Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:18



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Pożegnanie i deklaracja 
Autor Wiadomość
Post Pożegnanie i deklaracja
Niniejszym zmuszony jestem ogłosić, że ponieważ moderator tego forum bezczelnie pomówił mnie o totalne zdebilenie i podłość, a administratorka tego forum odmówiła mi prawa do jakiejkolwiek obrony mojego dobrego imienia, odchodzę z tego forum.

Na pożegnanie deklaruję po raz ostatni wszystkim, którzy mogą mnie nie znać: nigdy nie miałem na celu sfabrykowania żadnego dowodu przeciwko Whispernightowi. Nigdy nie zrobiłem niczego, co osoba nieupośledzona intelektualnie mogłaby za jakikolwiek dowód przeciwko tej osobie uznać.

Dziękuję wszystkim wartościowym dyskutantom, z którymi było mi dane tutaj pogadać.

Yarpen udało Ci się. Od dzisiaj goląc się będziesz widział gębę faceta, który przy pomocy bezsensownego pomówienia usunął z forum przeciwnika politycznego. Co to dla Ciebie znaczy, to już zależy wyłącznie od Ciebie.


Wt sie 11, 2015 13:29
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
zefciu napisał(a):

Na pożegnanie deklaruję po raz ostatni wszystkim, którzy mogą mnie nie znać: nigdy nie miałem na celu sfabrykowania żadnego dowodu przeciwko Whispernightowi. Nigdy nie zrobiłem niczego, co osoba nieupośledzona intelektualnie mogłaby za jakikolwiek dowód przeciwko tej osobie uznać.



zefciu
i ja Ci wierzę...pamiętam Cię z sąsiedniego forum: http://www.dyskusje.katolik.pl/viewtopi ... 49#p663349
Może zechesz przemyśleć swoją decyzję...i będziemy mogli zamienić ze sobą kilka słów na wierze.
Prześpij się z moją prośbą...
Pozdrawiam Cię serdecznie.
M-M


Cz sie 13, 2015 20:25
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
Gdzie jest andej? Ostatni post-8 marca, a więc nie ma go już prawie dwa miesiące.
Czy pożegnał się z tym forum, gdzie nadal przeważają fani totalnej opozycji?


Cz maja 05, 2016 7:50
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
gita napisał(a):
Gdzie jest andej? Ostatni post-8 marca, a więc nie ma go już prawie dwa miesiące.
Czy pożegnał się z tym forum, gdzie nadal przeważają fani totalnej opozycji?

To może zgłoś postulat do moderacji, aby zbanował całą opozycję, a kolejnym rejestrującym nakazał deklarowanie się czy aby nie należą do opozycji.
Pytanie tylko wobec kogo/czego opozycja - bo forum jest katolickie - wywalić wszystkich ateistów, innowierców?


Cz maja 05, 2016 7:59
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Gdzie jest andej? Ostatni post-8 marca, a więc nie ma go już prawie dwa miesiące.
Czy pożegnał się z tym forum, gdzie nadal przeważają fani totalnej opozycji?

To może zgłoś postulat do moderacji, aby zbanował całą opozycję, a kolejnym rejestrującym nakazał deklarowanie się czy aby nie należą do opozycji.
Pytanie tylko wobec kogo/czego opozycja - bo forum jest katolickie - wywalić wszystkich ateistów, innowierców?

Po co zgłaszać, może Ty przemyśl i zrezygnuj, pożegnaj się z forum, przecież raz już się żegnałaś.

Jeśli idzie o mnie, to deklaruję, że będę tu nadal zaglądać, ale mniej aktywnie, gdyż nie mam zamiaru dolewać paliwa fanom totalnej opozycji.


Cz maja 05, 2016 8:04
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Gdzie jest andej? Ostatni post-8 marca, a więc nie ma go już prawie dwa miesiące.
Czy pożegnał się z tym forum, gdzie nadal przeważają fani totalnej opozycji?

To może zgłoś postulat do moderacji, aby zbanował całą opozycję, a kolejnym rejestrującym nakazał deklarowanie się czy aby nie należą do opozycji.
Pytanie tylko wobec kogo/czego opozycja - bo forum jest katolickie - wywalić wszystkich ateistów, innowierców?

Po co zgłaszać, może Ty przemyśl i zrezygnuj, pożegnaj się z forum, przecież raz już się żegnałaś.

Jeśli idzie o mnie, to deklaruję, że będę tu nadal zaglądać, ale mniej aktywnie, gdyż nie mam zamiaru dolewać paliwa fanom totalnej opozycji.

Czyście się zmówili ? - Ty wyganiasz z forum, Johnny wygania z forum.....Kozioł chyba wyczuł politykę forum i sam uprzedził te "pobożne" życzenie.
Jakbyś zapomniała - ty też żegnałaś sie z forum, z salonem24.......


Cz maja 05, 2016 8:11
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
Alus napisał(a):
Johnny wygania z forum


Kogo wyganiam z forum?? :o

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Cz maja 05, 2016 8:36
Zobacz profil
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
Johnny99 napisał(a):
Alus napisał(a):
Johnny wygania z forum


Kogo wyganiam z forum?? :o

Jak masz w ten sposób rżnąć głupa, to może faktycznie nie wracaj - to do zefcia.


Cz maja 05, 2016 8:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
Nadal nie widzę tu żadnego wyrzucania z forum.
Może zakończycie te przepychanki?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Cz maja 05, 2016 13:07
Zobacz profil WWW
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
zefciu napisał(a):
Niniejszym zmuszony jestem ogłosić, że ponieważ moderator tego forum bezczelnie pomówił mnie o totalne zdebilenie i podłość, a administratorka tego forum odmówiła mi prawa do jakiejkolwiek obrony mojego dobrego imienia, odchodzę z tego forum.

Na pożegnanie deklaruję po raz ostatni wszystkim, którzy mogą mnie nie znać: nigdy nie miałem na celu sfabrykowania żadnego dowodu przeciwko Whispernightowi. Nigdy nie zrobiłem niczego, co osoba nieupośledzona intelektualnie mogłaby za jakikolwiek dowód przeciwko tej osobie uznać.

Dziękuję wszystkim wartościowym dyskutantom, z którymi było mi dane tutaj pogadać.

Yarpen udało Ci się. Od dzisiaj goląc się będziesz widział gębę faceta, który przy pomocy bezsensownego pomówienia usunął z forum przeciwnika politycznego. Co to dla Ciebie znaczy, to już zależy wyłącznie od Ciebie.


Pa, pa, pa...
Musiałeś specjalny pożegnalny temat zakładać i trzaskać drzwiami :?:


Cz maja 05, 2016 13:28
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
spin napisał(a):
Musiałeś specjalny pożegnalny temat zakładać i trzaskać drzwiami :?:
Nie musiałem, ale chciałem wtedy, żeby obrzydliwe i absurdalne pomówienie ze strony Yarpena nie zyskało statusu prawdy tylko dlatego, że nikt się mu nie sprzeciwił. Nie było Cię wtedy na forum, nie znasz sprawy, więc czemu się wypowiadasz?


Cz maja 05, 2016 13:51
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
medieval_man napisał(a):
Nadal nie widzę tu żadnego wyrzucania z forum.
Może zakończycie te przepychanki?

Najwidoczniej inaczej rozumiemy tekst pisany w języku polskim zrezygnuj, pożegnaj sie z forum.


Cz maja 05, 2016 16:50
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
@medieval, jesli wycinasz moj wpis o offtopie ktory tu zrobila gita, to moze wyrzuc i ten offtop gity o andeju?


Cz maja 05, 2016 17:04
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8669
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
To ja wyrzuciłem. A nie wyrzuciłem wcześniejszych, bo jakaś tam rozmowa się wywiązała i nie chciałem też usuwać postów zefcia z jego własnego wątku.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Cz maja 05, 2016 17:12
Zobacz profil
Post Re: Pożegnanie i deklaracja
No, jesli uwazasz, ze moja uwaga nie byla ok, a wpis gity i komentarze spina sa jak najbardziej w temacie, to ja nie mam dalszych uwag.

Jakies dziwne fluidy lataja dzis po forum


Cz maja 05, 2016 17:18
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL