobie naszych dzieci. Aby więc temu zapobiec opracowałam program zapisany w postulatach, który umożliwi przepędzenie szatana z naszych piastowskich ziem raz na zawsze! Inspirację czerpałam z Bibli oraz z nauk najwspanialszego z ojców czyli ojca Rydzyka.
Proponuję wieć:
1. Zwiekszyć liczbę lekcji religii w szkole do co najmniej 6 godzin tygodniowo, przy czym pierwszoklasistom do co najmniej 8 godzin tygodniowo
2. Dodatkowo jako pracę domową zadawać sprawozdanie z danej audycji Radia Maryja. Wybór audycji pozostawić w kompetencji nauczyciela, wszak wszystkie audycje są doskonałe, jednakże wprowadzić nakaz zadania uczniowi nie mniej niż 2 sprawozdań tygodniowo.
3. Zainstalować w szkolnej świetlicy antenę umożliwiającą odbiór TV Trwam i nagradzać uczniów, którzy w wolnych chwilach, będą z niej korzystać oglądając najlepszego z ojców.
4. Zakazać organizowania Przystanku Wodstok i innych tego typu, demoralizujących młodzież imprez.
5. Zakazać wszelkich seksualnych dewiacji typu homoseksualizm, prezerwatywy czy pigułki antykoncepcyjne
6. Zakazać seksu analnego i oralnego
7. Wprowadzić obowiązek uczestnictwa w mszy świetej:
a)bez wyjątku w każdą niedzielę i święta
b)bez wyjątku w każdy piątek wraz z odbyciem Drogi
Krzyzówej
c)dodatkowo co najmniej jeszcze raz w tygodniu w
wybranym dowolnie dniu
8. Nakazać cotygodniowej spowiedzi w celu wykrycia zawczasu czających się w młodym ciele demonów
9. Wprowadzić obowiązek odbycia co najmniej 2 pielgrzymek do polskich świętych miejsc, takich jak Częstochowa, Licheń czy Toruń .
10. Uczynić z chrześcijanstwa kostytucyjną ideologię narodową a za głównego wroga ludu unać szatana.
Obmyśliłam również kilka dodatkowych postulatów, jak na przykład uczynienie ojca Rydzyka patronem narodowym i prezydentem, jednakże zdaję sobie sprawę, iż są one niemmożliwe do zrealizowania, więc je pomijam. Natomiast z wyżej wymionych proponuję uczynić zapisany w kostytucji Drugi Dekalog. A jego nieprzestrzeganie karać wiezieniem.
Mam szczerą nadzieję, że moje propozycje spotkają się z państwa pozytywnym odzewem i już niedługo uda się je wprowadzić w życie. Oczywiście wciąż jestem otwarta na fachowe uwagi mądrych ludzi, czyli prawdziwych chrzescijan. Pamiętajmy, że zagubiona młodzież liczy na nas. Na naszą mądrość i naszą odpowiedzialnośc. Nie zmarnujmy jej zaufania! Wszak szatan wciąż czyha. Jednoczmy się w walce z niezbadanym Złem. Bóg jest z nami, a to jest najważniejsze!


Zdroofko !

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


Pn mar 28, 2005 17:41
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 02, 2004 14:54
Posty: 109
Post 
Ja w całosci popieram autorke tego tekstu. Ona musi byc boska!!


Pn mar 28, 2005 18:02
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Taka pociągająca zapewne :x :lol:

_________________
Mors dicit


Pn mar 28, 2005 18:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 11, 2004 17:35
Posty: 1082
Post 
bo nie ma to jak stworzenie drugiego dekalogu i prowadzenie streszczen audycji "najwspanialszego z ojcow" :lol:

_________________
Życie jest walką, z której nie możemy się wycofać, ale w której musimy odnieść zwycięstwo.


Pn mar 28, 2005 21:39
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
Jako wiking z definicji po czesci jestem gotem, chociaz blizej mi do slowianskich wikingow :rotfl:

Mam problem, przeciez w Asteriksie jest jeden got, wiec trzeba go wymazac ze wszystkich komiksow?

Jem buraki, tatara i krwiste steki, oczywiscie tez kaszanke. Obryzam czesto paznokcie do krwi i potem spijam (chociazby po to by nie pobrodzic ubran).


Wt mar 29, 2005 3:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
A teraz wszyscy grzecznie udajmy się przed nasze telewizory oglądać najwspanialszego z ojców :o :biggrin:


Śr mar 30, 2005 13:10
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
Ojcze nasz... :P :D

Alleluja i do przodu, dzieci :lol:

_________________
Mors dicit


Śr mar 30, 2005 13:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 23, 2005 9:38
Posty: 287
Post 
Nie no ta babka chyba jest chora deko psychicznie Jak mawiaja egzorcysci: "Modlimy sie czy ognisko?" Ogien bo nie ma nawrotów :P

_________________
Obrazek
"Nie możemy stać z założonym rękami, gdy tysiące ludzi umiera z głodu.
Nie możemy próżnować, ciesząc się naszym bogactwem i wolnością, gdy gdzieś pod naszymi drzwiami leży Łazarz XX wieku!" JPII


Śr mar 30, 2005 23:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2004 17:34
Posty: 179
Post 
co za brednie, ale głupota


Cz mar 31, 2005 21:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 29, 2005 15:56
Posty: 1576
Post 
No dobra, przyznać się: Kto wyciął mój post !! ??

_________________
Mors dicit


Pt kwi 01, 2005 13:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 0:41
Posty: 4101
Post 
Ja usunęłam Twój post, wyjaśnienie masz na PW.

_________________
Mądremu tłumaczyć nie trzeba, głupi i tak nie zrozumie.


Pt kwi 01, 2005 13:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N paź 03, 2004 8:17
Posty: 407
Post 
Qrczak, wiesz, mi się wydaje, że Ty to sam napisałeś tak "dla jaj", bo to jest zbyt absurdalne, żeby ktoś mógł to pisać na poważnie...

:)Pozdrawiam:)

_________________
Choć tak wiele nas różni jesteśmy do siebie bardzo podobni. Odpowiedzialni i samotni.


Śr kwi 06, 2005 15:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Jeśli qurczak to napisał to chylę czoła, bo tekst poprostu wspaniały... proszę o więcej :D


Śr kwi 06, 2005 22:54
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 26, 2004 23:12
Posty: 1036
Post 
Jasne, bo myślicie, że ja nie mam co robić :)

Najgorsze jest to, że tekst jest autentyczny, a jego autorka nadal na wolności :)
zresztą sprawdźcie sami: http://tygodnik.onet.pl/1,104,8,10010836,29958926,1511416,0,forum.html

_________________
Jestem człowiekiem i jedyne czego mogę być pewny, to świadomość mojego istnienia. Jakakolwiek teza wygłoszona ponadto staje się dogmatem. Nie bądźmy niczego pewni, bo stworzymy kolejną religię.


Pt kwi 08, 2005 13:26
Zobacz profil WWW
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL