Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 11:10



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 [Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współpracy 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 02, 2014 10:14
Posty: 1
Post [Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współpracy
Witam !

Szukam osoby, która bez żadnym problemów włada językiem angielskim. Szczególnie zależy mi na pisowni, aby dana osoba nie miała problemów w tłumaczeniu z języka polskiego na angielski. Również zależy mi na współpracy z osobą, która dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu. Zależy mi aby teksty były pisane poprawnie zarówno stylistycznie jak i gramatycznie. Nikt nikogo nie będzie pośpieszał.

Tworzę biznes oparty na PPA czyli mój serwis będzie zarabiał na uploadingu czyli będę udostępniał pliki, które będzie można pobrać z mojego serwisu. Serwis będzie działał wyłącznie w wersji angielskiej dlatego też szukam osoby młodej, rozwijającej się, (może być zarówno starsza tutaj nie ma żadnych ograniczeń) która chciałaby nawiązać ścisłą współpracę z moją osobą.

Co oferuje w zamian ?

Możemy nawiązać ścisłą współpracę, czyli podział w zyskach, które będzie generował mój serwis, reklama w serwisie, która będzie promowała ową osobę i jej usługi i ewentualnie jestem w stanie zapłacić 50 zł na miesiąc. Wiem że pieniądze są bardzo małe, ale nie jestem człowiekiem, który koloryzuje i obiecuje złote góry. Dopiero zaczynam i za nim będę zarabiał "lepsze" pieniądze mogę jedynie zaproponować powyższe warunki. W przyszłości jeżeli serwis będzie się rozwijał tak jak sobie to założyłem oczywiście kwestia pieniędzy na pewno wzrośnie. Na chwile obecną po prostu na nic innego mnie nie stać.

Dlatego szukam wyłącznie osób, które będą chciały wziąć udział w bardzo ciekawym projekcie i które będą są w stanie zaakceptować powyższe warunki współpracy. Więcej informacji udzielę osobiście po skontaktowaniu się z moją osobą.

Zainteresowane osoby bardzo proszę tylko i wyłącznie o kontakt e-mail:

E-mail: inwesgroup@gmail.com

Pozdrawiam


Pt maja 02, 2014 10:26
Zobacz profil

Dołączył(a): So kwi 19, 2014 16:45
Posty: 92
Post Re: [Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współp
Człowieku, 50 zł to godzina korepetycji może kosztować, składanie takich ofert jeszcze na portalu chrześcijańskim to jawna kpina.


Śr wrz 17, 2014 14:44
Zobacz profil
Post Re: [Współpraca] Znasz język angielski ? Zapraszam do współp
Imię, nazwisko, adres, NIP, forma umowy?

Jasne, po co pytam. Anonimowy łoś łowi anonimowych jeleni, których będzie czesał z wiedzy i skilla po złotówce za godzinę, dopóki Policja nie zrobi mu z serwisem tego, co zrobiła z OdSiebie. Witamy na rykowisku, prosimy o odstrzał.

Tymczasem anonimowy łoś mógłby zainwestować w siebie i nauczyć się tego angielskiego, choćby z podręcznika i słownika, skoro wymowa go nie interesuje. Ale nieee, rozwijać to się mają chłopi pańszczyźniani w moim folwarku...
Cytuj:
Na chwile obecną po prostu na nic innego mnie nie stać.

Na chwilę ostatnią również. Farewell, dear sir.


Śr wrz 17, 2014 15:25
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL