Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt maja 10, 2024 8:38



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Biedronka...ach biedronka.... 
Autor Wiadomość
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Jesteście pewni, że to nie taka biedronka? ;)


Załączniki:
poskrzypka.jpg
poskrzypka.jpg [ 3.32 KiB | Przeglądane 3656 razy ]
Cz paź 04, 2012 21:55
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Już na poważnie - sprawdzoną i skuteczną metodą na wiele robactwa jest mieszanina boraksu i cukru pudru.
Możesz spróbować wystawić tą mieszankę na parapecie, gdy biedronki spałaszują trucznę padną i nie będą się przemieszczać po mieszkaniu.
Boraks raczej dość trudno kupić - najlepiej poprosić jakąś znajomą farmaceutkę - ja tak załatwiałam boraks, gdy przyniosłam do domu w jakichś produktach mole kuchenne.
Oczywiscie należy chronic dostepu do trującej mieszanki dzieciom i zwierzętom domowym.


So paź 06, 2012 8:19
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Tak sie składa, ze boraks akurat mam....w garazu. Doskonały jako topnik do lutowania.
Nie wiedziałem, ze ma tez takie zastosowanie...sprobuję.

Dzięks :D


So paź 06, 2012 8:27
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
No...z biedronkami sobie poradziłem (dzieki Alus siostro bliźniaczko ;) ).

Zrobiłem to mimo zdecydowanych protestów jakie wystapiły na tym forum....wiem, wiem....jestem bez serca, typowy katolik traktujacy robaki w sposób niehumanitarny, wulgarny i niezgodny z naturą...bezecny wstrętny morderca godny takiego samego potraktowania itd. itp.

Uprzedzajac jednak ewentualny pozew, a co za tym idzie nieuchronna karę za ten czyn...przygotowałem sobie linie obrony.

Otóz dokładnie obejrzałem sobie jeden z okazów moich morderczych działań i zaczeły mnie dopadac watpliwości, czy okaz ten jest na pewno nasza miłą polna wielokropką zwana też "bożą krówką".

Dokonawszy porównania z licznymi fotografiami tychże osobników znajdujacymi sie w internecie stwierdziłem, ze to Harmonia axyridis gatunek chrząszcza z rodziny biedronek. Tak więc nie "boża krówka", ale daleki azjatycki jej kuzyn.
Przeraziłem sie ogromnie!
No bo morderstwo uczynione na rodzimych biedronkach (Coccinellidae ) to co prawda wielokrotne zabójstwo (biedronkobójstwo), ale gdy te owady okazuja sie migrantami i to na dodatek z Azji....to dochodzi jeszcze oskarżenie o zabójstwo na tle rasowym :placze: . Taki czyn to conajmniej dożywocie plus 5 lat z możliwościa ubiegania sie o przedterminowe zwolnienie po upływie 10/4 kary.
Drżąc z przerażenia, trzęsącymi sie oczyma czytam jednak dalej i........OOOHHHHH. UUUFFFFF. Co za ulga!!!!

Okazuje sie, ze w Polsce to gatunek inwazyjny - czyli taki, który stanowi zagrożenie dla rodzimej fauny i flory!!!! W tym wypadku sprowadzony przez bezmyslnych ludzi, którym całkowicie wymknął sie spod kontroli.

Ja wiem, ze to nie ich bezpośrednia wina....ale powinny troche pomyslec i najbliższym możliwym transportem wrócic do siebie. Zamiast tego one zabijaja nienarodzone jeszcze polskie biedronki czyli nasze ukochane "boże krówki".
Krew we mnie zawrzała.....Jak to tak? To mysmy je przygarneli, a one nam sie tak odpłacają?
Nieeeeee!

Nie będzie obcy pluł nam w twarz
Ni naszych nam mordował
Orężny wstanie hufiec nasz
Boraks nam bedzie PATRONOWAŁ

Tak więc, jezeli ktos ma jeszcze jakies wyrzuty sumienia...to niech sie ich pozbedzie i...ZWALCZAJMY SZKODNIKI bezwzględnie.

I to by było na tyle....jeżeli chodzi o pseudo-biedronki i bezwzględnego chama (ale jednak patriote) humaloga :D

P.S.
Mam nawet hasło na transparent, mozna uzywać nie bede roscił pretensji do praw autorskich :D

"Lepsza kartoflana stonka
Niż azjatycka pseudo-biedronka"


N paź 07, 2012 20:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
A toś wymyślił, ty patrioto hamerykancki.
A bodaj by Cię (Sam najlepiej wiesz co).
propagator jankeskiego żuka z Kolorado vs biednych, kitajskich insektów napisał(a):
"Lepsza kartoflana stonka
Niż azjatycka pseudo-biedronka"

Weź se lepiej zrób dokształt, kto przywlókł tego imperialistycznego robala i jak wadza ludowa z nim walczyła. Wiadomo wiki kłamie, to sam Ci to potwierdzę - zgnili kapitaliści zza oceanu na osobiste polecenie Harrego Trumana.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stonka_ziemniaczana

Załącznik:
stoneczka dziesieciopaska.jpg
stoneczka dziesieciopaska.jpg [ 141.81 KiB | Przeglądane 3603 razy ]


A może ta Bronka z wierszyka była najlepszą psiapsiułką Twojej cioci Mieci, siódma woda po kisielu. I tylko mi nie pisz, że nie znałeś cioci Mieci, bo prawdopodobnie jesteś leń i nie interesujesz się koligacjami rodzinnymi.
I teraz wyobraź sobie, lipcowy skwar leje się z nieba, a biedne dziewczę (Bronka, znaczy się) niezmordowanie zbiera osobniki dorosłe i wstrętne larwy do słoiczka z benzyną lub ropą. Opary paliwa duszą jej nosek, a całkiem prawdopodobne, iż pole zostało wcześniej opryskane trującym azotoxem, lecz stonki zostały przed zrzutem zaszczepione przeciwko pestycydom.

A ty łobuzie jeden, zamiast współczuć przyjaciółce cioci Mieci, tutaj nam importowane stonki wychwalasz jako mniejsze zło. Nie wstyd Ci?
I żeby mi takie antypatriotyczne wystąpienie było na forum przedostatni raz. No!

(Tak żem się rozsierdził, że za karę nie "bedzie" żadnego emotikonu w tekście.O!)

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


N paź 07, 2012 21:41
Zobacz profil
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Cytuj:
A toś wymyślił, ty patrioto hamerykancki.
A bodaj by Cię (Sam najlepiej wiesz co).


Jaki Hamerykańcki???? Jaki??? A Hameryka to czyja???? NASZA! MOJA!

Ród mój od Giedyminowiczów pochodzi...a czy ty wiesz co to Giedyminowicze? A ty wiesz kto to Władek co pod Warną zywot utracił?????
A ty wiesz ze zanim go zdekapitowali to syna on z Józką (córka por. Kolombo z Krowich Placków) spłodził?
Tylko mi nie mów, że gejem on był i w Paradach uczestniczył...to wraże kłamstwo obcych sił nieokreślonych tureckimi turbanami zdobionych. Józka wąsy hodowała, ale baba była bo "to tamto" takoż miała.
A syna ich Krzyska Kolumbowicza ty zna?????
On ci to Hameryke odkrył!! On Giedyminowicz krew z krwi królewskiej!
No to i Hameryka jezd nasza.....a jak ona nasza to i stonka nasza, a nie jakas azjatycka psia krwia.

O ciotce Mieci ty mi nie pisz. Ja o niej słyszał, ale wspominac nie mogę. Wykleta z rodu została gdy sie za Miemca wydała...(zara po tym jak Wanda w Wisle na wieczny spoczynek sie udała.)
A Miemca w NRD poznała jak w ramach wymiany stonke polską zabijała.

Imie jej na wieki do siedemdziesiatego pokolenia wstecz, wzdłuż i w poprzek z kronik rodzinnych wykreślone zostało.

A ta pfyyy psiapsiułka!!! To ci dopiero numer był. Całe wojsko ludowe i nawet ZOMO (tyla chłopa!) z Bronią po ulicach sie w pamiętnym grudniu szlajało.
Tez źle skończyła.....wątroba ja zabiła, a wszystko bo "Czar Sołtysa" w pegeerze piła.

Cytuj:
Tak żem się rozsierdził, że za karę nie "bedzie" żadnego emotikonu w tekście.O!)


Na zdekapitowana głowice pradziada na cały ród swój prastary klne sie, ze .....nie bedzie emotów dla historii nieznajacych promiemieckich mizerotów!!!


N paź 07, 2012 22:31
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 11, 2012 5:36
Posty: 24
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
U mnie w okolicy biedronki robią się wyjątkowo nachalne. Włażą we włosy, do oczu, łażą po dziecku i dorosłym itp. O ile łażenie po dziecku jest dla nich ryzykowne (bo nie wie jak złapać kropkowańca coby nie zgnieść), to po dorosłych łażą już zupełnie bezczelnie.

A te podrabiane są ciut mniej nachalne :o

Pozdrawiam

_________________
"(...)Nie siłą, nie mocą naszą,
lecz mocą Ducha Świętego (...)"


Pt paź 19, 2012 7:19
Zobacz profil WWW
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Bez obaw Aniu....wszystko idzie ku dobremu.
Skoro środki chemiczne, mechaniczne ani żadne inne nie potrafia zwalczyć te plage egipska w postaci pseudobiedronek.....to wreszcie system prawny naszej umiłowanej Ojczyzny wziął sprawe w swoje ręce i nasłał na biedronki......KOMORNIKA

http://manager.money.pl/strategie/z_ryn ... 79829.html

:D


Pt paź 19, 2012 7:28

Dołączył(a): Wt paź 09, 2012 12:00
Posty: 55
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
Nie wiem co to za potwór ja jeszcze w tamtym tygodniu znalazłam biedronkę w kwiatach w domu. :D


Wt gru 11, 2012 14:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
A na naszym nowym osiedlu działa już Biedronka!

Pośród błot i bezdroży, wśród pól i krzaków dzikich - wybudowali.

I tak wkroczyła do nas cywilizacja hipermarketowa. Na pobliskie sklepiki padł blady strach a nowoczesność tak zafascynowała mojego synka, że na Mikołaja zażyczył sobie pluszową biedronę z Biedronki.

Trochę tęskno za dzikimi polami i prawdziwymi biedronkami, ale cóż - kijem Wisły nie zawrócisz a nowym mieszkańcom, widać, sklep wielkopowierzchniowy się należy...

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


Wt gru 11, 2012 21:48
Zobacz profil
Post Re: Biedronka...ach biedronka....
No więc potwierdza sie moja teza, że wszystkie "Biedronki", które nie są rodzimymi wielokropkami....to szkodniki.

Te azjatyckie wku....ją naród łażąc po ścianach, a te portugalskie wku....ja rodzimych kupców rozwalając im interes dumpingowymi cenami. Jak już rozwala to wtedy wprowadzą te prawdziwe ceny....i rozwalą portfele konsumentów.

Jedne i drugie trza eliminować. Te pierwsze wszelkimi możliwymi środkami fizycznymi i chemicznymi....a te drugie ekonomicznymi i prawnymi.

Zero litości dla obcych "biedronek" :D


Śr gru 12, 2012 9:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL