Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 14:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona
 Ciekawe wypowiedzi z forum 
Autor Wiadomość
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Ja znalazłem dzisiaj lepszy tekst w wątku o reinkarnacji

Qwerty2011 napisał(a):
Jezus to wszystko wiedział - jest Bogiem.



[...] Reg. I/5 + kpina z chrześcijaństwa. Mariel


So lis 10, 2012 22:47
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Dobre.


N lis 11, 2012 2:26
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
SweetChild napisał(a):
[...] załóżmy, że mamy zapłodnione jajo kurze z kurczakiem na etapie zarodka (o czym wiemy). Czy ugotowanie go "żywcem" na twardo będzie barbarzyństwem? Czy upieczenie żywcem w piekarniku kurczaka kilka dni po wykluciu będzie barbarzyństwem?

Dla mnie różnica jest zasadnicza. Nawet jeśli w jednym i drugim przypadku mamy do czynienia z kurczakiem, to jednak na zupełnie innym poziomie rozwoju ("kurczeństwa" ;) ) ).

A nie kurzeństwa? :roll: :D

viewtopic.php?p=713549#p713549


Pt lis 16, 2012 10:52

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Wówczas "kurzeństwa/ kogucieństwa", aby nie było dyskryminacji ze względu na płeć :D


Pt lis 16, 2012 10:54
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Nie ma żadnej dyskryminacji, kura to nazwa gatunku, kogut nie ma podstaw by się obrażać :D


Pt lis 16, 2012 11:00
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Cytuj:
kura to nazwa gatunku, kogut nie ma podstaw by się obrażać :D

Jak każdy samiec :D


Pt lis 16, 2012 11:07

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Kur zapiał, czyli kogut to kura :D Koniec świata, jak mawiał Popiołek :kreci:


Pt lis 16, 2012 12:44
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
beldex napisał(a):
Qwerty, szczekam na odpowiedz , ewentualnie od innych, ktorzy mają pojęcie o proroctwach czy objawieniach dotyczących tego tematu

Ja bym w takim razie nie odpowiadała :D

viewtopic.php?p=713739#p713739


So lis 17, 2012 16:19
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Jeśli te sondaże były przeprowadzane rzetelnie to ich wynik jest raczej przygnębiający:
Acro napisał(a):
Ostatnie sondaże przeprowadzone na zamówienie tygodnika „Newsweek” pokazały, że co trzeci ankietowany Polak nie potrafi wymienić żadnego z dziesięciorga przykazań. Tyle samo osób uważa, że może wyspowiadać się z grzechu pierworodnego. O tym, że Pismo Święte to Stary i Nowy Testament, wiedzą tylko najmłodsi ankietowani; wielu starszych włącza do niego katechizm, a nawet „Gorzkie Żale” — jedno z katolickich wielkopostnych nabożeństw (sic!).
...ale mimo wszystko, gdy oczami wyobraźni ujrzałam gościa spowiadającego się z grzechu pierworodnego i minę księdza w konfesjonale...
:D lol

viewtopic.php?p=713837#p713837


N lis 18, 2012 21:39

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Mike29 napisał(a):
JedenPost napisał(a):
Nie wiem co to za "nauka", o której mówisz, co nie zna pojęcia rozmnażania płciowego i jego związku z orientacją seksualną. Mike, weź się nie kompromituj.

Kompromitujesz się Ty. Rozmnażanie płciowe nie jest genetycznym determinantem, tylko efektem ubocznym seksualnego pędu przedstawicieli orientacji hetero. Popęd może co najwyżej być genetyczny, a nie samo rozmnażanie. Nauka nie zna źródła kształtowania się jakiejkolwiek orientacji, ale Ty znasz. Moje gratulacje, czy dostałeś już Nobla za swoje odkrycie?


Wytłuszczenie moje. Jest MOC :D

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


So gru 29, 2012 16:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 05, 2013 13:43
Posty: 2
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Ciekawe stwierdzenie, ale dodałbym nawet że trochę dziwne i nie zrozumiałe dla mnie :)


So sty 05, 2013 13:51
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
monkaa napisał(a):
Ciekawe stwierdzenie, ale dodałbym nawet że trochę dziwne i nie zrozumiałe dla mnie :)


Alez to jest dokonale zrozumiałe!
Mike 29 jest po prostu "ubocznym efektem" popedu seksualnego jego rodziców.
Należy mu więc współczuć.... :D


So sty 05, 2013 14:30
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
Oj humalog... może i nawet 80-90% dzieci jest "ubocznym efektem" popędu płciowego. Ja np. też..., bo gdy mama była na studiach, mój tato przyłaził do niej i ten popęd też przynosił. I studia się mamie skomplikowały bo nie wiedzieć czemu ja się począłem.

A serio to ile znasz małżeństw, które najpierw były kilka lat narzeczeństwem, następnie jako dojrzali ludzie wzięli ślub, a w rok/dwa/trzy po ślubie pojawiły się pierwsze(planowane) dzieci? Ja takiego nie znam, za to większość znam takich, których małżeństwo zaistniało w wyniku ciąży. Możliwe, że i tak wzięliby ślub później, no ale to nie jest takie pewnie. Kilku moich znajomych jest już po rozwodach, a wszystko przez ten nieszczęsny popęd i jego efekty uboczne... :D

_________________
pajacyk.pl


N sty 06, 2013 15:48
Zobacz profil
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
tanie_wino napisał(a):
Oj humalog... może i nawet 80-90% dzieci jest "ubocznym efektem" popędu płciowego. Ja np. też..., bo gdy mama była na studiach, mój tato przyłaził do niej i ten popęd też przynosił. I studia się mamie skomplikowały bo nie wiedzieć czemu ja się począłem.

A serio to ile znasz małżeństw, które najpierw były kilka lat narzeczeństwem, następnie jako dojrzali ludzie wzięli ślub, a w rok/dwa/trzy po ślubie pojawiły się pierwsze(planowane) dzieci? Ja takiego nie znam, za to większość znam takich, których małżeństwo zaistniało w wyniku ciąży. Możliwe, że i tak wzięliby ślub później, no ale to nie jest takie pewnie. Kilku moich znajomych jest już po rozwodach, a wszystko przez ten nieszczęsny popęd i jego efekty uboczne... :D

A ja znam w najbliższej rodzinie :-D


N sty 06, 2013 17:30
Post Re: Ciekawe wypowiedzi z forum
To nie wątek na dyskusje.

Ale nazywanie dziacka "ubocznym efektem" jest troche bardziej niż "nie teges"


N sty 06, 2013 18:33
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 359 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 24  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL