Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:46



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 Magia w sezonie ogórkowym (wydz.) 
Autor Wiadomość
Post Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
Magia jest czymś więcej. Amorth mówi o tym że można oddziaływać na człowieka w różny sposób, to mogą być zaklęcia lub forma przeklęcia kogoś. I to działa.
Bo tym sposobem zaprasza się inne istoty które już taką mocą mogą dysponować aby szkodzić.

Pewien Rosjanin obeznany w magii pisał o praktykach w szkole adeptów tej sztuki, ale nie pokroju Harry Pottera ale coś co jest daleko poważniejsze.
Jednym z zadań było pójście do świątyni, tutaj chyba chodziło o cerkiew, i tam ''strzelanie'' do innych ludzi złą energią.

Potrafiłem poruszać niewielkie przedmioty które mnie ''słuchały''. Wystarczyło że pomyślałem o tym co chcę i reakcja tego przedmiotu była natychmiastowa. Dopiero potem przeczytałem że psychokineza i telekineza to rejony ezoteryki.
Nie wzywałem oczywiście do tego żadnych sił ani energii, to była tylko myśl, pewne skupienie na tej myśli i nic więcej. Po prostu sądziłem że w tym nie ma nic złego bo to jest tylko potęga umysłu która może być spożytkowana w dobrych celach. Ale diabeł tkwi w szczegółach.


Cz lip 24, 2014 16:34
Post Re: Masońsko-okultystyczne logo Dni Młodzieży 2016
equuleuss napisał(a):
Potrafiłem poruszać niewielkie przedmioty które mnie ''słuchały''. Wystarczyło że pomyślałem o tym co chcę i reakcja tego przedmiotu była natychmiastowa. Dopiero potem przeczytałem że psychokineza i telekineza to rejony ezoteryki.
Nie wzywałem oczywiście do tego żadnych sił ani energii, to była tylko myśl, pewne skupienie na tej myśli i nic więcej. Po prostu sądziłem że w tym nie ma nic złego bo to jest tylko potęga umysłu która może być spożytkowana w dobrych celach.
Mogłeś np. otrzymać okrągły milion dolarów od James Randi Educational Foundation. JREF ofiaruje taką sumę każdemu, kto w ściśle kontrolowanych warunkach, udowodni swoje paranormalne zdolności. Ciekawych odsyłam do FAQ (po angielsku). Kasa (teraz już niemal półtora miliona) czeka!


Pt lip 25, 2014 0:47
Post Re: Masońsko-okultystyczne logo Dni Młodzieży 2016
Nawet jeśli, to myślisz że ktoś z nich dałby mi tą obiecaną sumę? Na pewno nie, oni już tam mają odpowiednie metody na to aby zakwestionować wszystko.

Nie wiem czy to nadnaturalne zdolności, może to całkiem naturalne właściwości bazujące na jakiejś niezbyt znanej dla nas formie energii, ale takie zjawisko jest dość często kojarzone z ezoteryką.
Bynajmniej wiem że to nie halucynacje i na pewno nie jest to przypadkowe ponieważ za każdym razem działa skutecznie i na tej samej zasadzie.


Pt lip 25, 2014 10:17
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N sty 13, 2013 4:33
Posty: 1633
Post Re: Masońsko-okultystyczne logo Dni Młodzieży 2016
Cytuj:
Nawet jeśli, to myślisz że ktoś z nich dałby mi tą obiecaną sumę? Na pewno nie, oni już tam mają odpowiednie metody na to aby zakwestionować wszystko.

Ja mysle, ze by dal. Skad ten sceptycyzm? Miales z nimi kontakt czy tylko na podstawie "KrK odszkodowania nie da, niech daje ksiadz, mamy odpowiednie metody." Jak juz slyszelismy?
Nie badz fujara. Strzelasz plomieniami, przypiec troche Jamesa! :)


N lip 27, 2014 15:43
Zobacz profil
Post Re: Masońsko-okultystyczne logo Dni Młodzieży 2016
equuleuss napisał(a):
Nawet jeśli, to myślisz że ktoś z nich dałby mi tą obiecaną sumę?

Ależ oczywiście, ze ci wypłaci. Pokaz odbywa się w kontrolowanych, sterylnych warunkach własnie po to aby m.in. wszelkie "wymówki" wyeliminować. Jeżeli poruszysz niewielkim przedmiotem, to będziesz milionerem. Na "paranormalności" jest taki biznes, że mozesz się spodziewać "niezależnych" obserwatorów z branży. Udany pokaz, to dla nich góra złota.
Niech paramoc będzie z tobą! Do dzieła!

A do tego czasu ... ja widzę człowieka wyciągającego do krzyża ręce (trzymającego krzyż). Jedna ręka to ogień, druga to woda. Trochę przekombinowali.


N lip 27, 2014 16:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Masońsko-okultystyczne logo Dni Młodzieży 2016
equuleuss, robiłeś jakieś pomiary, choćby linijką, aby dowieść, czy faktycznie te przedmioty się przesuwają?

equuleuss napisał(a):
wiem że to nie halucynacje

Ludzie mogą odnosić różne wrażenia, np. częstym jest wrażenie, że ktoś za człowiekiem idzie, choć gdy się odwróci, nikogo nie ma. Jedni mają takie możliwości bardziej rozwinięte, inni mniej. Zatem nie ma w tym nic szczególnie zadziwiającego ale hipotetycznie każdemu może się wydawać, że stało się coś, co w rzeczywistości nie miało miejsca.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


N lip 27, 2014 22:52
Zobacz profil
Post Sezon ogórkowy
equuleuss napisał(a):
Nawet jeśli, to myślisz że ktoś z nich dałby mi tą obiecaną sumę? Na pewno nie, oni już tam mają odpowiednie metody na to aby zakwestionować wszystko.
Przepraszam za te złośliwości. Wszyscy w branży wiedzą, co to znaczy odesłać do Randiego. W gruncie rzeczy to rodzaj uznania.

Nieświadomych pokrótce poinformuję, że Stany Zjednoczone, aby zdobyć dominację nad Ziemią sprzymierzyły się z obcym gatunkiem ezoteryków. Oni dają USA najnowsze technologie, a władze amerykańskie prowokują konflikty, w których giną ludzie. Energia wydzielana podczas śmierci jest pokarmem obcych.

Fundacja Randiego to przykrywka tajnej agencji, której celem jest pozbawienie Ziemian możliwości buntu przez blokowanie ezoterycznych możliwości ludzkich talentów, drogą oddziaływania na kundalini poprzez czakrę muladhara. Robi się to niemal bezinwazyjnie, przez sondę doodbytniczą. Nagroda ma przywabić utalentowanych celem pozbawienia ich możliwości.


Pn lip 28, 2014 15:30
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
Polowanie na czarownice.

Przypominiał mi sie fragment z Dzienniczka Faustyny Kolwalskiej, gdy jedna z Matek należaca do pierwszego chóru - przełożonych powiedziała do Faustynki która była w drugim chórze - robotnic, że takiej nędzy jak ona to Pan Jezus nie mógł sie ukazać.
A jednak ukazał sie, właśnie takiej nędzy.

Panowie, take it easy.


Pn lip 28, 2014 20:09
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
M-M nie mieszaj. Św. Faustyna to nie magiczka, ani temat na sezon ogórkowy.


Pn lip 28, 2014 20:12
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
Cawilian napisał(a):
M-M nie mieszaj. Św. Faustyna to nie magiczka, ani temat na sezon ogórkowy.



Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?

Nie mów mi co mam robić.
Za kogo sie uważasz pisząc do mnie w twki sposób?

Gdy Twoje emocje opadną, to może zechcesz się zastanowić...i spojrzysz z innej strony.

Wiem że dasz radę bo myślący człowiek z Ciebie.
Trzymam kciuki.


Pn lip 28, 2014 20:21
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
Cawilian,
przyjmij moje przeprosiny za wczorajsze słowa.


Wt lip 29, 2014 5:33
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 22:34
Posty: 10131
Lokalizacja: Pierdzisłąwice
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
equuleuss napisał(a):

Potrafiłem poruszać niewielkie przedmioty które mnie ''słuchały''. Wystarczyło że pomyślałem o tym co chcę i reakcja tego przedmiotu była natychmiastowa. Dopiero potem przeczytałem że psychokineza i telekineza to rejony ezoteryki.


To weź porusz moją myszką. Czarna. Błyszcząca. Laserowa. Firmy Logitech.

_________________
Z zarozumialcami i debilami nie rozmawiam...
no chyba że zrobię edukacyjny wyjątek


Wt lip 29, 2014 9:03
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 03, 2011 8:17
Posty: 2586
Post Re: Magia w sezonie ogórkowym (wydz.)
Sezon ogórkowy zaczyna się dużo wcześniej niż ogórki, i kończy dużo później. Powinien się raczej nazywać: "wakacyjne , telewizyjne - nic"


Wt lip 29, 2014 13:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 13 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL