Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 14:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Dziwne filmiki z netu 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Dziwne filmiki z netu
Witam ponownie. Nie chciało mi się zakładać osobnego tematu a też jest to coś co znalazłem w internecie. Początkowo zadałem to pytanie w moim temacie w dziale "Internet" ale ponieważ tam nikt nie kwapił się do odpowiedzi postanowiłem zmusić się do napisania nowego tematu. Nie znalazłem lepszego miejsca do zadania go niż Hyde Park.
A sprawa jest taka: ostatnio uwagę moją przykuło to wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=8RA4P4R4r1A
Po obejrzeniu tego wszedłem w sekcję komentarzy. Pominąwszy komentarze satanistów, trolli czy członków sekt, spotkałem się z komentarzami że to wideo ma głęboki sens, ale i takimi, że lista rzeczy "stworzonych przez szatana" przypomina trochę interpretację wyznawców ks. Natanka.

Ja uważam, że niektóre rzeczy są prawdą, jak to, że szatan nas nienawidzi i ma nas w pogardzie, jednak uważam, że rzeczy które wymienia grający diabła aktor jako dzieła diabelskie są trochę na wyrost i przerysowane jako że gatunek filmu z którego pochodzi scena to komedia/komediodramat/thriller komediowy. Gość który to wrzucił zdaje się jednak brać to śmiertelnie na serio. Tak jakby chciał przekazać że wrzucając ten filmik chce powiedzieć iż to co zostało wymienione w tej scenie to istotnie rzeczy stworzone przez szatana.

Mnie czasami dziwi takie podejście. W necie wielokrotnie można natknąć się na takie rzeczy.

A wy co o tym sądzicie? W necie wielokrotnie można natknąć się na takie rzeczy. Jakie są wasze doświadczenia z tego typu filmikami?

Czekam na wasze odpowiedzi, ufam że mi odpowiecie a nie "olejecie" mojego tematu
Pozdrawiam.


Pt sty 12, 2018 20:42
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Dziwne filmiki z netu
Jeden z wielu milionów filmów na Youtube.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt sty 12, 2018 20:56
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lis 14, 2016 1:11
Posty: 1409
Post Re: Dziwne filmiki z netu
Grzesiek_S-ec napisał(a):
Początkowo zadałem to pytanie w moim temacie w dziale "Internet" ale ponieważ tam nikt nie kwapił się do odpowiedzi postanowiłem zmusić się do napisania nowego tematu.


Zapewne forumowicze mieli ciekawsze rzeczy do roboty, niż analizowanie pseudo-mundrych scenek z głupawych filmideł klasy D. Następnym razem wkleisz link do "artykułu" z pudelka, czy innego kozaczka, z zaproszeniem do poważnej dysputy?
Litości...

Swoją drogą powiem tylko, że tak nieporadnego wizerunku Diaboła à la villan z Batman'a nie widziałem dawno. :)


Pt sty 12, 2018 21:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 18, 2017 21:53
Posty: 94
Post Re: Dziwne filmiki z netu
O i takiej właśnie odpowiedzi oczekiwałem. Dzięki szanowny iago.
A sam film to tylko kanadyjski komediodramat o zacięciu thrillerowatym, a żeby wiedzieć że szatan to nasz wróg który cieszy się z naszych niepowodzeń i próbuje nas odciągnąć od Boga na różne sposoby, a jedynym ratunkiem jest Bóg nie trzeba takich dziełek oglądać. Zaś nie uważam, żeby hałas czy dźwięk, cokolwiek co było wymienione w wideo jako "dzieło szatana" jako takie było do końca jego sprawką, jedyne co robi ten ostatni to wykorzystuje stworzenie w destrukcyjny sposób. To samo stworzenie można wykorzystać dla celów dobra. No, może poza rzeczami typu wojny, śmierć czy katastrofy.


Pt sty 12, 2018 21:29
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL