Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 23:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 płeć użytkowników 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post płeć użytkowników
Po raz już któryś panowie mylą płeć BOBO
BOBO JEST KOBIETĄ !!!!!!!!!


Proponuję TU zadawać pytania jeśli nie jesteście pewni czyjejś płci :)


najwyżej mnie zablokują po raz kolejny :p

_________________
Obrazek Obrazek


Cz paź 13, 2005 19:45
Zobacz profil YIM

Dołączył(a): Pt wrz 09, 2005 10:01
Posty: 200
Post 
to ja mam pytanie Twoj kotek z obrazka jest kotek czy koteczka?aa i brak mu aureoli..nie czepiam sie :x :PPP :diabel:

_________________
lllZwatpienie to najprostsza droga do przegranejlll


Cz paź 13, 2005 21:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lut 22, 2005 23:45
Posty: 3638
Post 
no no no
nie wszyscy panowie mylą płeć bobo


ja byc dobrze doinformowany :P



panie Nutka :x :lol:

_________________
Niech żyje cywilizacja łacińska !!!

więc śpiewaj duszo ma... BÓG JEST MIŁOŚCIĄ...


Cz paź 13, 2005 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
Nic dziwnego, że mylą, bo "bobo" brzmi bardziej męsko niż kobieco, podobnie jak "zakochany aniołek" brzmi dziewczęco, a to chłopak. Problem ludzi, że sobie wybrali takie nicki ;-)

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


Pt paź 14, 2005 5:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
jurgi napisał(a):
to ja mam pytanie Twoj kotek z obrazka jest kotek czy koteczka?aa i brak mu aureoli..nie czepiam sie :x :PPP :diabel:
to jest koteczka :P :PPP A aureolki nie ma dlatemu że to skrzydlaty kotek nie aniołek :diabel:

Pani Mieszku :P nie pisałam WSZYSCY panowie :PPP:P:PPP:P:PPP:P

_________________
Obrazek Obrazek


Pt paź 14, 2005 7:58
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
Incognito napisał(a):
Nic dziwnego, że mylą, bo "bobo" brzmi bardziej męsko niż kobieco, podobnie jak "zakochany aniołek" brzmi dziewczęco, a to chłopak. Problem ludzi, że sobie wybrali takie nicki ;-)

Incognito :)
Dla każdego co innego inaczej brzmi ;)
dla mnie "bobo" brzmi bardziej kobieco niż "zakochany aniołek" bo on ma końcówki z rodzaju męskiego. ;)

Miłego dnia życzę :)

_________________
Obrazek Obrazek


Pt paź 14, 2005 8:25
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 28, 2004 21:55
Posty: 89
Post 
Nutka napisał(a):
Incognito napisał(a):
Nic dziwnego, że mylą, bo "bobo" brzmi bardziej męsko niż kobieco, podobnie jak "zakochany aniołek" brzmi dziewczęco, a to chłopak. Problem ludzi, że sobie wybrali takie nicki ;-)

Incognito :)
Dla każdego co innego inaczej brzmi ;)
dla mnie "bobo" brzmi bardziej kobieco niż "zakochany aniołek" bo on ma końcówki z rodzaju męskiego. ;)

Miłego dnia życzę :)


hmm... nie wiedziałem, że istnieja "zakochane anielice"


So paź 22, 2005 16:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 25, 2005 15:52
Posty: 586
Post 
Incognito - a mój nick brzmi bardziej kobieco, czy bardziej męsko?


So paź 22, 2005 19:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 15:26
Posty: 381
Post 
Incognito napisał(a):
Nic dziwnego, że mylą, bo "bobo" brzmi bardziej męsko niż kobieco, podobnie jak "zakochany aniołek" brzmi dziewczęco, a to chłopak. Problem ludzi, że sobie wybrali takie nicki


Zgadzam się z Incognito. Nick jest bardzo ważną wizytówką człowieka i może nieźle wprowadzić w błąd. Ja spotyka się dość często że panie wybierają sobie męskie nicki a później są zdziwione że bierze się je za mężczyznę.

W przypadku Bobo to też na początku myślałem że to facet. Ja kojarze tak. Bobo to albo małe dziecko albo DJ.Bobo. W avatarku widzę kermita z Muppetów a ten to już napewno chłop. A więc facet. :)

Nicki kojarzymy w różny sposób ale podstawowa zasada to czy wyraz jest rodzaju męskiego czy żeńskiego. Jeżeli ktoś używa nicka HARPUN to jest to wyraz rodzaju męskiego (ten harpun) i kojarze że to facet a to normalnie kobitka :o . Mnie z kolei zmylił avatarek człowieka o imieniu MAX bo wstawił sobie słodką dziewczynę a MAX to facet.

No i po co wprowadzamy siebie w błąd ? Bo ktoś się uparł bo taki nick mu się podoba i koniec a że będzie tym mylił wszystkich dookoła to już go nie obchodzi. :(

1KOR13 napisał(a):
mój nick brzmi bardziej kobieco, czy bardziej męsko?


Jak ktoś zna Biblie to wie że Twój nick to cytat pierwszego listu św.Pawła do Koryntian rozdział 13 a więc cały hymn o miłości. :D

_________________
Bóg - jest miłością

Jeżeli zło nie jest napiętnowane rozzuchwala się.


So paź 22, 2005 22:12
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt cze 18, 2004 13:21
Posty: 2617
Post 
1KOR13 napisał(a):
Incognito - a mój nick brzmi bardziej kobieco, czy bardziej męsko?

Ani tak, ani tak - brzmi nijako jak R2D2 lub C3P0 ;-)

Do odpowiedzi Andr2eja dodam jeszcze, są imiona męskie kończące się na "o" (np. Bruno, Paulo), a żeńskich sobie przypomnieć nie mogę...

_________________
Opuściłem forum wiara.pl i mój profil czeka na usunięcie.
Pożegnanie jest tutaj


N paź 23, 2005 8:35
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr gru 15, 2004 15:31
Posty: 2652
Post 
:)
No to widać się na tyle różnych fantastyk, mitów, i innych takich naczytałam że teraz o płci staram sie wnioskować ze sposobu pisania :D

A tak przy okazji Andr2eju czy ta 2ka w Twoim nicku to specjalnie ?? Czy jak do ciebie napiszę "AndrZeju......" to się obrazisz/nie odpiszesz ??

_________________
Obrazek Obrazek


N paź 23, 2005 10:42
Zobacz profil YIM
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lip 10, 2005 15:26
Posty: 381
Post 
Nutka napisał(a):
staram sie wnioskować ze sposobu pisania :D

Jeżeli nick jest kontrowersyjny to szukamy czy w tekście ten ktoś używa końcówek -łem czy -łam. Natomiat nie wszystkich stać na taki wysiłek :D .

Nutka napisał(a):
Andr2eju czy ta 2ka w Twoim nicku to specjalnie ?? Czy jak do ciebie napiszę "AndrZeju......" to się obrazisz/nie odpiszesz ??


Na jednyz z forów są dwie osoby o nicku Andrzej ja logowałem tam jako trzeci więc sama rozumiesz że czymś musimy się odróżniać. Na większości forów gdybym starał się logować przez "Z" to okazuje się że taki nick jest już zajęty. Dwójka jest bardzo podobna do Z-et dlatego taki numerek. Oczywiście nie obrażam się jak się do mnie zwraca przez "Z".Problem jest wtedy gdy na forum jest więcej Andrzejów i wtedy nie wiadomo do którego się zwracasz. :)

_________________
Bóg - jest miłością

Jeżeli zło nie jest napiętnowane rozzuchwala się.


N paź 23, 2005 12:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lis 12, 2004 21:57
Posty: 2184
Post 
powiem wam w tajemnicy ze chyba jestem mezczyzna, choc na jakims watku juz mowiono ze jestem krasnalka.

Na niektorych forach jest tez znaczek plci i wtedy nie ma problemu (jesli sie je potrafi odczytac) ale chyba najprostsze rozwiazanie to napisanie pw do osoby ktora myli lub nie wie jakiej plci uzyc, ja kilka takich dostalem i juz sie zrwacalem inaczej do danej osoby.
Zreszta czasami pojawiaja sie zrobnienia ktore moga wprowadzic pewne watpliwosci np. Nutek.

Ale Bobo tak jak Incognonito koncza sie na o, czyli w jezyku polskim naleza do grupy nijakiej. kobieta i dziecko tez moga byc incognito. Jest zreszta slowo zaporzyczone, a te czesto maja koncowki zupelnie nieopowiadajace naszych normom lingwistycznym. Tak jak poeta,
inne sa nasze rodzime, a i tak maja inna koncowke, jak: wykladowca. Moze wiec przestaniemy sie oburzac jesli ktos zle rozczyta dana ksywke, albo jesli wyraznie powie ze taka osoba ma dana plec, i nie pasuje do moich wizji swiata.

Po co utrudniac sobie zycie, skoro jest juz wystarczajaco trudne.


Pn paź 24, 2005 17:51
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
BOBO JEST KOBIETĄ WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik!


Einstein TEŻ BYŁA KOBIETĄ!!!!!!! Tak jak Skłodowska z Curii


Pn paź 24, 2005 18:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Albert! Wychodzimy...

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Śr paź 26, 2005 10:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL