Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 25, 2024 21:41



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Po owocach ich poznacie. 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 27, 2016 20:59
Posty: 59
Post Po owocach ich poznacie.
Ameryka ( USA) powstala na fundamencie zła zbrodni, zniewolenia.Biali kolonialisci podbili, wymordowali Indian ( na ich własnej ziemi danej im od Boga) - reszte zamkneli w rezerwatach ( zoo..).Jak to wiec jest ze teraz to kraj bogaty pomyslny, mlekiem I miodem plynacy I Bóg mu tak blogoslawi?" Ze złego drzewa ( drzewa zła I zbrodni...) wyrosly dobre owoce? Bo przeciez :" po owocach ich poznacie "A może dzieje sie tak ponieważ mieszka I rządzi tam ten" szczególny naród " lepszy od innych, któremu wszystko sie należy " za nic " po trupach innych narodow,bo jego bustwo jahwe obiecalo mu wszystko? Podkreslam że jestem przeciwnikiem kolonializmu, globalizmu, mieszania ras ludzkich, przemieszczania ludności. Jestem za państwem narodowym. Rachunek za kolonializm puka juz do Europy w postaci muzulmanow chcących podrzynac nam gardla... ( co prawda spuzniony 3 wieki, ale puka.... - wspomagany przez lewakow I masonerje globalistyczna) Czy zapuka też do USA?


Wt mar 22, 2016 10:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Ameryka ( USA) powstala na fundamencie zła zbrodni, zniewolenia.Biali kolonialisci podbili, wymordowali Indian ( na ich własnej ziemi danej im od Boga) - reszte zamkneli w rezerwatach ( zoo..).Jak to wiec jest ze teraz to kraj bogaty pomyslny, mlekiem I miodem plynacy I Bóg mu tak blogoslawi?"


Na przykładzie USA widać, że te całe błogosławieństwa to są brednie.

Petrussd napisał(a):
Podkreslam że jestem przeciwnikiem kolonializmu, globalizmu, mieszania ras ludzkich,


Masz poglądy jak Anders Breivik.

Petrussd napisał(a):
Rachunek za kolonializm puka juz do Europy w postaci muzulmanow chcących podrzynac nam gardla...


Ty do wszystkiego dorabiasz sobie filozofie?
To jak w sklepie kupujesz zamiast Polskich produktów zagraniczne, to Polacy wystawią ci rachunek w Postaci tego, że zostaniesz przez wszystkich zlinczowany? :D :D :D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt mar 22, 2016 11:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 27, 2016 20:59
Posty: 59
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Tacy przesmiewcy lewacy wolnowolnomysliciele bez kregoslupa moralnego myslowego I kierunku w zyciu, tkwiacy w nichlistycznej poprawności I tolerancji jak " Robek ",pierwsi pujda pod nuz islamski w Europie... ( bez wiekszego zalu z mojej strony...) W lepszej sytuacji beda ludzie wierzacy - chrześcijanie, zydzi " ludzie ksiegi "- ci zostana tylko opodatkowani od " niewiernych ", tj jak przykazuje Islam - czyli być może beda mogli żyć cichutenko pod batem islamu za jego pozwoleniem, I uznajac jego wyzszosc...Natomiast Islamizacja to wspaniala wiadomość dla pedofili nekrofili I zoofili, gdyż Islam zezwala na te zjawiska. Juz widze tych urzednikow UE z krajów beneluksu: Belgi, Holandi... Zacieraja rece, bo oni " lubia dzieci "Wczoraj zamachy w Belgi znowu....A kuku lewacy....


Śr mar 23, 2016 10:36
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Ze złego drzewa ( drzewa zła I zbrodni...) wyrosly dobre owoce?

A może drzewo było jednak dobre?

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr mar 23, 2016 10:39
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt sty 04, 2008 22:22
Posty: 5619
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Usunąłem posty, które ograniczały się do wzajemnych wyzwisk i obrażania.

Bardzo proszę: na temat i bez inwektyw.

_________________
Η αληθεια ελευθερωσει υμας...
Veritas liberabit vos...
Prawda was wyzwoli...
(J 8, 32b)


Śr mar 23, 2016 12:07
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So paź 23, 2010 23:17
Posty: 8670
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Oprócz tego jeszcze miło by było, gdyby autor wyjaśnił, jaki konkretnie jest temat. Bo na razie nie jest to całkiem jasne w tym chaosie.

_________________
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall

~ Pink Floyd, "Hey you"


Śr mar 23, 2016 12:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Po owocach ich poznacie.
szumi napisał(a):
Usunąłem posty, które ograniczały się do wzajemnych wyzwisk i obrażania.

Bardzo proszę: na temat i bez inwektyw.


Przy okazji poleciał mój, w którym zadałem konkretne pytanie o kwestię "mieszania ras"...

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Śr mar 23, 2016 12:55
Zobacz profil
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Ameryka ( USA) powstala na fundamencie zła zbrodni, zniewolenia.Biali kolonialisci podbili, wymordowali Indian ( na ich własnej ziemi danej im od Boga) - reszte zamkneli w rezerwatach ( zoo..).Jak to wiec jest ze teraz to kraj bogaty pomyslny, mlekiem I miodem plynacy I Bóg mu tak blogoslawi?" Ze złego drzewa ( drzewa zła I zbrodni...) wyrosly dobre owoce? Bo przeciez :" po owocach ich poznacie "A może dzieje sie tak ponieważ mieszka I rządzi tam ten" szczególny naród " lepszy od innych, któremu wszystko sie należy " za nic " po trupach innych narodow,bo jego bustwo jahwe obiecalo mu wszystko? Podkreslam że jestem przeciwnikiem kolonializmu, globalizmu, mieszania ras ludzkich, przemieszczania ludności. Jestem za państwem narodowym. Rachunek za kolonializm puka juz do Europy w postaci muzulmanow chcących podrzynac nam gardla... ( co prawda spuzniony 3 wieki, ale puka.... - wspomagany przez lewakow I masonerje globalistyczna) Czy zapuka też do USA?

To jest bardzo dobre zagadnienie. Mnie może osobiście kwestia USA nie interesowała ale może być ona przykładem do rozpatrzenia jak to jest z Błogosławieństwem Bożym?.
Na pierwszy rzut oka mogło by się wydawać ,ze tam jest Błogosławieństwo Boże. Może i jest. Może i nie jest. I tak arbitralnie nie rozstrzygniemy.
Jednak trzeba by patrzeć przez pryzmat Ewangelii. A tam co mamy? Jakie obrazy?
1. Faryzeusze - bogaci, zdrowi, mający rodziny i dużo dzieci. Jednym słowem Błogosławieństwo Boże.
2. Wdowa, której umiera jedyny syn. Niewidomy od urodzenia który wg Faryzeuszy urodził się cały w grzechach i zatem przeklęty. A oczywiście Faryzeusze z pełnią ,,błogosławieństwa". I inne przypadki.
I jak pokazała historia to w rzeczywistości życie Faryzeuszów nie zostało pochwalone przez Jezusa Chrystusa tylko silnie napiętnowane. Celnik i tym podobni zostali usprawiedliwieni.


Śr mar 23, 2016 16:07
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 27, 2016 20:59
Posty: 59
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Opisalem nauczanie islamu... " PO odbyciu stosunku z kozom owcom lub wielblondem, nie należy spozywac mięsa tych zwierzat ani mleka, tylko je zabic I spalic.. "To orginalny tekst z nauczania islamu. Co w tym obrazliwego? Spojrzyjmy prawdzie w oczy gdyż" prawda nas wyzwoli " Czyzby moderator chciał cos ukryc przed nami usowajac moje posty? Wspomnialem takrze że my obchodzimy w kościele katolickim " dzień islamu " - traktujac go jako powazna religje... ( w swietle powyzszych tekstow...kongratulacje.. Co bedziemy dalej obchodzic- dzień ludozercow w kościele katolickim? Pragne jeszcze dodać taki kwiatek: w islamie homosexualizm uwazany jest za grzech I karany smiercia poprzez zzucenie z duzej wysokosci. Mało jednak kto wie ze za homosexualiste w islamie uważa sie strone bierna relacji - czyli partnera odgrywajacego role kobiety... Strona aktywna nie jest homosexualista zatem I nie jest winna, a wiec nie ponosi odpowiedzialnosci I na śmierć skazuje sie tylko strone bierna " kobiete"... PROSZE O NIEUSOWANIE TEGO POSTU GDYZ JEST ZGODNY Z FAKTAMI I EDUKACYJNY. Wiele ludzi wypowiadajac sie o islamie nie ma pojęcia z czym ma doczynienia... Fakt legalnosci nekrofilji w islamie jest niezaprzeczalny. Obecnie w egipcie pragnie sie wprowadzić prawo które zezwala na wspolrzycie ze zwlokami malrzonka do 6 godzin po śmierci.


Śr mar 23, 2016 20:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Opisalem nauczanie islamu... " PO odbyciu stosunku z kozom owcom lub wielblondem, nie należy spozywac mięsa tych zwierzat ani mleka, tylko je zabic I spalic.. "To orginalny tekst z nauczania islamu.


Poproszę o wiarygodne źródło lub odszczekanie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Cz mar 24, 2016 6:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 27, 2016 20:59
Posty: 59
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Mówisz I masz...

http://newsninja.wpengine.com/wp-conten ... -goats.jpg

https://wikiislam.net/wiki/Islam_and_Bestiality

https://themuslimissue.wordpress.com/20 ... crophilia/

Scaliłem - szumi


Pt mar 25, 2016 15:46
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Rozumiem, że słynny tekst św. Tomasza: „Zarodek płci męskiej staje się człowiekiem po 40 dniach, zarodek żeński po 80. Dziewczynki powstają z uszkodzonego nasienia lub też w następstwie wilgotnych wiatrów.” to nauczanie chrześcijaństwa?

I że w ogóle każda religijno-etyczna opinia, wypowiedziana przez dowolnego starszego nad zborem, księdza, popa czy pastora to nauczanie chrześcijaństwa?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt mar 25, 2016 16:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Tacy przesmiewcy lewacy wolnowolnomysliciele bez kregoslupa moralnego myslowego I kierunku w zyciu, tkwiacy w nichlistycznej poprawności I tolerancji jak " Robek ",pierwsi pujda pod nuz islamski w Europie...


Gdybym mieszkał gdzie w Europie zachodniej, to może i za ileś tam lat mogło by tak być, tyle że w Polsce żadnego islamu nie ma, i za mojego życia nie będzie, wiec nic mi nie grozi, i moge sie prześmiewać do woli w nieskończoność :mrgreen:

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 25, 2016 19:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lut 27, 2016 20:59
Posty: 59
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Gratuluje dobrego samopoczucia I optymizmu. Jak widac jednak, sytuacja spoleczno polityczna zmienia I rozwija sie bardzo szybko I niepewnie..Moze być wiec " wszystko ": rewolucja islamska w Europie, użycie broni nuklearnej chemicznej lub biologicznej przez muzulmanskich terrorystow - które niestety dotknie Polske też.Bardziej jednak realistycznie przedstawia sie scenariusz pelzajacej wojny chybrydowej w Europie: coraz wiecej muzulmanow coraz wiecej zamachów... Europa pograza sie w kryzysie ekonomicznym I społecznym. Na zamachy muzulmanow europejczycy coraz czesciej opowiadaja samosadami, bujkami, ulicznymi z muzulmanami - dochodzi do zabujstw. W końcu w wyniku duzego spektakularnego zamachu ( na watykan?....)dochodzi do otwartej wojny domowej z muzulmanami, kturzy maja juz dosyć przemyconej broni by rozpoczac islamska rewolucje I dzichad w Europie. Konflikt rozlewa sie - Europa zaczyna przypominać Syrie. Do konfliktu wlanczaja sie jego głowni stworcy " ojcowie " i prowokatorzy: tandem USA -Izrael, by "zaprowadzic demokracje" w zanarchizowanej Europie. Z drugiej strony wlanczaja sie inni obroncy demokracji i wlasnych interesow - Rosja I Chiny. Zderzaja sie razem z USA w Europie...Kto 1 urzyje broni jadrowej...? Jak mowie to scenariusz na najblizsze lata.... ( Nie żartuje). Zawsze wiedziałem o fakcie że Europa ( niestety...) , stanie sie muzulmanska...Ale wydawalo mi sie ze nastapi to droga ewolucji,demografi w ciagu jakichs...100 lat może.. Ale tak nie bedzie... " Brodacze " nie beda tak długo czekać- jak tylko poczuja sie wystarczajaco silni I liczni w Europie, wywolaja tu rewolucje islamska - wyrznom nas a reszte " nawruca " na Islam. Zniknie demokracja, zniknie chrzescijanstwo I inne religje. Cofniemy sie do "jesieni islamskiego sredniowiecza" Amen..


Pt mar 25, 2016 21:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Po owocach ich poznacie.
Petrussd napisał(a):
Zawsze wiedziałem o fakcie że Europa ( niestety...) , stanie sie muzulmanska...Ale wydawalo mi sie ze nastapi to droga ewolucji,demografi w ciagu jakichs...100 lat może.. Ale tak nie bedzie... "


A właśnie że tak będzie :mrgreen:
Za 100 lat zachodnia Europa bedzie muzułmańska, kiedy w Polsce coś takiego będzie, to trudno określić, ale zapewne to za kilkaset lat, więc nie ma sie czym przejmować.
Cała reszta co tu na wypisywałeś jest na tym samym poziomie, o dziwo nawet nie chce mi sie tego komentować, bo dużo pisania, a już sie późno zrobiło, ide spać :-D

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 25, 2016 23:44
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL