Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt maja 14, 2024 7:03



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Jeśli Islam jest fałszywą religią... 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 0:03
Posty: 301
Post 
islam jest jednym z arcydzieł szatana, na ten temat m.in. krótki filmik:

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1901417972

_________________
Nie wstydzę się ewangelii Chrystusowej; jest ona bowiem mocą Bożą ku zbawieniu każdego, kto wierzy. (Rzymian 1:16)


N mar 23, 2008 12:26
Zobacz profil
Post 
kiedyś ogladałem film i tam Wyznawcy Islamu krzyczeli Chwała Bogu , smierć amerykanom. Generalnie uważali że im wiecej zabiją amerykanów to dostaną lepszą nagrode w Niebie. Nie rozumiem jak można obok słowa Bóg który jest miłością krzyczeć o zabijaniu drugiego człowieka.


N mar 23, 2008 13:40

Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 17:43
Posty: 39
Post 
Oczywiście, że to jest niedopuszczalne! Ale dlaczego pomijamy milczeniem takie postępowanie wyznawców naszej religii? Dopóki głośno i wyraźnie nie potępimy tego, co się działo w naszej przeszłości, to tak naprawdę nie mamy moralnego prawa krytykować innych. Co mam odpowiedzieć wyznawcy islamu, który mnie pyta o taki oto "kwiatuszek":
Obrazek
Pytanie padło podczas dyskusji na temat dopuszczalności posiłkowania się Boskim imieniem w wojnach. Niewiele miałam argumentów, zważywszy na podpisany 20 lipca 1933r. konkordat między Watykanem a Niemcami hitlerowskimi.
Podkreślam jeszcze raz - każda religia może mieć fałszywych wyznawców, którzy będą ją wykoślawiać, dostosowując do swoich politycznych celów. I trzeba się uderzyć w piersi, a nie jak przedszkolak w odpowiedzi na zarzut pokazywać paluszkiem na kogoś innego "bo on jest jeszcze gorszy"... Proponowałabym jednak kierować się wskazaniami Jana Pawła II, człowieka, który przeżył koszmar wojny i okupacji, a mimo to zachował prawdziwe chrześcijańskie miłosierdzie...


N mar 23, 2008 14:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 26, 2005 23:58
Posty: 3079
Post 
A już najbardziej bezczelne są twierdzenia niektórych cwaniaków, że kto ich nie słucha ten sprzeciwia się samemu Bogu. Przykładem może być gadka, że kto nie wpuszcza księdza po kolędzie ten nie wpuszcza Chrystusa. Ale bywają gorsze przypadki.


N mar 23, 2008 15:18
Zobacz profil
Post 
Heh nikt nie powiedział że w Chrześcijaństwie nie było niz złego. A Z tą kolęda ja bym to olał bo mnie takie stwierdzenie by śmieszyło.


N mar 23, 2008 18:49

Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 17:43
Posty: 39
Post 
lereeeek napisał(a):
Heh nikt nie powiedział że w Chrześcijaństwie nie było niz złego. A Z tą kolęda ja bym to olał bo mnie takie stwierdzenie by śmieszyło.

A ja też wcale nie twierdzę, że w chrześcijaństwie jest coś złego. Nie mam zamiaru doszukiwać się zła czy fałszu w nauce Chrystusa, bo zakładam, że tam ich nie ma. Cały czas czepiam się LUDZI - fałszywych chrześcijan i głupich chrześcijan, którzy kompromitują swoją religię...


N mar 23, 2008 20:27
Zobacz profil
Post 
Chrześcijaństwo to religia która opiera się na naukach Chrystusa. A to że chrześcijanie są rózni to juz inna kwestia !! Chrystus każdego rozliczy !! Jeśli ktoś się nazywa chrześcijaninem a zamiast przebaczać krzywdy mści się to on zostanie rozliczony -co nie znaczy że potepiony !! Nie można zapominać o miłosierdziu Boga które zostało ukazane w scenie z łotrem. Tutaj widać że grzesznik ma szanse zbawienia bo jakby nie patrzeć wszyscy zgrzeszyliśmy i ngrzechem jest mowic ze nie ma sie grzechu ale krew
Chrystusa na wybawia.


N mar 23, 2008 20:53

Dołączył(a): Pt mar 14, 2008 17:43
Posty: 39
Post 
Dokładnie.


N mar 23, 2008 22:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL