Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 12:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
 Dobry kawał :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Dobry kawał :)
Do wypoczywających na ławeczce staruszków podchodzi reporter radiowy, pyta jednego:
- dzień dobry dziadku, co robiliście, że dożyliście tak sędziwego wieku?
- piłem wodę źródlaną, wędrowałem po górach...
- pięknie, a jakiego wieku dożyliście?
- no, mam sto pięć lat
Reporter gratuluje i zwraca się do drugiego:
- a wy dziadku co robiliście?
- imprezy, wódka, papierosy...
- o, interesujące, a ile macie lat dziadku?
- czterdzieści

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


So lis 26, 2016 18:28
Zobacz profil
Post Re: Dobry kawał :)
Znam jedynie muzealne ale napisze.

Rosjanie wysylali rakiete z ekipa na Marsa.
Odpalilli, a ta huku szumu narobila i wyladowali na kamczatce.
Ida smiegu po pas, mroz, ale w oddalli widza nasyp kolejowy i tory.
Podchodza blizej, a tam staruszek cos kreci, rozkreca, kombinuje przy tych torach.
Dziadku! Niech nam dziadek powie gdzie my jestesmy?
Oj towarzysze, to wy mi pierw powiedzcie jak tam z ta rewolucja pazdziernikowa?
Dziadku! to juz ponad 90 lat po rewolucji.
O cholewcia! A ja te carskie pociagi wysylam w powietrze i wysylam.


Wywiad z najstarszym mieszkancem 120 lat.

Dziadku, co robiliscie ze dozyliscie tylu lat?
A,??? Ja nic, tylko po rewolucji byl taki bajzel ze mi w metryce 40 lat dopisali.


So lis 26, 2016 19:23
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 08, 2015 16:27
Posty: 4393
Post Re: Dobry kawał :)
Trzy nietoperze wiszą sobie zgodnie ze swoim zwyczajem głowami w dół.
Nagle jeden niespodziewanie przekręca się i ustawia się do pozycji stojącej.
Widząc to jeden z pozostałych zwraca się do drugiego:
- ej zobacz, Wacek zemdlał

_________________
Jeżeli Boga nie ma, to co jest?


Wt gru 26, 2017 20:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 07, 2017 14:16
Posty: 32
Post Re: Dobry kawał :)
Siostra Małgorzata przez pomyłkę trafiła do piekła.
Przerażona dzwoni do świętego Piotra i mówi:
- Tu siostra Małgorzata! Popełniono straszny błąd!
Wyjaśniła cala sytuację i uzyskała obietnicę, że pomyłka szybko zostanie naprawiona.
Niestety, święty Piotr w natłoku obowiązków najwyraźniej o niej zapomniał.
Następnego dnia siostra Małgorzata znów dzwoni:
- Proszę, zabierzcie mnie stąd natychmiast! Na dzisiejszy wieczór zaplanowana jest orgia! Obecność obowiązkowa.
Święty Piotr przejął się losem siostry Małgorzaty i obiecał jak najszybciej sprawę załatwić.
Niestety, zapomniał i tym razem.
Przypomniał sobie dopiero nazajutrz, gdy usłyszał dzwonek telefonu.
Z drżącym sercem podnosi słuchawkę i słyszy:
- Cześć Piotrek, tu Gosia. Nie zawracaj sobie głowy.


Śr gru 27, 2017 11:46
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Dobry kawał :)
Dział marketingu piekła wymyślił powyższy kawał.
wolę:
Siedzi zajączek i cos pisze. Podchodzi wilk:
- Zajączku, co piszesz?
- Doktorat o wyższości zajączków nad wilkami!
- Ja ci zaraz!
I za zającem w krzaki. Zakotłowało się i wychodzi potargany wilk.
Za nim niedźwiedź:
- Trzeba się było zapytać, kto jest promotorem!

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 27, 2017 12:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr cze 07, 2017 14:16
Posty: 32
Post Re: Dobry kawał :)
Muldoon mieszkał sam na irlandzkiej wsi, a za kompana miał tylko psa. Pewnego dnia pies zdechł, a Muldoon poszedł do księdza i pyta:
- Ojcze, mój pies zdechł. Może ksiądz odprawić mszę dla biedaka?
Ojciec Patryk odrzekł:
- Niestety, nie odprawia się mszy dla zwierząt. Ale jest kilku baptystów niedaleko i niewiadomo, w co oni dokładnie wierzą. Może zrobią coś dla niego.
- Zaraz do nich pójdę. Myśli ksiądz, że 50 funtów to będzie dla nich wystarczająca ofiara za mszę?
Ojciec Patryk wykrzyknął:
- Najświętsza panienko, matko Boża! Czemu nie powiedziałeś, że twój pies był katolikiem?!


Śr gru 27, 2017 12:24
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Dobry kawał :)
idzie słoń z mrówka przez most. mrówka mówi: słoniu ale tupiemy, no nie?! :-)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Śr gru 27, 2017 12:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 26, 2012 10:12
Posty: 848
Post Re: Dobry kawał :)
Ksiądz ubrany w świeckie ciuchy?
Pastor :?

_________________
Mt.22.37-40 Miłość-na tym opiera się całe Prawo i Prorocy
Ef.4.30-32 Nie zasmucajcie Bożego Ducha Świętego, którym zostaliście opieczętowani na dzień odkupienia... Przebaczajcie sobie, tak jak i Bóg nam przebaczył w Chrystusie.


Śr gru 27, 2017 18:55
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Dobry kawał :)
Potop biblijny II.

Po wielu latach Bóg spojrzał znów na Ziemię i stwierdził, że się bardzo źle dzieje. Ludzie byli zepsuci i skłonni do przemocy, więc postanowił znów zesłać potop i zniszczyć ludzkość.
Przedtem jednak zawołał Noego i powiedział:
- Zbuduj arkę z drzewa cedrowego, tak jak wtedy: 300 łokci długą, 50 łokci szeroką, 30 łokci wysoką. Zabierz żonę i dzieci, i z każdego gatunku zwierząt po parze. A za 6 tygodni ześlę wielki deszcz.
Noe nie był zachwycony:
- znów 40 dni deszczu, 150 dni bez wygód na arce, bez telewizora i z tymi wszystkimi zwierzętami. Ale był posłuszny i obiecał spełnić wymagania Boga.

Po 6 tygodniach zaczęło padać dzień i noc. Noe siedział w ogródku i płakał, bo nie miał arki. Bóg wychylił się z nieba i zapytał:
- Dlaczego nie spełniłeś mojego rozkazu?
Na co Noe zaczął opowiadać:
- Panie, coś mi uczynił? Jako pierwsze musiałem złożyć podanie o pozwolenie na budowę. W urzędzie myśleli, że chcę budować stajnię dla baranów. Potem nie podobała im się architektura - za wymyślna dla baranów, a w budowę statku na lądzie nie chcieli wierzyć. Także wymiary nie znalazły poparcia, bo dziś nikt nie wie, jaką miarą jest łokieć.

Po przedłożeniu nowych planów dostałem znów odmowę, bo budowa stoczni w terenie zamieszkanym jest niedozwolona. Po kupnie odpowiedniej działki zaczęły się nowe kłopoty. Chodziło o to, że w planach nie są uwzględnione systemy do gaszenia w razie pożaru. Na moją uwagę, że będę przecież otoczony wodą, przysłali mi psychiatrę powiatowego. Kiedy ten upewnił się, że jednak buduję statek, zadzwonili do mnie z województwa, że na transport statku do morza będzie potrzebne nowe zezwolenie, a będzie o nie trudno, bo minister podał się do dymisji. Kiedy powiedziałem, że statku nie muszę transportować, bo będzie i tak otoczony wodą, kazali mi z ministerstwa marynarki wojennej złożyć podanie do Brukseli w ośmiu odbitkach i trzech urzędowych językach o zezwolenie zalania terenów zamieszkałych.

Z drzewa cedrowego też musiałem zrezygnować - nie wolno go już ze względów ekologicznych sprowadzać. Próbowałem kupić tutejsze drewno, ale nie dostałem tej ilości ze względu na przepisy ochrony środowiska. Najpierw musiałbym zadbać o zasadzenie drzew zastępczych. Na moją wzmiankę o tym, że i tak będzie potop i nie opłaca się sadzić żadnych drzew, przysłali mi nowego psychiatrę, tym razem z województwa.
Krótko mówiąc - dałem kilka łapówek, kupiłem drewno, znalazłem nawet cieśli do budowy, ale oni najpierw utworzyli związki zawodowe. Kiedy się okazało, że nie mogę im płacić wg taryfy, rozpoczęli strajk, więc budowa znowu się odwlekła.

W międzyczasie zacząłem sprowadzać zwierzęta. Tu wmieszał się związek ochrony zwierząt i zabronił mi (zarządzenie UE Nr 733/6/987) transportu jeleni w okresie rykowiska. Musiałem także podać cel transportu tych zwierząt - jestem na 22 stronie pierwszego z 47 formularzy a moi adwokaci sprawdzają, czy przepisy dotyczące królików obejmują również zające. Działacze z Greenpeace wskazali na konieczność specjalnego urządzenia do utylizacji gnoju i innych odpadów pochodzących z hodowli zwierząt.

Panie Boże, teraz jeszcze mój sąsiad podał mnie do sądu, twierdząc, iż buduję prywatne ZOO bez zezwolenia. Moje nerwy są zszarpane, nie mogę spać, arka nie gotowa, a ty już zesłałeś deszcz.

W tej chwili przestało padać, wyszło słońce, pojawiła się tęcza. Noe spojrzał w niebo i spytał:
- Czyżbyś się, Boże rozmyślił i nie chcesz już unicestwić ludzkości?
- Nie trzeba. To załatwi biurokracja. - odpowiedział Bóg.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt lut 06, 2018 7:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dobry kawał :)
Gość wrócił z Afryki i mówi do kolegi :
-Ty w tej Afryce to jaja sa, bierzesz pistolet, strzelasz do murzyna i nic ci nie robią.
Ten niewiele sie zastanawiajac polecial do Afryki.
Idzie po ulicy, patrzy murzyn... Strzelił murzyn padł i nikt nic nie mówi. Patrzy następny murzyn. Strzelił, murzyn pada i dalej spokoj. Patrzy idzie czterech murzynów i niosą białego. Strzelił do jednego murzyna, a biały patrzy z góry i mówi:
Nosz k$!#a piaty kapeć w tym tygodniu...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt lut 06, 2018 8:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 09, 2019 10:26
Posty: 5
Post Re: Dobry kawał :)
Murzyn łowi rybki. Złapał złotą rybkę i rybka mówi, wypuść mnie a spełnię jedno twoje życzenie. Murzyn się zastanawia i w końcu mówi, chcę być piękny i pachnący jak kwiat. Zaszumiało, zabulgotało i murzynowi zniknął siusiak. Murzyn zaskoczony i nie wie co się dzieje. Pyta rybki: co to ma znaczyć! Rybka mówi: no przecież czarny bez.


Śr paź 09, 2019 11:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Dobry kawał :)
Może taki religijny żarcik, na pewno wam sie spodoba :mrgreen:


W niebie dzwoni telefon. Odbiera święty Piotr i mówi do Boga:
- dzwonią ateiści chcą z panem porozmawiać. Co mam im powiedzieć?
- że mnie nie ma.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Śr paź 09, 2019 22:35
Zobacz profil
Post Re: Dobry kawał :)
Pesymista i optymista

Pesymistyczne twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice.
Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję.


Wt mar 21, 2023 19:36
Post Re: Dobry kawał :)
nolda napisał(a):
Pesymista i optymista

Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice.
Optymista nie jest tego zdania, ale ma nadzieję.


Wt mar 21, 2023 20:39
Post Re: Dobry kawał :)
Na drugi dzień po weselu w Kanie Galilejskiej, wszyscy leżą, śpią zmęczeni. W pewnym momencie jeden z biesiadników się budzi i cichym głosem prosi:
- Wooody, wooooody, ….
Pan Jezus usłyszał, wstał i mówi:
- Zaraz przyniosę
- Nieeeeee, tylko nie Ty, tylko nie Ty!!!


Pt mar 24, 2023 18:11
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL