Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 3:06



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Do jasnej cholery!!! 
Autor Wiadomość
Post Do jasnej cholery!!!
Przepraszam za ten wątek, po prostu chcę się wykrzyczeć.

Kurde molo szlag. Jak to jest, że cały dzień za Chiny ludowe nie mogę zebrać się do pracy, i potem ustawicznie bez końca w nocy robię to, co mam do zrobienia?!? WÞÓŁ DO CZWARTEJ NAD RANEM a ja wciąż siedzę nad pilną robotą której nie zrobiłem w dzień!!

Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę z niczym nie zdążać?!? Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę stracić cały dzień na niczym (tracenie czasu przy kompudle jeśli mam do niego dostęp; tracenie czasu w najrozmaitsze inne jak najbezproduktywniejsze sposoby, jeśli nie mam do niego dostępu), a potem panikować ile jeszcze nie wypełniłem obowiązków?!?

Mam tego w du.pę dosyć!!!

Może uda mi się pójść spać dzisiaj przed piątą? Choć nie jestem pewny.

Dobra, przepraszam jeszcze raz za tę dziecinadę. Moderację proszę o zamknięcie wątku, jeśli uzna to za stosowne.


N cze 01, 2014 2:35
Post Re: Do jasnej cholery!!!
Kur&%# już świt był a ja jeszcze nie skończyłem! (choć już prawie... prawie....) FFS


N cze 01, 2014 3:24
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 02, 2014 10:26
Posty: 248
Post Re: Do jasnej cholery!!!
gaazkam nie denerwuj się tak ;)
Bo....DZISIAJ DZIEŃ DZIECKA !!

_________________
Pozdrawiam Aga2003
Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.Jan Paweł Drugi


N cze 01, 2014 5:58
Zobacz profil
Post Re: Do jasnej cholery!!!
gaazkam napisał(a):
Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę z niczym nie zdążać?!? Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę stracić cały dzień na niczym (tracenie czasu przy kompudle jeśli mam do niego dostęp;

Pewnie teraz bidul śpi. @gaazkam, jakby Ci tu pomóc... Może jakaś mała blokadka przy następnej robocie? Jakby co to wiesz gdzie nas szukać ;)


N cze 01, 2014 7:30

Dołączył(a): Pn cze 02, 2014 16:54
Posty: 8
Post Re: Do jasnej cholery!!!
Też tak mówiłem jak wybrałem się do ZOO wczoraj. Kolejki takie, że pół miasta stoi. Mniejsze są w godzinach szczytu. A najlepsze, że policjanci dyrygowali ruchem


Pn cze 02, 2014 17:12
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz cze 21, 2012 22:01
Posty: 1342
Post Re: Do jasnej cholery!!!
gaazkam napisał(a):
Przepraszam za ten wątek, po prostu chcę się wykrzyczeć.

Kurde molo szlag. Jak to jest, że cały dzień za Chiny ludowe nie mogę zebrać się do pracy, i potem ustawicznie bez końca w nocy robię to, co mam do zrobienia?!? WÞÓŁ DO CZWARTEJ NAD RANEM a ja wciąż siedzę nad pilną robotą której nie zrobiłem w dzień!!

Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę z niczym nie zdążać?!? Czy absolutnie zawsze do cholery jasnej muszę stracić cały dzień na niczym (tracenie czasu przy kompudle jeśli mam do niego dostęp; tracenie czasu w najrozmaitsze inne jak najbezproduktywniejsze sposoby, jeśli nie mam do niego dostępu), a potem panikować ile jeszcze nie wypełniłem obowiązków?!?

Mam tego w du.pę dosyć!!!

Może uda mi się pójść spać dzisiaj przed piątą? Choć nie jestem pewny.

Dobra, przepraszam jeszcze raz za tę dziecinadę. Moderację proszę o zamknięcie wątku, jeśli uzna to za stosowne.

Zrób sobie plan dnia - to pomaga :)

_________________
ॐ नमः शिवाय

"Wachlarzem o aloes", czyli mój blog literacki o fantasy i science-fiction:
http://wachlarzemoaloes.blogspot.com - blog
https://www.facebook.com/Wachlarzem-o-aloes-1499129103717492/ - fanpage


Wt cze 03, 2014 8:57
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr lip 23, 2014 17:13
Posty: 2
Post Re: Do jasnej cholery!!!
Witam! Plan dnia to świetny pomysł! Jeśli jednak problem leży w komputerze, może warto na czas pracy np. zablokować dostęp do niektórych stron? Wyłączyć powiadomienia o mailach? Pamiętaj też o robieniu przerw - umysł może się maksymalnie koncentrować przez bardzo krótki czas.


Śr lip 23, 2014 17:38
Zobacz profil
Post Re: Do jasnej cholery!!!
Kalendarz Google potrafi wysyłać SMS (są darmowe) na telefon użytkownika, przypominając o ważnych terminach. Problem jednak w tym, aby otrzymawszy taką wiadomość, natychmiast odłożyć to co właśnie zagraca czas. Pomocne jest wyobrażenie, że właśnie zabrakło prądu.
To nie wszystko. Mnie pomaga wstanie, zrobienie kilku przysiadów, zaparzenie herbaty i wypicie jej bez patrzenia w stronę monitora.


Cz lip 24, 2014 6:51

Dołączył(a): Wt lis 18, 2014 10:15
Posty: 3
Post Re: Do jasnej cholery!!!
są dwie szkoły. 1 wstajesz rano i od razu siadasz do pracy, nie przestawiasz budzika nie myślisz co zjesz na śniadanie. 2 praca w nocy wtedy masz ciszę spokój i skupiasz się na pracy bo wszyscy śpią


Wt lis 18, 2014 10:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL