Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 19:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
 Dobry kawał :) 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 05, 2013 23:19
Posty: 1
Post Dobry kawał :)
Niedługo po tym jak nasze ostatnie dziecko wyjechało na studia, mój mąż odpoczywał przy mnie na kanapie z głową na moich kolanach. Ostrożnie zdjęłam jego okulary.
- Wiesz, kochanie - powiedziałam słodko - bez okularów wyglądasz tak samo przystojnie, jak wtedy, kiedy się pobieraliśmy.
- Kotku - odpowiedział z szerokim uśmiechem - bez okularów widzę, że wciąż wyglądasz pięknie!


Wt mar 05, 2013 23:37
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Dobry kawał :)
Kiedy kogut znosi jajka?


So mar 09, 2013 16:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr mar 13, 2013 0:25
Posty: 1
Post Re: Dobry kawał :)
Idzie Kowalski przez budowę i niesie worek cementu na plecach.
Za nim kolega Nowak niesie dwa worki cementu.
Majster zatrzymuje Kowalskiego i pyta:
- Czemu niesiesz tylko jeden worek cementu a Nowak aż dwa?
- Panie majster bo to leń jest, jemu nie chce się dwa razy chodzić.


Śr mar 13, 2013 11:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn maja 22, 2006 4:20
Posty: 264
Post Re: Dobry kawał :)
Podobno konklawe mogło się odbyć wcześniej...
... ale nie było wiadomo, czy Tusk się zgodzi....

_________________
Wszystkie rzeki płyną do morza, a morze wcale nie wzbiera;


Wt mar 19, 2013 18:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 06, 2010 21:42
Posty: 88
Post Re: Dobry kawał :)
Poborowy Żyd opowiada kolegom jak odchodził do wojska "Jak wychodziłem z domu tate płakali -moje serce jak kamień, mame płakali - moje serce jak żelazo, siostre płakali -moje serce jak lód ,ale jak kozuchne zabeczało
Aaabramieeeeeee - moje serce jak flak"


Wt mar 19, 2013 21:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Dobry kawał :)
mareta napisał(a):
Kiedy kogut znosi jajka?

Jak schodzi po drabinie :)

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


Pt mar 22, 2013 16:43
Zobacz profil
Post Re: Dobry kawał :)
Mam taki brodaty podobno kawał, ale ja go dziś usłyszałam pierwszy raz.

Żona przyglądając się sobie w lustrze biadoli do męża:
- Mam już tyle siwych włosów...Te wory pod oczami...Nie no, kurze łapki zachodzą mi aż do uszu...
Chyba będę miała depresję. Kochanie powiedz mi coś miłego.

Mąż znad gazety:
- Za to wzrok masz doskonały!


Pt mar 22, 2013 20:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lip 08, 2010 13:25
Posty: 975
Post Re: Dobry kawał :)
To ja też coś z brodą:

Mąż wraca późno do domu. Żona podchodzi, ogląda dokładnie marynarkę, koszulę i wykrzykuje:
- Ty draniu! Już nawet łysej nie odpuścisz!


Pt mar 22, 2013 21:03
Zobacz profil
Post Re: Dobry kawał :)
Kiedy byłem dzieckiem, czytałem namiętnie "Kaczora Donalda". W jednej historyjce Donald wymyśla żart tak zabawny, że nie może go wypowiedzieć na głos, ponieważ ciągle się śmieje. W końcu jednak udaje mu się wyszeptać go swym siostrzeńcom. Stwierdzają oni: "Ależ wujku, to kawał z taaaką brodą".

Po przeczytaniu tego wielokrotnie później zastanawiałem się: "Co to znaczy, jak kawał może mieć brodę, nie łapię", ponieważ byłem zbyt młody by zrozumieć, co oznacza to wyrażenie.


Pt mar 22, 2013 21:28
Post Re: Dobry kawał :)
Jak Wielkanoc po wodzie, to Kupała po lodzie.


Pt mar 22, 2013 21:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Dobry kawał :)
No, moi drodzy. Papież emeryt raczej nie jest zachwycony dowcipami z brodą?

[...] Asienkka
Obawiam się nawet, że jego oblicze wyraża głęboki namysł, komu z Was "przyłożyć" poniższą nagrodą za internetową archeologię, dokopującą się do czasów Sema, Chama i Jafeta.
Załącznik:
Golden Shovel Avard -.png
Golden Shovel Avard -.png [ 38.59 KiB | Przeglądane 31556 razy ]


Ja aż tak krytyczny nie jestem. Rozumiem, że niektórzy mają neta od niedawna i wszystko dla nich jest nowe i odkrywcze :D.

------------------------------------------------------------------------

Wiem, wiem :oops:. Jestem diablo miły :diabel:, ale Hertunia mię ostatnio zaniedbuje, toteż tą drobną złośliwostką ulżyłem sobie sakramencko :razz:.
W ramach rewanżu możecie mnie hejtować :PPPP (z uśmiechem przeżyję), lub powiedzcie tylko słowo, a zapodam Wam cuś bardziej na czasie ;).

(Jak widzę, nasze kochane dziewczyny pierwsze do świntuszenia kawałami damsko-męsko-jajecznymi :badgrin:).

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


So mar 23, 2013 0:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 19, 2013 22:58
Posty: 4
Post Re: Dobry kawał :)
Statek badawczy kolejny miesiąc pływa po oceanie. Załoga po cichu zaczyna popijać z tęsknoty za lądem. Kapitan postanowił przerwać pijaństwo i zebrał całą załogę na pokładzie:
- W związku z zaobserwowanymi przypadkami nadużywania alkoholu na pokładzie, zobowiązuje wszystkich do wyrzucenia całych zapasów wódki do morza! Na pokładzie zaległa grobowa cisza. I nagle gdzieś, z tylnych rzędów, rozlega się radosny głos:
- Kapitan ma rację! To hańba! Bez dwóch zdań należy cały zapas alkoholu wyrzucić za burtę!
Załoga zszokowana. Po chwili odzywa się bosman:
- Hej, wy tam z tylnych rzędów! Czy ktoś udzielił głosu nurkom?


N mar 24, 2013 19:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Dobry kawał :)
Otto_Katz napisał(a):
No, moi drodzy. Papież emeryt raczej nie jest zachwycony dowcipami z brodą?


damsko-męsko-jajecznymi :badgrin:).


Zachwycony czy nie, zapodaj dowcip albo samą brodę.... :D


Pn mar 25, 2013 19:46
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 14:37
Posty: 574
Lokalizacja: racjonalista@op.pl
Post Re: Dobry kawał :)
Miła @mareto.

Zapodać nie mogę, ponieważ @Asiennka usunęła gif. (Widać dziewczyna świętsza od papieża lub z poczuciem humoru coś nie tego i Hyde Park również chce zamienić w grupę modlitewną :().
Obrazek

Toteż, po cenzorskiej ingerencji naszej przemiłej @adminki w mój wcześniejszy post, uprzejmie proszę użytkowników o zignorowanie jego treści, gdyż po dokonanej "kastracji" możecie odnieść wrażenie, że pisałem powyższe będąc owładniętym ciężką pomrocznością jasną.
Lecz zapewniam, że cierpię na schorzenia kończyn dolnych oraz przytępienie słuchu, z "głową" - chwalić Pana - jeszcze wszystko w porządku :idea:.
Natomiast jeśli już wycina się dobre kąski z wątków o humorze, doprawdy odechciewa mi się pisać i zabawiać współużytkowników.
Za Jej zachowanie pozostaje mi tylko Was przeprosić, co niniejszym czynię :bukiet:/ :piwo: .

Ale ponieważ @mareto (jak wiesz ;)) kochanym kobitkom nigdy nie odmawiam, specjalnie dla Ciebie papież senior w innym ujęciu. A dowcipy, gdy dojdę po zadanym ciosie do siebie :razz:. Do Ciebie o tej porze wpraszać się już nie wypada - chyba, że powiesz tylko słowo, a... :spioch: :przytul:.
(Miejmy nadzieję, że ta fotka nie urazi znów czyiś uczuć, ponuractwa czy Bóg raczy wiedzieć czego?)

Załącznik:
Duch wieje kędy chce..jpg
Duch wieje kędy chce..jpg [ 41.32 KiB | Przeglądane 31682 razy ]

_________________
1. Religijność to postawa, w której BOHATERSKO pokonuje się trudności nieznane osobom bezwyznaniowym
- trawestacja ze Stefana Kisielewskiego
2. Gdzie mod nie może - admina pośle? - Obrazek


Pn mar 25, 2013 21:41
Zobacz profil
Post Re: Dobry kawał :)
Fotka nie urazi, ale zgorzkniałe uwagi - w wątku gdzie się zagląda aby przeczytać coś wesołego - rażą,
tym bardziej, że stali userzy powinni wiedzieć, gdzie takie uwagi się umieszcza.

Może jednak ktoś będzie miał jakiś fajny kawał na rozpoczęcie dnia? Ostatecznie mogę znów zapodać coś brodatego :D

Edit: mam
Nowy Jork, Central Park. Małą dziewczynkę atakuje pitbull. Podbiega młody mężczyzna i unieszkodliwia psa. Obserwujący całe zajście policjant podchodzi i mówi:
- Jest pan bohaterem. W jutrzejszych gazetach napiszą: Nowojorczyk uratował życie dziecku!
- Ale ja nie jestem z Nowego Jorku...
- Nie szkodzi, będzie: Bohaterski Amerykanin uratował dziecko!
- Ale ja nie jestem z Ameryki...
- To skąd pan jest?!
- Z Palestyny.
Następnego dnia nagłówki w gazetach: Islamski terrorysta zamordował amerykanskiego psa.


Wt mar 26, 2013 9:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 250 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL