Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr maja 22, 2024 11:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Dobro i zło 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 29, 2003 12:52
Posty: 1364
Post 
Cytuj:
Zgadza sie....Niemcy...otumanieni wizjami wielkiego ateisty i szalenca, ktory nie mial nic wspolnego z chrzescijanstwem.
Ktos kiedys powiedzial, ze najglupszym stworzeniem na swiecie jest TŁUM......Dojscie do wladzy Hitlera i jego psychopatycznych poplecznikow, to wyrazne potwierdzenie tego powiedzenia.

Najchetniej za Hitlera umierali psychopaci z SS........Zdecydowana wiekszosc zolnierzy Wermahtu, to byli ludzie, ktorzy mieli wybor. Wojsko lub kula w łeb.


Czyli zmienienie chrześcijan w bezwartościowy, krwiożerczy tłum jest prostsze niż zabranie dziecku cukierka ... tak ? Może to dalego, że ludziw wierzący, wierzą, zamiast myśleć ...

Zawsze jest wybór ... a jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że garstka psychopatów narzuciła swoją wolę milionom ... Belizariuszu, chrzanisz jak potłuczony ...


Cytuj:
Po czym tak sadzisz? Po napisie na klamrach pasow Wermahtu? "Got mit uns" ?
To zwykly przyklad ateistycznego sposobu poslugiwania sie Bogiem w celu oslepienia tłumow.


Ojojoj ... czyżby chrześcijanie byli tak głupi ?

Cytuj:
By ateisci nie mieli najwiekszej wladzy nad umyslami mlodych ludzi......bo to jak ja wykorzystuja... wyraznie pokazuje historia.


Może dlatego, że kościół tak ogłupia ludzi, że zbyt łatwo dają sobą manipulować ... nie sądzisz ?


N paź 10, 2004 21:13
Zobacz profil
Post 
Nie wiem jaki sens ma prowadzenie tej samej dyskusji w dwu rownoleglych tematach........

Odpowiedz masz w tamtym.


N paź 10, 2004 22:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 29, 2003 12:52
Posty: 1364
Post 
Ty też ...


Pn paź 11, 2004 17:28
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 06, 2004 16:41
Posty: 7
Post 
:o dobro - zło , zabiłem jak mnie nazwać człowiekiem czyli też mordercą ,ochrzczony nie ochrzczony . morderca . nie każdy kto mówi ......wejdzie , lecz każdy kto wypełnia wolę ......
mam rozum i wolną wolę , czy będe popierał mordercę . złe drzewo wydaje owoc zły , a po owocach można poznać złego. z poważaniem robak 8)


So lis 06, 2004 18:07
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 184 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL