Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 17:13



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 :X 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post :X
Zasstanawiam się czemu ludziki szanowne olewają własny los. Nie chce im się postarać, pofatygować te parę metrów do punktu i napaćkać JEDEN zwyczajny znaczek :|

GADACIE ŻE NIC NIE MA SZANSY SIĘ ZMIENIC, ZE WSZYSCY TACY SAMI, ZE NIE WIECIE KOGO WYBRAC, ZE USTAWY DO BANI,




Może byście się tak z łaski swojej POSTARALI wybrali tego który MOŻE być lepszy :zly:

Bierność bywa gorsza niż zły wybór :zly:

_________________
Obrazek Obrazek


N paź 09, 2005 20:55
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
W sensie Kaczora :P :P :P Jestem zaaa :D Ale poczekam do drugiej tury :lol:


N paź 09, 2005 21:06
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post Re: :X
Nutka napisał(a):
Może byście się tak z łaski swojej POSTARALI wybrali tego który MOŻE być lepszy :zly:

Ludzie którzy nie idą głosować zazwyczaj albo nie potrafią ocenić kto może być lepszy, albo uznają że wybór, niezależnie od tego jaki by był, nie będzie miał wpływu na ich życie, więc nie ma sensu się fatygować.

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


N paź 09, 2005 22:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Nie będzie miał wpływu na ich życie ?? :o
:olaboga:
Jakie społeczeństwo taki kraj :sciana:


Meg :o Kaczor = Donald Tusk czu Kaczor= Kaczyński ??
Jakby się ludziki pofatygowały i ruszyły czerepami to już nie trzeba by było 2giej rundy i mogli by zacząć działać :-X

:x

_________________
Obrazek Obrazek


Pn paź 10, 2005 8:41
Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Nutka napisał(a):
Nie będzie miał wpływu na ich życie ?? :o

Ano tak - np. jak ktoś ma zamiar wyjechać, albo jest tak nadziany, że o nic się nie musi martwić. Jeśli ktoś nie ma żadnych perspektyw na przyszłość i zamierza żyć z rozboju lub zasiłku, to też ma wybory gdzieś.
Nutka napisał(a):
Jakby się ludziki pofatygowały i ruszyły czerepami to już nie trzeba by było 2giej rundy i mogli by zacząć działać :-X

:x

Ja się bardzo cieszę że będzie druga runda, bo byłem/jestem w komisji wyborczej i znów będę mógł zarobić :wink:

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pn paź 10, 2005 10:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Jenda runda kosztuje 50 mln PLN - taką kwotę podaję za tym co usłyszałem w radio od szefa PKW.

Ktoś, wiadomo kto, ma jak widać lekką rękę do wydawania naszych pieniędzy.

Słuszną koncepcją było myślę zorganizowanie wyborów parlamentarnych wraz z prezydenckimi. Oszczędność jak widać 100 mln PLN a i frekwencje pewno byłaby większa i być może nie byłoby takiego cyrku z wyborem premiera, rządu itp ceregielami.

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Pn paź 10, 2005 11:16
Zobacz profil
Post 
Spoon

Nie wydziwiaj jakbys miał nascie latek ;) Dobrze wiesz, że władza zawsze lekka reka wydawała nie swoja kase. Nie zarobili na to, nie namęczyli sie...to co im tam 50 mln w te lub we w te :D

Tak Tusk jak i Kaczyński idą "łeb w łeb".....bo ta minimalna przewaga Tuska jest rzeczywiscie nikła. Zaniepokoiło mnie jedno.....wysoki wynik Leppera.
To straszne by głosowac na kogos takiego jak on. Przestępca, wiracha, wyłudzacz kasy (patrz wybory parlamentarne), oszust....i cuś takiego miałoby reprezentowac Polske na arenie międzynarodowej????
Czy w naszym kraju jest tylu oszołomów?
Ciekawe co teraz zrobi ten "leppelektorat", na kogo odda swój głos. Cos mi sie wydaje, że zgodnie z wytycznymi RM na Kaczyńskiego.....
Nie ma sie co dziwic, skoro to własnie to medium promowało Samogwałt i jego lidera.
Zadaję sobie pytanie...czy ktos promujacy Samoobrone i Leppera chce dobrze dla Polski, czy mysli tylko o swojej kasie?
Kogo mam na myśli każdy chyba wie.....a odpowiedzi niech sobie udzieli sam. Bo ja mam swoja....


Pn paź 10, 2005 12:11

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
No i nam się zaczął wątek pokrywać z "Prawyborami"... W związku z tym proponuję przenieść się tam.
viewtopic.php?t=5136

Pozdrawiam :)



Obrazek

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Pn paź 10, 2005 12:19
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL