Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 23:54



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Czy dowód na istnienie Boga to koniec wiary? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post 
Cytuj:
Przyznam, że mi się tu podoba, a modowie są przezajefajni. Jedna modka już mi nawet pogroziła, ale przyznam, że w bardzo miły sposób

Ja muszę cię chyba niestety ostrzec, bo właśnie w tym oddziale moderatorzy są na razie do zaakceptowania, ale w innych ja dostawałem niemiłe posty, wymazane całe tematy, wymazane posty, zamknięte tematy, a to wszystko mocno wierzę: niesprawiedliwie zrobione, z jakimiś wyjątkiem co był może tylko trochę niesprawiedliwy. I żeby być więcej dokładny w ostrzeżeniu, i sprawdzić jak daleko cenzura :x , :nonono: , idzie nawet w tym dziale, to wymiennie nicki moderatorów co mnie w jakiś sposób źle traktowali (chociaż że myślę że to ponad 50% że wymażą to :sciana: :-) ) żebyś mógł unikać, jak chcesz ich (...żeby nie mieć swoich postów wymazanych z tego powodu że są, np. bardzo uprzejme ale kontrowersyjne (: w sposób broniący Wiary, jak moje)) pod forum: angua, WIST, PianticeLLa, jo_tka, pedziwiatr. Cenzura, albo nie cenzura (a czy JEZUS nie Pozwalał na wolność słowa?), czekać i zobaczyć :czas: :D

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Śr sie 22, 2007 0:39
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt lis 07, 2006 15:45
Posty: 280
Post :D
<<<<>>&
Cytuj:
A tak BTW - jaki jest Twój światopogląd ?

Ja wierzę w podstawy katolickiej nauki, ale wierzę że po pierwszych uczniach weszły wilki między owce i zaczęły psuć Naukę (wg. Słów/Przepowiedni chyba św. Piotra), że w większość “nowych” dodatków do katolickiej nauki nie wierzę. :biggrin:

_________________
Przykazanie nowe Daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak JA was Umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie. (Dobra Nowina Świętego Jana 13, 34). = Ale tego JEZUSOWEGO Przykazania nie ma w Katechizmie (dla dzieci)!


Śr sie 22, 2007 0:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 9:09
Posty: 182
Post Re: :D
myślący napisał(a):
<<<<>>&
Cytuj:
A tak BTW - jaki jest Twój światopogląd ?

Ja wierzę w podstawy katolickiej nauki, ale wierzę że po pierwszych uczniach weszły wilki między owce i zaczęły psuć Naukę (wg. Słów/Przepowiedni chyba św. Piotra), że w większość “nowych” dodatków do katolickiej nauki nie wierzę. :biggrin:


A myślałem, że głównym wilkiem był Św. Paweł... no ok,

może i jest coś w tym co piszesz. Jestem tu niecałą dobę a już mi posty znikają i muszę dopisywać. Może mam amnezję, ale cóz... zobaczymy ;)

_________________
<<<<>>>>

- Trzymajcie się Boga mocno, jak pijany plotu !
- Dziękuję, nie piję.


Śr sie 22, 2007 0:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL