Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 23, 2024 9:51



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
 Reinkarnacja - doktryna szatana 
Autor Wiadomość
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
ErgoProxy napisał(a):
To grupa decyduje, co jest głupotą, a co nie jest, to po pierwsze.

Po drugie, tzw. głupoty niekoniecznie muszą dotyczyć Ciebie osobiście,

To rozmawiamy o prawdziwych emocjach, czy udawanych?


N gru 03, 2017 22:09
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
hubris napisał(a):
Nie wiem co takiego dobrego zyskała zachodnia cywilizacja dzięki Biblii.

Wróć do szkoły i dokształć się, a tymczasem przestań zaśmiecać wątek swoimi wymysłami, bo zwyczajnie trollujesz.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N gru 03, 2017 22:11
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Małgosiaa napisał(a):
hubris napisał(a):
Nie wiem co takiego dobrego zyskała zachodnia cywilizacja dzięki Biblii.

Wróć do szkoły i dokształć się, a tymczasem przestań zaśmiecać wątek swoimi wymysłami, bo zwyczajnie trollujesz.


Powiedz wobec tego, skoro jesteś tak dobrze wyedukowana - jakie są wspaniałe rzeczy które dała Biblia europejskiej cywilizacji? Proste pytanie przecież, szkolne, rzec można...


N gru 03, 2017 22:15
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
felek27 napisał(a):
To rozmawiamy o prawdziwych emocjach, czy udawanych?

To zależy. Jeżeli sprawa dotyczy np. tego, w kogo rozwinie się nieuchronnie Twój awatar, wartałoby, żeby bezpieczniki strzelały naprawdę, a nie teatralnie. Natomiast nie ma to większego znaczenia w wypadku, kiedy imigrant wiadomego wyznania testowo wyrwie giaurowi felkowi Biblię, podrze i zrobi jeszcze to, co zdarzało się nawet prezydentowi Naserowi.


N gru 03, 2017 22:17

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Jeśli wierzę w krasnoludki i moją świętą księgą jest "O sierotce Marysi..." to czy podarcie tej książki wiąże się z obrazą uczuć religijnych?


N gru 03, 2017 22:38
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
ErgoProxy napisał(a):
felek27 napisał(a):
To zależy. Jeżeli sprawa dotyczy np. tego, w kogo rozwinie się nieuchronnie Twój awatar, wartałoby, żeby bezpieczniki strzelały naprawdę, a nie teatralnie.

A nie uważasz, że lepiej byłoby mieć kontrolę nad swoimi bezpiecznikami?


N gru 03, 2017 22:39
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
hubris napisał(a):
Quinque napisał(a):
Nie wiem czy wiesz. Ignorancie, ale cała zachodnia cywilizacja jest zbudowana na tym dwutysiące letnim "zbiorze mitów"


Nie wiem co takiego dobrego zyskała zachodnia cywilizacja dzięki Biblii. Na pewno nie moralność, sądząc po rzeczach które wyprawiali chrześcijanie w średniowieczu :)
Gdyby nagle Biblia zniknęła z życia ludzi to ludzkość nie odczuła by żadnej straty.


Za to ateiści się popisali w 18 wieku i 20'stym...

No widzisz, Wartości chrześcijańskiez(miłość, równość) zostały wypaczone(lgbt, źle pojęta tolerancja itd.) I porzucone. Europa zachodnia za to płaci teraz. Napływ nachodźców/zamachy o patologii w systemie socjalnym(szwecja) nie wspominając

Co do reinkarnacji. Uważam ją za straszną doktrynę. Abstrahując od tego że na prowadzić do Nirvany; Rakszy(odpowiednik nieba). Czy czego tam jeszcze


N gru 03, 2017 23:27

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Quinque napisał(a):

Za to ateiści się popisali w 18 wieku i 20'stym...

No widzisz, Wartości chrześcijańskiez(miłość, równość) zostały wypaczone(lgbt, źle pojęta tolerancja itd.) I porzucone. Europa zachodnia za to płaci teraz. Napływ nachodźców/zamachy o patologii w systemie socjalnym(szwecja) nie wspominając


Ale co to za argument? Ateiści rzekomo się nie popisali i to usprawiedliwia chrześcijan ponieważ przez dwa tysiące lat nie potrafili prawidłowo interpretować biblii. Żarty jakieś.


N gru 03, 2017 23:36
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
hubris napisał(a):
Quinque napisał(a):

Za to ateiści się popisali w 18 wieku i 20'stym...

No widzisz, Wartości chrześcijańskiez(miłość, równość) zostały wypaczone(lgbt, źle pojęta tolerancja itd.) I porzucone. Europa zachodnia za to płaci teraz. Napływ nachodźców/zamachy o patologii w systemie socjalnym(szwecja) nie wspominając


Ale co to za argument? Ateiści rzekomo się nie popisali i to usprawiedliwia chrześcijan ponieważ przez dwa tysiące lat nie potrafili prawidłowo interpretować biblii. Żarty jakieś.


Nie wciskaj wypaczen ateistow Chrzescijanom.
A tak w ogole co ma interpretacja Biblii, do ateistycznych wypaczen spoleczenstwa??


N gru 03, 2017 23:54

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
jakub2 napisał(a):
hubris napisał(a):
Quinque napisał(a):

Za to ateiści się popisali w 18 wieku i 20'stym...

No widzisz, Wartości chrześcijańskiez(miłość, równość) zostały wypaczone(lgbt, źle pojęta tolerancja itd.) I porzucone. Europa zachodnia za to płaci teraz. Napływ nachodźców/zamachy o patologii w systemie socjalnym(szwecja) nie wspominając


Ale co to za argument? Ateiści rzekomo się nie popisali i to usprawiedliwia chrześcijan ponieważ przez dwa tysiące lat nie potrafili prawidłowo interpretować biblii. Żarty jakieś.


Nie wciskaj wypaczen ateistow Chrzescijanom.
A tak w ogole co ma interpretacja Biblii, do ateistycznych wypaczen spoleczenstwa??


Nie było żadnych ateistycznych wypaczeń społeczeństwa. Za to chrześcijaństwo pokazało co potrafi przez dwa tysiące lat. A quinque zrzuca to na złą interpretację Biblii.


Pn gru 04, 2017 0:20
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Podaj fragment jakiejś mojej wypowiedzi, w który to napisałem o "wypaczeniu Biblii". Napisałem o wypaczeniu wartości, a to ogromna różnica. Ja rozumiem że bycie ateistą do czegoś zobowiązuje, ale żeby nie umieć czytać że zrozumieniem?


Pn gru 04, 2017 0:57
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
felek27 napisał(a):
ErgoProxy napisał(a):
To zależy. Jeżeli sprawa dotyczy np. tego, w kogo rozwinie się nieuchronnie Twój awatar, wartałoby, żeby bezpieczniki strzelały naprawdę, a nie teatralnie.

A nie uważasz, że lepiej byłoby mieć kontrolę nad swoimi bezpiecznikami?

A nie uważasz, że to jest czystej wody samolubstwo vulgo egoizm, delektować się błogą samokontrolą, kiedy coś paskudnego dzieje się dziecku i to Twojemu własnemu w dodatku?

Zważ to dokładnie: bezpieczniki strzelają odruchowo, podczas gdy samokontrola podlega świadomości. Zanim świadomie podejmiesz decyzję, zagrożenie, które raczej się nie kontroluje, tylko jedzie na instykcie (niekiedy najniższym), zdąży dziesięć razy zrobić Twojemu dziecku kuku – nie mówiąc już o sytuacjach typu rozpędzony samchód za żywopłotem, przez który małe dziecko nie widzi. Namysł bowiem dlatego nazywa się namysłem, że zajmuje sporo czasu.


Pn gru 04, 2017 3:06
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
hubris napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Jak sobie podrze w domu, ateisto, to jest to jego sprawa. Jeżeli robi to publicznie, to zmienia postać rzeczy i podpada pod przepis prawa, który Ci się nie podoba, bo zmusza Cię do uwzględniania odczuć wierzących.


Odczucia wierzących...Jeśli powiem, że wierzę w krasnoludki i "Sierotka Marysia i 7 krasnoludków" jest moją świętą księgą to wtedy nikt nie może podrzeć jej publicznie?

To każdy zorientuje się, że to dziecinna zagrywka ateusza, który próbuje "udowodnić", że wiara w Boga niczym się nie różni od dziecięcej wiary w krasnoludki. :D


Pn gru 04, 2017 8:37

Dołączył(a): Śr wrz 20, 2017 12:51
Posty: 430
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Yarpen_Zirgin napisał(a):
hubris napisał(a):
Yarpen_Zirgin napisał(a):
Jak sobie podrze w domu, ateisto, to jest to jego sprawa. Jeżeli robi to publicznie, to zmienia postać rzeczy i podpada pod przepis prawa, który Ci się nie podoba, bo zmusza Cię do uwzględniania odczuć wierzących.


Odczucia wierzących...Jeśli powiem, że wierzę w krasnoludki i "Sierotka Marysia i 7 krasnoludków" jest moją świętą księgą to wtedy nikt nie może podrzeć jej publicznie?

To każdy zorientuje się, że to dziecinna zagrywka ateusza, który próbuje "udowodnić", że wiara w Boga niczym się nie różni od dziecięcej wiary w krasnoludki. :D


Dziecinna zagrywka? To w takim razie publika decyduje co jest prawdziwą wiarą a co nie? :D


Pn gru 04, 2017 9:20
Zobacz profil
Post Re: Reinkarnacja - doktryna szatana
Wiara w krasnale nie ma wpływu na społeczeństwo. W porównaniu do teizmu. Stawianie tych "wiar" na równi to nieporozumienie


Pn gru 04, 2017 9:35
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 287 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL