Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 16:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Deja vu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn wrz 19, 2016 10:30
Posty: 7
Post Re: Deja vu
a czy słyszałeś o jakimś trzęsieniu ziemi w niemczech zdala od kopalń to jes teda z żeczy nie możliwych albo zniknięcie samoloty i wielo tygodniowe poszukiwania takiego samolotu przy obecnej technologi?


Pn wrz 19, 2016 17:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Deja vu
zigi2006 napisał(a):
tak masz racje było oczywista w lutym 2010 roku że putin zajmie krym



Jeśli ten gościu który ci to wszystko niby przepowiedział, mówił że półwysep Krymski to największy Rosyjski lotniskowiec, to znaczy że interesował sie takimi tematami, i przez to miał o tym pojęcie, bo z tego co piszesz to wynika że ty "zigi2006" to masz wiedze o świecie jak jakieś 5 letnie dziecko, natomiast są ludzie którzy coś więcej sie orientują, bo skoro Rosja i Ukraina miały podpisane umowy z których wynikało że Rosyjskie jednostki wojskowe będą stacjonować Na Krymie, to znaczy że dla Rosjan to jest coś bardzo ważnego żeby na tym Krymie pozostać, a skoro Ukraina miała i cały czas ma chęci żeby przyłączyć sie do Unii Europejskiej, to przecież było wiadomo że może być z tym problem, a jak jest problem, to Rosjanie jakoś go muszą rozwiązać.
Tutaj o tym wszystkim, zbytnio sie nie nie będe rozpisywać, bo to trzeba by sie interesować takimi sprawami, a mnie to zbytnio nie ciekawi.

zigi2006 napisał(a):
a usa na to pozwoli


No i chyba nie myślisz, że USA w obronie Krymu, by rozpętało 3 wojnę światową? :D
Weź sie nad tym zastanów! :D :D :D

zigi2006 napisał(a):
i to że samolot spadnie z przezydentem na ziemie.


I tu po raz kolejny pokazałeś że masz 5 lat :mrgreen:
Wystarczyłoby sie troche tym interesować, i byś sie dowiedział, że samolotem którym latał Kaczyński, kierowali ludzie którzy nie mieli do tego żadnych uprawnień, więc to że kiedyś ten samolot sie rozbije było jednie kwestią czasu.
Zresztą Kabaret Moralnego Niepokoju, zrobił o tym skecz, bo w końcu to dosyć śmieszny temat, latać samolotem bez pilotów :mrgreen:
Oczywiście ten skecz był jeszcze przed katastrofą w 2010 roku.

zigi2006 napisał(a):
i zderzą się pociągi czołowo jadące 250 kilometrów jadące na jednym torze


Widze że kompromitujesz sie coraz bardziej :D
To ten gość przewidział pierwsze w historii zderzenie sie pociągów? :D :D :D

zigi2006 napisał(a):
Pytanie do ciebie ROBEK czy potrafisz odróżnić marzenia od omamów (po twojemu urojeń) czym to się różni.


Potrafie to odróżnić, każdy normalny człowiek to potrafi.

zigi2006 napisał(a):
Bo rozumiem jak ktoś oczymś myśli i potrafi sobie wyobrazić jakieś rzeczy przedmioty np. ogląda mapę i po 15 latach zwraca uwagę na to uwagę że widział wcześniej tom mapę i pamięta okoliczności kiedy o tym myślał kreśląc ten sam trójkąt szukając domu do wyprowadzki.


To że ktoś ma dobrą pamięć, jest dla ciebie aż tak szokujące?

zigi2006 napisał(a):
ROBEk twierdzisz że deja vu jest urojeniem


Nigdy tak nie mówiłem.

zigi2006 napisał(a):
ROBEK czy ty zabierasz głos na innych forach na temat deja wu i piszesz tym osobom że mają się leczyć bo tak zrozumiałem co piszesz na ten temat nawet na forach poświęconych psychologi nie znalazłem wzmianki że osoby doświadczające deja vu mają urojenia.


Ja wiem co to jest Deja vu :-D
Natomiast to co ty w tym temacie wypisujesz, ma niewiele wspólnego z Deja vu.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt wrz 20, 2016 22:06
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL