Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Wybieram przedszkole - wspomóżcie 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr lut 18, 2015 11:08
Posty: 7
Post Wybieram przedszkole - wspomóżcie
Za rok moja latorośl wyruszy do przedszkola. Wracam do pracy i muszę zagwarantować mojemu szkrabowi opiekę. Tyle słyszy się o przedszkolach czy klubach dla maluchów, gdzie nie dzieje się najprawidłowiej. Czy moglibyście wspomóc, dzieląc się ze mną wiedzą na temat tego, czym Wy się inspirowaliście przy doborze przedszkola? Na co zwracać uwagę? Niesłychanie proszę o rady, pierwszy raz wysyłam dziecko do przedszkola oraz nigdy nie sądziłam, że to będzie taki stres.

forum służy do rozmowy, a nie do reklamowania internetowych witryn (medival_man)


Cz kwi 23, 2015 9:59
Zobacz profil
Post Re: Wybieram przedszkole - wspomóżcie
Ja miałem dwa przedszkola do wyboru. W obu byłem jako sw. Mikołaj i bacznie się przyglądałem. Wybrałem to, w którym dzieci były mniej grzeczne ale panie nad nimi panowały bez krzyków i złości. W drugim tez nad dziecmi panowały ale były one jakby skoszarowane i miałem wrazenie, ze przede wszystkim trochę się opiekunek obawiały.
Możesz przyjrzeć się jak traktują dzieci i jak dzieci reagują obserwując choćby zabawy na zewnątrz (przedszkole bez ogrodu czy czegos podobnego jest zdyskwalifikowane od razu).


Cz kwi 23, 2015 16:28
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL